Küçük Cinayetler Dizisi Oyuncuları Konusu Özeti Fragmanı

Star tv den hemen her gün yeni bir dizi haberi gelmeye başladı. Yeni sezona oldukça iddialı girmek isteyen kanal yeni dizileri peş peşe sıralamaya başladı. Meriç Acemi’nin yazdığı yepyeni bir dizi daha star tv ekranlarında yayına gelmeye hazırlanıyor. Yeni dizi Küçük Cinayetler hakkında detaylara geçelim hemen..

Yeni sezonda ekrana gelmesi planlanan ve kesin adı olmadığı için geçici kod adı ”Küçük Cinayetler” olarak açıklanan dizide dört kadının büyüleyici hikayesi anlatılacak. Daha önce Umutsuz Ev kadınları olarak yayınlanan ve oldukça ilgi gören dizinin bir benzer versiyonu ekrana gelmeye hazırlanıyor..

Küçük Cinayetler Dizisi Yapımcısı Yönetmeni Oyuncu Kadrosu: Yapımcılığını Ay Yapım’ın yapacağı yeni dizi Küçük Cinayetler oyuncu seçmelerine başladı bile.. Şimdilik dizinin cast çalışmaları sürüyor ve çok yakında deneme çekimlerine başlayacak. Deneme çekimleri sonrasında Küçük Cinayetler Dizisi ilk fragmanı ile dizihaberi.tv de olacak.

Geçtiğimiz sezonlarda adını bir çok kez başarılı projelerle duyuran ve ölümsüz dizilere imza atan Ay Yapım, yeni sezon 2017-2018 yılı içinde oldukça iddialı projelerle geliyor! Ay yapımın yeni projesi Küçük Cinayetler Diziside oldukça merak edilecek türden.. Ay Yapım’ın Star Tv yeni sezonu için yeni projesi Küçük Cinayetler Dizisi kadrosunda yer alacak iddialı isimlerin adı geçiyor.

Henüz oyuncuları hakkında hiç bir bilginin gelmediği Küçük Cinayetler Dizisini başrol oyuncuları şimdiden merakv konusu oldu. Geçtiğimiz sezon Cesur ve Güzel’i yöneten Ali Bilgin’in yönetmenlik yapacağı yeni dizi Küçük Cinayetler Eylül ayında Star Tv’de ekran macerasına başlayacak. Sizlerde dizi hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Küçük Cinayetler Dizisi Oyuncuları Konusu Özeti Fragmanı (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 26 Temmuz 2017