Kuaförüm Sensin Özge Borak Neden Yok Yarışmadan Neden Ayrıldı Sunucu mu Değişti Gelecek mi

Show Tv’nin yeni yaz programı başlayalı daha iki ay olmadan sunucu değiştirdi. Kuaförüm Sensin Özge Borak neden yok yarışmadan neden ayrıldı? Kuaförüm Sensin yeni sunucusu kimdir? Kuaförüm Sensin sunucusu neden değişti hepsi haberimizin detaylarında.

https://www.youtube.com/watch?v=NcPgqegQ3j4

Nisanın ilk günü Show Tv’de yayın hayatına sabah programı olarak başlamış Kuaförüm Sensin sunucusu neden değişti ? Kuaförüm sensin reytingleri ile pek tatmin etmese de izlemesi eğlenceli programda sunucu değişikliği yapıldı. Kuaförüm Sensin reytingleri 0,4 ile 0,8 arasında değişkenlik gösteriyordu. Büyük yatırımlar ile başlanan programın devamı için sunucu değişikliğine gidildi. Hem reytinglerin artması hem de Özge Borak’ın oluşturduğu yapımcı maliyetinin düşürülmesi için yarışma programı ile Özge’nin yolları ayrıldı. Kuaförüm Sensin 100 program arasında sekseninci sırada olması Show Tv’nin kararlarını bir hayli zorluyor.

Kuaförüm Sensin Özge Borak Neden Yok Yarışmadan Neden Ayrıldı Sunucu mu Değişti Gelecek mi

Kuaförüm Sensin sunucusu Özge Borak ile 45. bölümü geride bırakmıştık. Bu sırada Kuaförüm Sensin yeni sunucusu beş yüz bin takipçi ile programa önde başladı. 2019-2020 sezonu tv programları arasında yer almayacak ancak yaz sezonu boyunca da devam edecek. Tabi yeni sunucu ile birlikte yarışma programında değişiklikler de bulunuyor. Bundan sonra en büyük değişikliklerin ne olduğunu ilk bizden bilin.

Kuaförüm Sensin Sunucusu Özge Borak Neden Ayrıldı

Dizihaberi.tv olarak Kuaförüm Sensin yeni sunucusu kimdir değişiklikler hakkındaki detaylarda neler var ? Öncelikle artık programa bir jüri dahil oluyor. Puanlama sistemi genişletiliyor. Jüri’nin vereceği puanlar ile yapacağı yorumlar yarışmaya yön verecek. Böylece puanlama kısmındaki sorun biraz daha aşılmış olacak ve hak eden puanları toplayabilecek. Yalnız yarışmayı severek takip edenler Kuaförüm Sesin Özge Borak neden ayrıldı yok dönecek mi şeklinde sorular bizlere iletiyor. Kesin ve net bilgi olarak Özge Borak’ın yarışma programından ayrıldığını söyleyebiliriz. Ata Demirer’in eşi olarak tanıdığımız güzel sunucuyu yaz ayları içerisinde farklı projede görmek istiyoruz ancak şuan için anlaştığı bir yapımcı bulunmuyor.

Kuaförüm Sensin Jüri Üyeleri Dahil Oldu

Kuaförüm Sensin yeni sunucusu kimdir ?

Sen Anlat Karadeniz dizisindeki Gözde Kansu Özge, Borak yerine sunuculuk yapacak. Yaz boyunca devam edecek dizinin yeni sunucusu Gözde Kansu kimdir diye merak ediyorsanız tüm biyografisini ve bilinmeyen gizli bilgilerini alakalı konumuzdan okuyabilirsiniz. Yarışma programın reytinglerini arttırması gerekiyor. Daha önce hiç yayınlanmamış hikayesi olması eksiklerini dezavantaj olarak getirdi. Sonuç reytinglere yansıyınca aslında Kuaförüm Sensin Sunucusu neden değişti diye düşünmek bile yanlış aslında. Programın reyting kazanıp rekabet edebilmesi için sizin görüş ve önerileriniz nedir ? Bize yorumlar kısmından detaylıca iletiniz. Yayınlanan 45 bölümden sonra yeni sunucu ve değişikler ile son bir defa reyting yarışına katılacak.

Kuaförüm Sensin yeni sunucusu kimdir

YORUMLAR

  1. JURİLER ARTİK HAK YEMEYİN

  2. Tabiki özge borak daha iydi

    1. Ozge borak geri gelsin yarismacilar bir birine puan vermesin hak yiyolar

  3. Kuaförüm sensin ne zaman yayınlanacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.