Kuaförüm Sensin Yeni Sunucusu Gözde Kansu Kimdir ? İnstagram ve Hesabı Sevgilisi

1 Ninsan’dan beri Kanal D’nin sevilen yarışma programı Kuaförüm Sensin yeni sunucusu Gözde Kansu kimdir ? Gerçek hayattaki sevgilisi kim instagram hesabı ve Kuaförüm Sensin Sunucusu kim özel bilgileri yazımızın devamında.

Kuaförüm Sensin Yeni Sunucusu Gözde Kansu Kimdir İnstagram ve Hesabı Sevgilisi

Güzelliği İzmir’den gelen Kuaförüm Sensin Yeni Sunucusu Gözde Kansu Kimdir tanıyalım.

23 Ağustos 1980 yılında dünyaya gözlerini açtı. Ailesinin çok dikkat ettiği kızlarında bir tuhaflık vardı. Zaman içerisinde daha çok kafaları kurcalayan Gözde’yi doktora götürdüler. Gözde normal bir insandan çok daha fazla esnekti. Çocukluğundan beri vücudu ile oynuyor esnek şekilde bacaklarını insanın yapamayacağı hareket pozisyonuna alıp öyle televizyon izliyordu. Anne ve babası büyük endişe duyuyordu. Gözde’yi doktora götürdüklerinde ise esnekliğin hastalık değil yetenek olduğunu anladılar. Doktor tavsiyesi ile Gözde’yi ailesi hemen bir bale kursuna yazdırdı. Sınıfında tüm çocuklardan çok daha esneyebiliyordu. Çalışma ile alınmayacak şekilde eklemlerinde yeteği olan Gözde Kansu o yıllarda Kuaförüm Sensin yeni sunucusu kimdir dediklerinde el kaldırabileceğini.

Kuaförüm Sensin Yeni Sunucusu Gözde Kansu Kimdir

Kuaförüm Sensin Gözde Kansu Kim ?

Gözde vücudunun yeteneğini eğitim ile birleştirmeye henüz dört yaşındayken başlamıştı. İlk öğretim yıllarında aldığı eğitimi profesyonelleştirmek için girdiği sınav ile taçlandırdı. Güzel sunucu Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü’nü kazanmıştı. Artık her şey çok daha farklı olmaya başlamıştı. Güzelliği esnekliği eğitimi hepsi kusursuzdu. Öyle de oldu ki ilk dizi teklifini 15 yaşında aldı. Uzun yıllar giyiminden ve görünümünden söz ettirdi. Hatta siyasi kimliklerden kendisini eleştiren yorumlar aldı. O hiç birisine aldırış etmeden kendi çizgisinde her zaman yürüdü ve başarılı oldu.

Kuaförüm Sensin Yeni Sunucusu Resimleri

Kuaförüm Sensin Sunucusu Hangi Dizide Oynuyordu ?

İlk teklifini 15 yaşında alan Gözde Kansu, Çiçek Taksi dizisinde rol almaya başladı. Artık eğitiminin üzerine deneyim kazanmaya başlamıştı ve henüz 15 yaşındaydı. 4 yıl sonrasında 1999 yılının en sevilen dizilerinden biri olan Ayrılsak da Beraberiz dizisindeki öğretmeni oynayarak kendisini Türkiye’ye tanıtmayı başardı. Kendisini fark eden usta oyuncu Metin Akpınar Abuzer Kadayıf filmindeki “plajdaki kız ” rolünü kendisine vermiştir. Daha örnek vermek gerekir ise 2002 yılında en son babalar duyar dizisindeki Defne’nin arkadaşı olmuştur.

Kuaförüm Sensin Gözde Kansu’nun oynadığı diziler ?

Son yılların popüler dizilerindede rol almaya devam eden Kuaförüm Sensin Yeni Sunucusu Gözde Kansu Kimdir hatırlayalım. 2015 yılında en çok reyting alan diziler arasında Medcezir’in Olcay Hanım’ı olmuştur. Yaklaşık bir sezon dizide oynadıktan sonra 2016 – 2017 yıllarında Çağatay Ulusoy, Bensu Soral ve Aras Bulut İynemli gibi Türkiye’nin popüler isimleri ile birlikte İçerde dizisinde oynamıştır. Biraz düşünürseniz Yeşim Duman’ın Kuaförüm Sensin sunucusu olduğunu hatırlayacaksınız. Gözde’nin son oynadığı dizi ise henüz geçen hafta sezon finali yapan Osman Sınav İmzalı Sen Anlat Karadeniz dizisindeki Eyşan Sayar idi. Peki sizin gözünüzde Kuaförüm Sensin Yeni Sunucusu Gözde Kansu Kimdir ?

Kuaförüm Sensin Gözde Kansu’nun oynadığı diziler

Gözde Kansu sevgilisi kimdir diye çok merak ediliyor. Renkli bir kişiliği olan Gözde’nin şuan için sevgilisi yoktur. Ancak en son birkaç ay öncesine kadar sakalı ile ünlü beraber oldukları bir sevgilisi vardı. Gündemde sakalları ile kalmayı başaran Engin Tozak, Gözde Kansu’nun sevgilisi olmaktan vazgeçtiğinde sakallarını komple kesti ve tanınmaz hale geldi. Gözde Kansu resmi isntagram hesabına @gozdekansu tagı ile ulaşabilirsiniz.

Gözde Kansu Sevgilisi Kimdir

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.