Kurtlar Vadisi Kaos Yeni Sezonda Hangi Kanalda Ne Zaman Başlayacak?

Uzun süredir sorulan ancak bir türlü net cevap alamadığımız bir konuyu burada sizlere sorup bilgiler vereceğiz. Sorumuzun konusu belli, 2018-2019 yeni sezonda ekrana gelmesini beklediğimiz istediğimiz Kurtlar Vadisi Kaos.. Kurtlar Vadisi Kaos Yeni Sezonda Hangi Kanalda Ne Zaman Başlayacak? sorusuna cevap arayacağız..

2003 Yılında yayın hayatına başlayan ve yayınlandığı her dönem zirveden inmeyen, Ancak son sezon zirvede olmasına rağmen reyting oranlarının düşük olması sebebiyle 2 sezondur TV kanalları ile anlaşma sağlayamayan Kurtlar Vadisi Kaos, bu sezon da ekranlarda olamayacak gibi görünüyor. Gelin hep beraber TV kanallarından hangileri Kurtlar Vadisi’ni alabilir, onun hesabını yapalım.

Star TV’nin elinde zaten perşembe günleri iyi oranlar alan Avlu dizisi var. Elinde yeni bir projesi yok. Ancak yeni sezon için Cumartesileri boş. Kurtlar Vadisi’nin yapımcısı Star TV ile gün konusunda anlaşabilir ise Kurtlar Vadisi Kaos Cumartesi günleri Star TV’de Yayınlanabilir. Ancak şunu da unutmamak gerek ki Kurtlar Vadisi Kaos 13 Sezon boyunca “Kendi Gününde Kendi Saatinde” sloganı ile Perşembe akşamları yayınlanmıştır. Bu nedenle Pana Film günden taviz vermeyecektir. Avlu dizisi de Gün değiştirip Cumartesi’ye alınamayacağına göre Kurtlar Vadisi Kaos Star TV’de Olamayacak.

ATV’nin yeni sezonda 7 günü de dolu. Kurtlar Vadisi Kaos, ATV’de yayınlanamayacak. TV8, Yüksek bütçeli diziler almayacağını duyurmuştu zaten. Kurtlar Vadisi Kaos TV8’de de yayınlanamayacak.

Kurtlar Vadisi Kaos Yeni Sezonda Hangi Kanalda

Show TV, diziler konusunda talihsiz bir TV kanalı. Özellikle perşembe günleri konusunda. Yeni sezon için Gülperi gibi bir kozu var. Onu Perşembe gününde Kullanacaktır. Zaten 1 Milyon 200 Bin bütçelik bir iş olduğuna göre tutması yüksek bir ihtimal. Show TV Gülperi’ye bu kadar bütçe verdiğine göre Kurtlar’ın bütçesini ödeyemeyecektir. Kurtlar Vadisi Kaos, Show TV’de de Yayınlanamayacak.

Fox TV’nin elinde zaten 8 tane projesi var. Prison Break uyarlaması ertelendiğine göre elindeki dizi sayısı 7’ye düştü. Ayrıca elinde Perşembe günlerinin lider dizisi Bizim Hikaye olduğuna göre Kurtlar Vadisi Kaos Fox TV’de de yayınlanamayacak.

Geçen sezon Doğan Holding’ten Demirören Holding’e satılan Kanal D, Çocuklar Duymasın ve Arka Sokaklar haricindeki dizileri sonlandırmıștı. Bu sezon için elinde pek de iddialı dizi yok. Geçenlerde “Selanik 1920 Destanı” diye bir projeden bahsetmişlerdi. Ama henüz gelişme olmadığına göre rafa kalkmış olmalı. Elinde pek de güçlü bir dizi projesi olmayan Kanal D Kurtlar Vadisi Kaos‘u alır mı, Alabilir mi?

Kurtlar Vadisi Kaos 2018-2019 ne zaman Hangi Kanalda

TRT1’in elinde 6 adet dizisi var. Hepsi de yayında. yeni projesi yok. Perşembe günü ne kadar Mehmetçik dizisini yayınlasa da Kurtlar Vadisi hayranları dizinin TRT1’de yayınlanması gerektiğini savunuyorlar. “TRT de Vadiye iyi gelir, Vadi de TRT’ye iyi gelir” diye düşünüyorlar. Sizce TRT1 Kurtlar Vadisi’nin yüksek bütçesini ödeyip diziyi alır mı, Alabilir mi?

