Kuaförüm Sensin Sunucusu Kimdir ? Özge Borak’ın Sevgilisi Kim?

Show Tv’nin hafta içi her sabah 10:00 da yayınladığı yarışma programının güzel sunucusu Kuaförüm Sensin sunucusu kimdir ? Özge Borak’ın instagram hesabı ve sevgilisi hakkında bilgiler. Özel hayatına dair bilmedikleriniz.

Kuaförüm Sensin Sunucusu Kimdir ? Özge Borak’ın Sevgilisi Kim?

Kuaförüm Sensin Sunucusu Kimdir Özge Borak’ı tanıyalım.

Ünlü oyuncu İstanbullu Gelin dizisinde babası Selçuk Borak ile birlikte rol almıştır. Özge 14 şubat 1982 İstanbul doğumludur. Babası Selçuk Bey’in ön ayak olduğu Özge henüz 8 yaşında iken tiyatrolara ilgi duymaya başladı. Katıldığı yarışma programında şehir tiyatroları çocuk bölümünde eğitim almaya başladı. Babası Selçuk Borak İstanbul Devlet Opera ve Balesi başkoreografıdır. Kardeşi Selim Borak İDOP dans lideridir. Özge Borak küçük yaştan beri hep oyunculuk üzerine eğitim almıştır. İstanbul Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunu olarak hayatı için çizgisini belirlemiştir.

Kuaförüm Sensin Sunucusu Kimdir

Babasının yönlendirmeleri ile her aman doğru adım atan Özge o yıllarda nasıl bile bilirdi ki Kuaförüm Sensin sunucusu kimdir diye sorduklarında benim diyeceğini ? Özge Borak kimdir diye Tv ekranlarında ilk merak ettiğimiz yıllar Nazım Hiktme’in muhteşem romanı Memleketimden İnsan Manzaraları filmi ile 2000 li yılların başında oldu. Oyunculuğa 2003 yılında Kara Gün filmi ile devam etti. 2004 yılında Sultan Makanı, 2005 yılında Yavuz Bingöl ile birlikte oynadığı Eşref Saati gibi önemli diziler takip etti. Kendisini en iyi hatırladığımız dizi ise Küçük Kadınlar oldu. Dizi içerisindeki en büyük abla rolü ona çok yakışmıştı.

Özge Borak Sevgilisi Ata Demirer

Kuaförüm Sensin Sunucusu Özge Borak’ın sevgilisi kimdir?

Komedi ustası Ata Demirer ile film setinde tanışan Özge’nin hayatına yep yeni birisi girmişti. 2009 yılında Eyvah Eyvah sinema filminin başrol oyuncusu Ata Demirer sevgilisidir. Aynı zamanda evli olan ikilinin çocuğu yoktur. 16. Sadri Alışık Ödülleri “komedi ya da müzikal en iyi yardımcı oyuncu ödülü almıştır.

Özge Borak Eski Sevgilisi Berkay Tahmaz

2019 yılında yaz aylarında devam edecek sabah programı Kuaförüm Sensin sunucusu kim olsun diye araştırılır iken önerilen Özge Borak’a teklif götürüldü. Bölüm başı sabit ücrete anlaştığı bilinen usta oyuncu yarışma programının sunucusu oldu. Her sabah Show TV’de yayınlanan kuaför programını sunmaktadır. Ünlü sunucuya @borakozge tagı ile instagramdan ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.