Kusursuz Dizisi Konusu ve Oyuncuları

BluTv Kusursuz

aybuke pusat

Her gün yeni dizi haberleri almaya ve bu diziler hakkında bilgiler edinmeye devam ediyoruz bu yazımızda Türkiye’nin en gözde ve en büyük dijital medya platformlarından biri olan BluTv’de yayınlanmaya başlayacak olan Kusursuz isimli dizi hakkında sizlere bilgiler aktarmaya çalışacağız.

Kusursuz Dizisi Başrol Oyuncuları kimler?

Kusursuz dizisinin başrol oyuncuları Aybüke Pusat ve Furkan Arınç Tarafından paylaşılacak, Büşra Develi ise kusursuz dizisinde yardımcı kadın oyuncu olarak rol alacak.

Dizininin yönetmenliğini Cem Karcı’nın yapacağı dizinin çekimleri ve hazırlıkları devam ediyor. Cem Karcı bildiğiniz gibi daha önce Kırmızı Oda’nın yönetmenliğini yapmaktaydı.

Oyuncu kadrosu tam olarak netleşmeyen dizinin şuan için sadece başrol oyuncuları hakkında bilgi sahibiyiz, diğer oyuncularında seçmleri hızla devam etmekte.

Kusursuz Dizisinin Konusu Ne?

Dizinin konusu aksiyon ve macera kategorisinde olacak, Katili belli olmayan bir cinayetten sonra gelişen aksiyon dolu ve bol gerilimli dizi olacak. Diziyi adıyla bağlaştırdığımızda muhtemelen kusursuzca işlenmiş bir cinayet ve akabinde gelişen olaylar konu alınacak.

Kusursuz Dizisi Hangi Kanalda Yayınlanacak? İnternet Dizisi mi?

Kusursuz dizisi Türkiyenin ilk yerli dijital medya platformu olan BluTv’de yayınlanacak. Bir internet dizisi olması nedeni ile daha özgür ve daha cesur sahnelerin yayınlanacak olması internet dizilerinin daha fazla izlenmesine sebep vermeye başladı Blu Tv dizileri son zamanlarda adından son derece bahsettiriyor ve herkes tarafından merak uyandırıyor.

Kusursuz Dizisi Oyuncuları Kimler?

Şuanda tam olarak netleşmiş bir oyuncu kadrosu bulunmayan dizide oynayacak bir kaç oyuncuyu biliyoruz zaten bu oyuncular dizinin kemik oyuncu kitlesini oluşturan başrol oyuncuları, diğer oyuncularında bu oyuncular ile uyumlu kişilerden seçileceği ve böylece dizinin daha akıcı olacağını tahmin ediyoruz dizinin şimdilik elimize ulaşan oyuncu listesi şu şekilde.

Kusursuz dizisi güncel dizi kadrosu ve diğer bilgiler hakkında bu yazı üzerinden sizlere bilgiler aktarmaya devam edeceğiz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Exit mobile version