Kurşun Dizisi 23 Ekim’de Başlıyor! Tanıtım ve İlk Bölüm Fragmanları İzleyin!

Fox Tv‘nin yeni dizisi Kurşun, 23 Ekim’de başlıyor! Başarılı dizilere ev sahipliği yapan Fox Tv’nin Kurşun dizisi hakkında izleyiciler tarafından birkaç soru işareti var; dizinin arka planında kimler var, dizinin konusu ne ve dizi kadrosunda kimler var, dizi nerede çekiliyor gibi. İşte bu soruların cevaplarını yazımızda veriyoruz.

Kurşun Dizisi

 

Kurşun Dizisinin Arka Planında Kimler Var?

Kurşun dizisinin yönetmenliğini Murat Can Oğuz ve Burak Arlıel, yapımcılığını Most Production, senaryosunu ise Kerem Deren  üstlenecek. Yardım ekibinde ise Çisil Hazal Tenim ve Ayberk Çınar olacak.

Kurşun Dizisi

 

Kurşun Dizisinin Konusu Nedir?

1970’ler… Orhan Atmaca, adaletsizlikler arasında adalet için çırpınan bir savcı… Ve onun gibi bir adalet avcısı olan güzel gazeteci Leyla Devrim… Orhan ve Leyla aşkları ve hırslarıyla 70’lerin yaşanmışlıklarını, komşuluk ilişkilerini, bir grup gencin ülkenin düzenini değiştirebileceğini ve o zamanların karanlık yüzünü anlatacak.

Kurşun

Kurşun Dizisinin Oyuncuları Kim?

Dizinin başrollerini Engin Altan Düzyatan, Burçin Terzioğlu ve Berrak Tüzünataç paylaşıyor. Ayrıca Sarp Akkaya, Engin Şenkan, Kürşat Alnıaçık, Seda Akman, Bora Akkaş, Begüm Akkaya, Gülizar Irmak, Şebnem Dilligil ve Cem Kurtoğlu dizinin kadrosunda yer alıyor.

Kurşun

Kurşun Dizisi Oyuncu Kadrosu Kimdir Listesi ve Konusu, Hangi Kanalda

Kurşun Dizisi Nerede Çekiliyor?

Kurşun dizisinin çekim İstanbul Beykoz’da bulunan eski kundura fabrikasındaki dizi ve film platosu olacak. Platoda Diriliş Ertuğrul ve Kurtlar Vadisi Pusu gibi diziler çekildi.

Film Platosu

 

KURŞUN DİZİSİ TANITIM ve İLK BÖLÜM FRAGMANLARI

Kurşun dizisi 23 Ekim’de Fox Tv ekranlarında. Sakın kaçırmayın!!

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.