Kuaförüm Sensin Sıla Kimdir ? Nerede Çalışıyor

Kuaförüm Sensin Sıla ve Mira kimdir yeni kuaförler nerede çalışıyor ? Kuaför Sıla Coşar yaşı deneyimi hakkındaki bilgileri konumuzda bulabilirsiniz. Makyöz Mira kim ?

Kuaförüm Sensin Sıla Kimdir ? Nerede Çalışıyor

Kufaörüm Sensin Sıla Coşar Kimdir ?

15 yıldır kadın kuaförlük deneyimi olan Sıla Coşar Show Tv programına katıldı. Yaptığı saç ve makyajlar ile diğer yarışmacılar rakibim bile değil demesi ortamı alevlendirmişti. Alanında iddiasını yaptıkları ile konuşturan Sıla Coşar benim lugatımda kaybetmek yoktur ama kazanmak kaderim diyor. Yarışmada kadının kuaförü kadın olmalı diyerek farkını ortaya koyduğunu söylüyor.

Kufaörüm Sensin Sıla Coşar Kimdir ?

Kuaförüm Sensin Mira Kimdir ?

Sıla Coşar’ın makyözü olarak ekranlara çıkan Mira yaptığı ince ton dokunuşları ile iddiasını ortaya koymayı başarıyor. Özlem Kurt hayranı Mira aynı zamanda güzelliği ve genç oluşu ile de programda dikkat çekiyor. 14 yaşında kuaförlerde çalışmaya başlayan ve kendisini tv programında yarışacak kadar geliştirmeyi başaran Mira Akkurt 1994 doğumlu 25 yaşındadır.

Kuaförüm Sensin Mira Kimdir ?

Kuaförüm Sensin Sıla kimdir makyözü Mira kim ? Nerede çalışıyorlar kendilerine nasıl ulaşabilirsiniz iletişim leri hakkındaki detayları konumuzda bulabilirsiniz. Çalışmaları hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? İyi ya da kötü yorumlarınızı sayfamızın altına eklemenizi rica ediyoruz. Sizce iddialı oldukları kadar başarılar mı?

Kuaförüm Sensin Sıla kimdir makyözü Mira kim
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kuaförüm Sensin Sıla Kimdir ? Nerede Çalışıyor (8 Yorum)

  1. Sana bayılıyorum manken olarak programa katılacak olsam kuaförüm sensin Sıla ❤️Mira

Etiketler: Eklenme Tarihi: 20 Ağustos 2019