Kurşun 2. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! 1. Bölümü İzleyin Yeni Bölümde Neler Olacak?

Kurşun dizisi 2. bölüm fragmanı yayınlandı! Fox TV’nin Çarşamba akşamlarını yen dizisi Kurşun 1. bölüm ile izleyicilerin karşısına çıktı. Beğeniyle izlenen ve başrollerinde Engin Altan Düzyatan, Burçin Terzioğlu, Berrak Tüzünataç ve Sarp Akkaya’nın yer aldığı dizinin ilk bölümü sonrası 2.bölümde neler olacağı herkesin merakını sardı. Yazımızda ister Kurşun dizisi 1.bölümü tekrar izleyin yada 2.bölümü merak ediyorsanız yeni fragmanı ilk siz izleyin!..

Kurşun 2. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! 1. Bölümü İzleyin Yeni Bölümde Neler Olacak?

Kurşun dizisi hayatı boyunca adaleti savunmuş olan Cumhuriyet Savcısı Orhan Atmaca’nın hukuk ve yaşam mücadelesini konu alıyor. Savcı Orhan Atmaca ilk bölümde büyük bir davanın peşinden gitmeye karar verir. Bir Mebus oğlunu cinayet şüphelisi olarak gözaltına aldırır aldırmasına ama evleri annesi ve kız kardeşinin de evde bulunduğu bir gece yarısı bu sebeple kurşunlanır. Savcı Orhan bu davayı alarak İstanbul’un Boğa’sı lakaplı büyük bir mafya babasını karşısına alır! Hem kendisinin hemde ailesinin hayatı tehlikededir!

Kurşun 1. Bölüm İzleyin

KURŞUN 1. BÖLÜM İZLE

KURŞUN (YENİ) 2. BÖLÜM FRAGMANI

Gülce’nin tanıklığı mahkemenin seyrini değiştirecek mi? Savcı Orhan Atmaca bu zorlu davada neler yaşayacak?

Kurşun dizisinin 2.bölümünde neler olacak? Savcı Orhan’ın mücadelesi başarılı olacak mı? Yeni dizi hakkında siz neler düşünüyorsunuz? Dizi tutacak mı, ne dersiniz?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 24 Ekim 2019