Kuaförüm Sensin Sunucusu Değişti mi? Kuaförüm Sensin Yeni Sunucusu Kimdir?

Kuaförüm Sensin Sunucusu Değişti mi? Kuaförüm Sensin Yeni Sunucusu Kimdir?

kuaförüm sensin sunucu neden değişti?

Show TV’nin sevilen programı Kuaförüm Sensin programının sunucusu değişti, programı takip edenler Kuaförüm Sensin sunucusunun neden değiştiğini? Yeni sunucunun kim olduğunu merak etmeye başladılar, program başladığından beri sunuculuğunu Ata Demirer’in eski eşi Özge Borak sunuyordu ancak yeni bölümleri ile 10 Haziran da tekrar yayına girecek olan Kuaförüm Sensin de sunucunun neden değiştiği merak konusu oldu.

Kuaförüm Sensin Sunucusu Değişti mi?

Kuaförüm sensin’i başladığı günden beri 45 bölümlük yayın hayatında Özge Burak sunuyordu ancak Show Tv programının reytinglerinden çokta memnun olmuşa benzemiyor ve reyting skorlarından kaynaklanan memnuniyetsizlik bayram arasından sonra programa renk katmak için değiştirilen bir hamle gibi gözüküyor, ancak bizce Özge Borak programı gayet iyi bir şekilde sunuyordu tabi ki yeni sunucu Gözde Kansu’ya da yeni işinde başarılar dilemek boynumuzun borcudur.

Kuaförüm Sensin Yeni Sunucusu Kim? Gözde Kansu Kimdir?

kuaförüm sensin yeni sunucusu

İzmirli olan Gözde Kansu 1999 yılından beri dizi ve filmlerde izliyoruz ancak sunucu olarak ta Veliaht programından tanıdığımız Gözde Kansu, en son 2011 yılında Al Yazmalım dizisi ile de bir çok insanın gönlünde taht kurmuştu.

Gözde Kansu’ya Kuaförüm Sensin programında başarılar dileriz. Kuaförüm Sensin yarışmasını takip edenler 10 Haziran da ekrana gelecek olan yeni bölümü şimdiden merak etmeye başladılar. Kuaförüm sensin yarışmasına katılmak için yazdığımız yazıyı da burada paylaşalım belki faydamız dokunur;

Kuaförüm Sensin Başvuru Şartları Katılım Formu (Show Tv)

zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?

YORUMLAR

  1. Yapmacik berbat sunucu nerde o Asil zarif özge hanim

  2. Özge boruk daha Iyi sunuyordu Cook yapmacik berbat bir Sunucu geldi izlemiyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.