Kurtlar Vadisi Kaos, TV kanalıyla anlaşma konusunda çok geç kaldı. Umarım dizi bu sezon başlar da 2 sezonluk ara, 3 sezona dönüşmez. Eğer ara verirse, Antalya’da Set yerlerini belirledikleri sinema filmini çekecekler. (Tv Keyfi)

Kurtlar Vadisi Kaos Yeni Sezonda Hangi Kanalda yayınlanacak Ne Zaman Başlayacak? sorusuna cevap aradık, sizlerde yorum ve görüşlerinizi yazın lütfen..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kurtlar Vadisi Kaos Yeni Sezonda Hangi Kanalda Ne Zaman Başlayacak? (6 Yorum)

 1. ☀️Kurtlar Vadisi Kaos Dizisin Başlaması Zor Diziler
  ☀️Beş Aydan Sonra Sezon Finalına Gedeçek Umarım
  ☀️Dizi Yeni Sezonda Başlayaçağ Kurtlar Vadisi Kaos
  ☀️Yazarları Dizi Hekayesi Yapdığda Zorlanmaz Çünkü
  ☀️Kaosa Bağlı Hekayeler Çok Hayata Bakırsan Kaosdan
  ☀️Başka Heçne Görmürsen Kaos İnsanların Kalbinde
  ☀️Yaranıp Amerka Başkanı Tramp Zaten Kaosun Ta
  ☀️Kendisi Rusya Ondan Geri Kalmaz Rusya Halkları
  ☀️Pusuya Salır Müselmanlara Arkadan Gülle Atır
  ☀️Biz Müselmanlar Her Kese İnanırığ Ruslar Özlerin
  ☀️Reklam Etmeyi Sever En Çokda Silahları İle Güçü
  ☀️İle Biz Müselmanlarında Güçü Var Ançak Müselmanlar
  ☀️Bir Birine Yabançıdı Birlik Olma Zamanı Düşmenleri
  ☀️Yok Etme Zamanı Kurtlar Vadisi Kaos Başlasın
  ☀️Bütün Sıkıntıların Analizin Anlayağ Kolektive Uğurlar
  ☀️Kurtlar Vadisi Kaos Yazarlarına Başarılar

 2. ☀️Kurtlar Vadisi Kaos☀️Dizisi Cok Gözel Bu Dizi Davam
  ☀️Etmeli İndiki Hayatımız Zaten Kaosa Dönüşüp Hara
  ☀️Baksan Kaos Dizi İndiki Hayatımızda Olan Hadiseleri
  ☀️Işığlandımalı İndiki Hayatımız Zor Hara Baksan Tarike
  ☀️Yazılan Bir Dönem Yok Yalanlar Yalanlar Tarikimizin
  ☀️Gözelikleri Kecmişde Kaldı İcdünyamız Kaosa Dönüşdü
  ☀️2016 -çı İl 15 Temmuz Ayı Türk Halkın En Açılı Tariki
  ☀️Kurtlar Vadisi Kaos Dizisinde Bu Tarik Işığlanmalı İdi
  ☀️Bütün Bunları Dünya Halkları Duymalı Geleçek Tarikimiz
  ☀️Cok Zor Peyğenberimiz Söylediyi Tarik Hayatımızda
  ☀️Zaman Ele Zaman Olaçak Ki Kötünü İyi İyini Kötü
  ☀️Göreçeyik İndiki Zamanımızda Bunları Yaşayırığ
  ☀️Neçati Beye Dizi Hayatında Uğurlar Arzu Ediriz

 3. aha kurtlar vadisinin patronu dizi çok başarılı o yüzden asla sinema filmi çekmeyin çekemiyorsunuz dizide bile yanlışları göremiyorsunuz aaa polat okadar iyi ki çocuklarına karşı deyil savcıyla mum ışıgında yemek hop inci kaçırılıp karnı kesilip oglu ölüyor elif hırsları yüzünden kızı annesiz kalıyor hep kendini düşünüyor sadece 10 dakka kızı kardeşi aklına geliyor nasıl hayatta kalır 15 yılda polat ın bencillikleri adamın karısı kardeşi çocugu olmaz adamları dostları olur önce AMONUN KUCAGINDAKİ ÇOCUK ARTUR O DA OGLU
  VE POLATLA ZITLAŞMAK ZORUNDA SAVCIYI BEN ÖLDÜRTTÜM DEMELİ

 4. anlamadım cahit kayaoglu neden 9 yıldır dizide sinema filimlerinde bu dizinin patronu ısrarla neden vazgeçmiyor izleyici aynı yüzleri görmek asla istemez erhan ufak bile dizide adamın en azından kendi işininde patronu cahit kayaoglu dizi dışındada bir yer işletsede diziden çıksa asla insanlar aynı yüzleri görmek istemez başrol dışında

