Kurşun Dizisi Oyuncu Kadrosu Kimdir Listesi ve Konusu, Hangi Kanalda

2019-2020 dizilerine bir yenisi daha eklendi Kurşun dizisi oyuncuları kimdir? Kurşun Orhan Kimdir? Kurşun Dizisi, Oyuncu kadrosu listesini yayınlayarak sezondaki iddiasını gösterdi. Kurşun dizisinin konusu nedir? Yeni bölümlerini izlemek için tv başında olamadığınız günler için Kurşun tekrarı ne zaman hangi gün yayınlanıyor ? Kurşun hangi kanalda yayınlanıyor ? Tüm soruların cevapları konumuzun ayrıntılarında.

Kurşun Dizisi Oyuncu Kadrosu Listesi ve Konusu, Hangi Kanalda

Kurşun Dizisi Konusu Nedir ? Savcı Orhan Kurşun ‘un Hayatı

1970 yılların meşhur Savcısı Marlon Kemal (Kemal Şimşek) ‘in hayatından uyarlanması beklenen Kurşun Dizisinde Savcı Marlon Kemal ‘in adı Savcı Orhan Kurşun olarak değiştirilecek. Senaryoda ise meşhur savcının hayat hikayesine çok ta bağlı kalınmayarak izleyiciyi ekrana bağlayacak değişiklikler yapılması bekleniyor. Kurşun dizisinden ilk haberler gelmeye başladığında başrol oyuncusunun İlker Kaleli olması bekleniyordu ve dizihaberi.tv olarak o günkü güncel bilgilerle aşağıdaki haberimizi yapmıştık. Bu haberde Savcı Marlon Orhan ‘ın hayat hikayesini bulabilirsiniz. Geçen süreçte yapımcı firma Orhan Kurşun rolüne karakter koyacak bir oyuncu arayışında son 5 yılda Diriliş Ertuğrul dizisinde Ertuğrul Gazi rolüne koyduğu karakter ile oyunculukta level atlayan Engin Altan DÜZYATAN ‘da karar kıldı.

Savcı Marlon Orhan ‘ın sert, kavgacı ve gece hayatına düşkün olduğu biliniyor. Orhan Kurşun karakterinin de sert bir kişiliğe bürünebilen, kavgadan kaçmayan, dövüşmeyi bilen, mafya ile ikili ilişkileri yaşayıp büyüdüğü semtten dolayı yüksek olan bir yapıda olması bekleniyor. Bu noktada Engin Altan Düzyatan bu role biçilmiş kaftan gibi duruyor. Ünlü oyuncu gerektiğinde sert, gerektiğinde adil olma rollerini başarıyla oynayabiliyor. Kapalı kapılar ardında kulislerden gelen fısıltılar sağlam bir dönem dizisi olması beklenen Kurşun’un, polisiye-mafya-aksiyon üçgeninde izleyicisine keyifli bir zaman vadedeceğini söylüyor. Bekleyip göreceğiz.

Savcı Dizisinin Oyuncuları Kimdir? Oyuncu Kadrosu ve Konusu (Marlon Orhan Kurşun)

Kurşun Dizisi Hangi Kanalda Yayınlanıyor?

Kurşun dizisinin cast çalışmalarına hız verilir iken yayınlanacak kanalı da belli oldu. 2019 yılına hızlı başlayan 2020 kış sezonu için kadrosuna bir yeni dizi daha ekleyen Fox TV Kurşun dizisi için masaya oturdu. İki tarafın karşılıklı imza attıkları Kurşun dizisi hangi kanalda yayınlanıyor sorusuna Fox Tv’nin el kaldırdığını gördük. Yeni sezonda Fox TV’nin geç başlayan ancak iyi reyting alan dizileri arasında olacağından şüphemiz yok.

Kurşun Dizisi Hangi Kanalda Yayınlanıyor

Kurşun Dizisi Oyuncuları Gerçek Adları ve Dizi Karakterleri Nedir ?

Cast çalışmaları devam eden Kurşun dizi oyuncuları kimdir sorusu için bu günler biraz daha erken. Henüz açıklanmamış olan oyuncu kadrosunun kulislerde gezen haberlerine göre çok güçlü olacağını duyduk. Dizinin oyuncuları arasında popüler sanatçılar yer alacak. Kurşun dizisi oyuncu kadrosu hakkında detaylar geldikçe konumuza ekleyerek güncelleyeceğiz. İlk gelen ve bizleri heyecanlandıran oyuncu TRT1’in Diriliş Ertuğrul’u Engin Altan Düzyatan oldu.

Kurşun Dizisi Oyuncu Kadrosu: (Rolünü öğrenmek istediğiniz ünlüye gitmek için isimlere tıklayınız!)

Oyuncu kadrosu belirlendikçe bu sayfada bulacaksınız!..

