Küçük Bir Öykü Dizisi Oyuncuları Konusu Fragmanı

Küçük Bir Öykü Dizisi Oyuncuları Konusu Fragmanı… Küçük Bir Öykü dizisi TV8 ekranlarında yayınlanacak. Küçük Bir Öykü dizisi oyuncuları bilgileri konusunu sizlerle konumuzda paylaşıyoruz.

Küçük Bir Öykü dizisinin yapımcılığını MedYapım, yönetmenliğini Gökçen Usta üstleniyor. Küçük Bir Öykü dizisinin başrollerinde Buğra Gülsoy, Beren Gökyıldız, Leyla Lydia Tuğutlu ve Tugay Mercan yer alıyor. Küçük Bir Öykü dizisinin konusu; 8 yaşındaki bir çocuğun hikayesini anlatacak.

‘My Fair Lady’ isimli Kore dizisinden Türkiye’ye uyarlanan dizinin çekimleri dün başladı. Buğra Gülsoy, Beren Gökyıldız ve Leyla Lydia Tuğutlu’nun başrollerini paylaştığı dizinin çekimleri başladı. Beren Gökyıldız dizinin çocuk oyuncusu ve küçük yaşta başarılı bir oyuncu olduğunu gösteren Beren Gökyıldız bu dizide de parlayacaktır eminiz.

Küçük Bir Öykü dizisi TV8 ekranlarında yayınlanacak. Küçük Bir Öykü dizisinin oyuncuları kesinleşti. Konusu bilgilerini de sizlerle paylaşıyoruz. Küçük Bir Öykü dizisi fragmanı henüz yayınlanmadı.  Fragmanı yayınlanınca sizlerle konumuzda paylaşacağız.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 14 Ağustos 2018