 5. KURTLAR VADİSİ KAOS Dizisin Yeniden Verilmesi Çok Gözel Dizinin Bütün Özelikleri TÜRK HALKININ İNDİKİ DÖVRÜN HADİSELERİNDEN İBARET OLAÇAK KURTLAR VADİSİ HER ZAMAN ÖLKEDE OLAN HADİSELERİ IŞIKLANDIRIP ❤️TÜRKÜYE HALKINDA❤️DÜŞMENLER HER ZAMAN KAOS YARADIP ANÇAK BU KAOSUN KARŞISIN MİLLETİ ALIP VETENİ KORUYUP TÜRK HALKIN KECMİŞİNDEDE DÜŞMENLER OTURMAYIP 1725 çi il Yanvar AYINDA BİRİNÇİ PYOTR VEFAT ETMEMİŞDEN BİR NECA AY EVVEL BİR VESİYYETNAME YAZMIŞ VESİYYETNAMEDE 9 ŞERT KOYMUŞ VE YERİNE YETİRİLMESİN İSTEMİŞ 9 çu ŞERTDE BİLDİMİŞ RUSYA DÖVLETİNİ O ZAMAN DÜNYA DÖVLETİ ADLANDIRMAK OLAR Kİ ONUN PAYTAKTI ASİYA VE AVROPA XEZİNELERİNİN ACARI OLAN❤️İSTANBULA❤️SAHİP OLA TÜRK HALKI PYOTRUN BELE HEDEFİ OLUP TÜRK HALKIN 15 Temmuzdan ALDIĞI YARALAR SAĞALMAMIŞ ❤️ŞEHİDLERİN❤️AİLELERİN GÖZÜNÜN YAŞI KURUMAMIŞ İKİNÇİ KAOSA ABŞ YOL ACDI EKONİMİ KAOS ABŞ NE YAPSADA TÜRK HALKI DÜŞMENLERE BOYUN EYMEZ BU İLLER ÖNÇEDE OLMADI İNDİKİ DÖVRÜMÜZDEDE OLMAYAÇAK KURTLAR VADİSİ KAOS DİZİSİNDE BÜTÜN BUNLAR EKS OLAÇAK BÜTÜN DÜNYA TELEVİZİYA EKRANINDA GÖSTERİLEÇEK ABŞ AMANSIZ DÜŞMEN ❤️TÜRK HALKI❤️KEHRAMANLAR YETİŞDİREN HALK KEHRAMANLAR DÜŞMENLERDEN KORKMAYIP EKONİMİDE OLAN SIKINTIDANMI KORKAÇAK EKONİMİ KİRİZ TÜRK HALKIN ZEYİFLETE BİLMEZ ANÇAK TÜRK HALKININ KAPISINDAN BAKIP KAYIDAÇAK ÇÜNKÜ TÜRK HALKI DÜŞMEN RÜZGARIN YAKIN BURAKMAZ❤️TÜRK HALKI❤️BÜTÜN MÜSELMAN ÖLKELERİN AYNASIDIR BU AYNADA BİR SINIK OLARSA BÜTÜN MÜSELMAN ÖLKELERDE MİLYONLARÇA SINIK OLAÇAK❤️TÜRKÜYE❤️HALKI MÜSELMANLARIN BİRLEŞDİREN DÜŞMENE SÖZÜN DEYEN TEK KÜVVEDİ BUNU ÜCÜN DÜŞMENLER ONU HER TEREFDEN KARA BULUDLARIN ÜZERİNE SALMAK İSTEYİR BU MÜMKÜN OLMAYAÇAK NE DÜŞMEN SALDIRISI NE EKONİMİ TÜRK HALKIN EYMEYEÇEK TÜRK HALKININ YERİNDE BOŞ ŞEHRA OLAMAZ ❤️❤️❤️❤️TÜRK HALKIN ❤️❤️YERİNDE UÇALMIŞ BÖYÜNÜŞ HALK OLAÇAK BUNU VETENİN ŞEHİDLERİ MİLLETİ YAPAÇAK ABŞ BOŞ SEHRADA GEZMİŞ BİR ÖLKE NE ŞEHİDİ BİLİNİR NE MİLETİ BİLİNİR ONLARIN SADEÇE MÜSELMANLARA KARŞI SALDIRILARIN SAYI BİLİNİR ABŞ ADI NEHENG ÖLKE SAYILIR AMA ONUN NEHENGLİKİ YOK SADEÇE KORKUSU VAR ENDİŞESİ VAR BU ENDİŞE TÜRKÜYENİN BÖYÜMESİDİ TÜRKÜYE BÖYÜDÜKÇE TRANP KÜÇÜLÜR ABŞ ŞEHİD ADIYLA ÇEKİLEMEZ ÇÜNKÜ ONLARIN ŞEHİD DEDİKLERİ DÜŞMENDİ MÜSELMANLARIN DÜŞMENİ TRANP KURTLAR VADİSİ KAOS DİZİSİNDE BÜTÜN HADİSELER IŞIK ÜZÜ GÖREÇEK BU IŞIĞI NEÇATİ̇ ŞAŞMAZ YAPAÇAK YÖNETMENLERE VE KOLEKTİVE UĞURLAR ARZE EDİRİZ ❤️TÜRKÜYE❤️HALKIN❤️MELEKLER❤️❤️KORUSUN❤️

Etiketler: Eklenme Tarihi: 17 Ağustos 2018