 

Kurşun Dizisi Oyuncuları Kimdir

Kurşun Savcı Orhan Kimdir ? (Engin Altan Düzyatan)

Most Production’un Fox Tv için hazırladığı Kurşun dizisindeki Savcı Orhan Kurşun kimdir ? Kendisini en iyi TRT1’de yayınlanan Diriliş Ertuğrul dizisinden hatırladığımız usta sunucu ve oyuncu Engin Altan Düzyatan’ın yeni projesi Savcı Orhan rolü oldu. Engin Altan Düzyatan’ın 2019-2020 yeni dizisi Kurşun için Ertuğrul dizisinin TRT1 ekranlarında tamamlanması gerekiyor. Bu yüzden şuan için planlanan tarih kasım ayının ilk iki haftası olarak görülüyor.

YENİ HABER >>>  Kalk Gidelim 81. Bölüm Özeti. 82. Bölüm Fragmanı!

Kurşun Savcı Orhan Kimdir

Engin Altan Düzyatan 26 Temmuz 1979 doğumludur. 185 cm boyundaki ünlü oyuncu 2014 yılında Neslişah Alkoçlar ile evlenmiştir. İzmir’li olan yakışıklı oyuncunun dünya tatlısı Emir Aras Düzyatan adında 3 yaşında bir oğlu vardır. 2001 yılında konuk oyuncu olarak başladığı Yeditepe İstanbul dizisinden sonra Bizim Otel dizisinde aktif rolü kendi adı ile almıştır. Reyting almış daha önce oynadığı diziler arasında başlıca şunlar vardır; 2002 yılında Koçum Beim dizisinde Orçun adı ile oynadı. 2003 yılında Hürrem Sultan dizisinde Yıldırım Beyazıt olarak kendisini izledik. 2003 yılında gençlik dizisi Kampüsistan’da Levent karakteri ile gönülleri feth etmeyi başardı. 2004 Yılında Sil Baştan dizisi içerisinde Cihan rolünü üstlendi. 2008 yılında reklamlarının her yerde yayınlandığı Dantel dizisinde Emre karakterini oynadı ancak dizi düşük reyting alınca yayından kaldırıldı. Patlama yaptığı Cesaretin Var Mı Aşka dizisin Özge Özpirinçci ile oynadı. Tamer adı ile Türkiye’de onu tanımayan kalmadı. 2009 yılında Kapalıçarşı dizisinde Fırat rolü ile oynadı. 2009 yılında Doktor Serdar Bulut rolündeydi. 2004 yılında Çırağan Baskını ve Cinayet projelerinde yer alarak fırtınalar estiren dizisi Diriliş Ertuğrul’a başladı. 5 Yıl sonra biten projesine ara vermeden bir yenisi ile yanıt verdi. Kurşun dizisinde Savcı Orhan kimdir diye merak edenlere sevindiren haberi kendi twitter hesabından paylaşarak verdi.

Kurşun Dizi Tekrarı Ne Zaman Hangi Gün Yayınlanıyor ?

Kurşun dizisinin yeni bölüm gününü kaçırdı iseniz hiç üzülmeyin. Gelişen teknoloji ile Kurşun dizi tekrarı ne zaman hangi gün yayınlanıyor diye haftalık bültenlerde kaybolmanıza hayatınızdan zaman ayırmanıza gerek yoktur. Siz zamanı diziye ne zaman ayırmak isterseniz Kurşun tekrarı o gün yayınlanıyor. İnternete bağlanarak Fox Tv’nin resmi internet sitesini açabilir Kurşun dizi tekrar bölümlerinden istediğinizi size uyan zamanda izleyebilirsiniz. Hatta belirli bir dakikasından sonra kalanını yine kaldığınız yerden devam edecek şekilde ayarlayabilirsiniz. Kaçırdığınız bölümler için gün saat bekleme devri sona erdi. Yine de merak edenler için söyleyelim Kurşun dizisinin ilk bölüm tekrarı ilk bölümün ardından Fox Tv’de verilecek.

Kurşun Dizisi Ne Zaman Başlıyor? Hangi Kanalda Saat Kaçta ? Yapımcısı ve Yönetmeni Kim ?

Kurşun Dizisinde Çalan Şarkılar

Kurşun dizisinde çalan şarkılar için ap ayrı bir çalışma yapan Most Production ayrıca diziye özel besteler de yaptığını belirtti. Zaman zaman çaldığı türküler ile bizleri hüzünlendirir iken şahlandıran şarkıları ile de mest etmeyi başardı. Fox Tv’nin yüksek reyting alan dizisinin baş rolünde Savcı Orhan’ı kim oynuyor ?

Kurşun Dizisinde Çalan Şarkılar

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 20 Temmuz 2019