Kuaförüm Sensin Yeni Jüri Üyeleri Sebile Ölmez ve Adnan Serter Kimdir ?

Kuaförüm Sensin yarışma programı değişime doymuyor. Yaz sezonuna jüri ve yeni sunucusuyla devam kararı alan programda şok değişiklik yapıldu. Kuaförüm Sensin Sebile Ölmez ve Adnan Serter Kimdir ? Jürileri yakından tanıyalım.

Makyaj uzmanı ve stil danışmanı olan Kuaförüm Sensin Jürisi Sebile Ölmez Kimdir ?

Özge Borak ile başlayan yarışma programı yaz ayında Gözde Kansu ile devam ediyor. 6 haziran itibari ile Kuaförüm Sensin Sebile Ölmez kimdir merak edilmeye başladı. Programa jüri üyesi olarak katılan makyaj uzmanı ve stil danışmanı Sebile hanımı yakından tanıyalım.

Kuaförüm Sensin Yeni Jüri Üyeleri Sebile Ölmez ve Adnan Serter Kimdir

1974 yılında İstanbul’da doğdu. 1996 yılında kazandığı Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari ilimler bölümünden başarı ile mezun oldu. Birçok firmada pazarlamacı olarak çalıştı. O yıllarda nereden bilebilirdi ki ileride makyaj uzmanı olacağını stil danışmanlığı için tanınacağını hatta Kuaförüm Sensin jüri üyesi Sebile Ölmez olacağını. Hayalini bile kurmuyordu. Güzelliği ile kendisini Pana Film bünyesinde buldu. 2005 yılında Raci Şaşmaz ile başladığı çalışma hayatına 2014 yılında şirketi devir alan Necati Şaşmaz ile devam etti. Hasan Kaçan ise ilk işe girdiği günden beri elinden tutan isim oldu. Polat Alemdar ve diğer herkesin makyajına Sebile Ölmez onay verdi.

Kuaförüm Sensin Adnan Kimdir

Küçük yaşından beri Sebile Ölmez el beceri işlerinde başarılı idi. Daha konuşmayı bilmezken annesinin makyaj malzemelerini alır kendisine gizli gizli makyaj yaparmış. Sebile Ölmez aynı zamanda bir youtubberdir. Makyaj ve ebru desenli ojelerini ilk youtube hesabı üzerinden eğitici videolar ile yayınlamış takip edilen kişi haline gelmiştir. 25 Mart 2011 yılından beri youtube hesabından devam etmektedir.

Kuaförüm Sensin Sebile Ölmez Kimdir

Annesi Kuaförüm Sensin jüri üyesi Sebile Ölmez kimdir diye sorduğunda Sebi Bebi diye cevap veriyor. Sebile Ölmez Emre Ölmez ile evlidir. Mutlu evliliği devam etmektedir ve İstanbul’da yaşamaktadırlar. Ünlü jüri üyesini @sebibebi tagı ile bulabilirsiniz.

Kuaförüm Sensin Adnan Serter Kimdir ?

1967 doğumlu Adnan Serter kimdir ? Gerçek hayatta dükkanı nerededir ne iş yapmaktadır ? 11 yaşında çırak olarak kuaför salonunda iş hayatına başlayan Adnan önce saçları süpürme eğitimi aldı. Daha sonra boynuz kulağı geçermiş misali salonun müşterileri yavaş yavaş Adnan’da traş olmaya başladı. O yıllarda kazandığı Marmara Üniversitesi Elektrik Yüksek Okulu’nu yarım bıraktı ve kendi dükkanı olan Adnan Serter Kuaför dükkanını açtı. İşlerini geliştirerek Image ve Coloroskopi uzmanı oldu.

Kuaförüm Sensin Jüri Üyeleri Kimdir

Adnan Serter isim hakkını satarak Studio Kuaför dükkanı olarak İstanbul’un çeşitli semtlerinde hizmet vermeye başladı. Erkeğin makyajı saçıdır Adem Terzi slolganı Adnan tarafından da takdir edildi. Şu sıralarda Adnan Hoca’mız ABD ve Avrupa ülkeleri başta olmak üzere dünyada birçok yerde hem eğitim vermekte hem de eğitimlere katılıp katkı sağlamaktadır. Uzmanlık alanı ise saç kesimi, topuz yapımı ve saç rengi uygulama konularıdır. Şimdilerde ise bu bilgisini televizyondaki yarışma programı olan Kuaförüm Sensin Adnan Serter Kimdir diye sorduklarında anlatmaya başlıyor.

Kuaförüm sensin Jüri Sebile Kimdir

Kuaförüm Sensin Yeni Jüri Üyeleri Sebile Ölmez ve Adnan Serter kimdir ? Aslında alanlarında dünyaca tanınan iki büyük isimdir. Şimdi ise tüm bu eğitimlerini Kuaförüm Sensin yarışma programı jüri üyesi koltuğundan tüm Türkiye’ye aktaracaklar. Siz yarışmaya yapılan bu dopingleri nasıl değerlendiriyorsunuz ? Yeteri kadar reyting alabilecekler mi yoksa erken final mi yapacaklar ? Yeni sunucu Gözde Kansu kimdir konumuzu okudunuz mu?

https://www.youtube.com/watch?v=NcPgqegQ3j4

YORUMLAR

  1. Adnan serter önce kendi saclarıni düzeltsin bazıları bilekte pantolon giymesin komik oluyorlar

  2. Adnan Serter hak yiyor yarışmacı ayrımı yapıyor lütfen gitsin

  3. ADNAN SERTER ÇOK HAK YİYEN BİR İNSAN NASİL BOYLE YAPİYOR NE OLUR HAK YEMEYİN ARTİK????

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.