Kutül Amare Bitecek Final mi Yapacak 2. Yeni Sezon Devam mı Edecek?

TRT 1 ekranlarında perşembe akşamları devam etmekte olan kut’ül Amare Mehmetçik dizisi oldukça başarılı bir başlangıç yaparak hem reytinglerde hem de seyirci açısından oldukça olumlu bir başlangıç yaptı. Mehmetçik kut’ül Amare dizisinin TRT ekranlarında ki macerası reytinglerde 2. sıraya oturması ve oldukça başarılı diyebileceğimiz bir reyting alarak Perşembe akşamlarını damga vurması hem TRT yi hem de dizinin yapımcısı oldukça sevindirdi.

Perşembe gibi zorlu bir günde iyi reytingler alabilmek için birçok dizi kıyasıya mücadele ediyordu ancak Mehmetçik kut’ül Amare dizisi hem tarih dizisi severleri hem de en büyük rakibi olan Vatanım Sensin dizisini zorlayıp çok iyi reytingler almaya devam etti. bu başarılı reyting sonuçlarının ardından TRT 1 Mehmetçik kut’ül Amare dizisini yeni sezonda devam ettirecek mi yoksa final yapıp ekrana veda mı edecek sorusunu gündeme geldi.

Mehmetçik Kutül Amare dizisi Bitecek Final mi Yapacak 2. Yeni Sezon Devam mı Edecek? sorusuna hemen yanıt vermek istiyoruz. TRT 1’de yayınlanan başarılı dizi kut’ül Amare Mayıs ayında sezon finali yaptıktan sonra Eylül 2018 de TRT1 ekranlarında yeni 2. sezonda ile izleyicinin karşısına çıkacak. Yani Mehmetçik kut’ül Amare dizisi final yapmayacak sezon finali yaparak Yaz tatilinden sonra Eylül 2018 de yeni sezonda karşımıza çıkacak.

2018 TRT1 için tarih dizileri açısından oldukça önem arzeden Bir yıl oldu. Hem çarşamba günleri Diriliş Ertuğrul cuma günleri payitaht Abdülhamid ve Perşembe günleri de Mehmetçik kut’ül Amare dizileri halk tarafından oldukça sevildi ve yüksek reytingler alarak izleyicinin gönlüne taht kuran diziler yapılarak tarih severler için oldukça güzel bir arşiv oluşturulmuş oldu. tarihi gerçekleri öğrenmek isteyenler TRT dizilerinden başka dizi izlenmez oldu adeta.

Kanal D ekranlarında yayınlanan Mehmet bir Cihan Fatih’i de Vatanım Sensin gibi diziler çok fazla ilgi görmediği için yok olup giderken ve erken final yapmak zorunda kalırken TRT dizileri tarihi konuda oldukça başarılı bir seyir gösteriyor. Umarız TRT halkın göstermiş olduğu bu teveccühü boşa çıkarmaz ve daha kaliteli yapımlarda karşımıza çıkar.

Sonuç olarak Mehmetçik kut’ül Amare dizisi 2. sezonda kaldığı yerden devam edecek. Mehmetçik kut’ül Amare dizisi ne yaz tatili boyunca yeni oyuncuların katılacağı ve kadın onun daha da güçlenerek yeni sınıflama büyük bir hazırlık yapılacağı aldığımız ürünler arasında. Umarız yeni sezonda Mehmetçik kut’ül Amare daha başarılı reyting sonuçları alarak hem TRT’nin yüzünü güldürür hem de yapımcısına ciddi manada gelir sağlar. sizde Mehmetçik kut’ül Amare dizisi hakkında yorum ve görüşlerinizi ve yeni sezonda devam edecek olması hakkındaki fikirlerinizi aşağıya yazınız. Şimdiden teşekkür ederiz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kutül Amare Bitecek Final mi Yapacak 2. Yeni Sezon Devam mı Edecek? (2 Yorum)

  1. Diziyi çok beğendim kendimi içinde hisetim oyuncular çok güzel kendi ni adapta etmiş gelecek sezon devam nı izleriz inşallah

  2. Filim çok güzel adeta sanki gerçek gibi bina kendimi filimde zannettim abartısız söylüyorum filim hep rüyama giriyor sanki ben oooo ingilizlerle ben savaşıyom cepede ve çok duygulandım …Oyuncularımızın hepsine candan şükranlarımı sunarım yönetmenimizde güzel ve huzur ve mutluluk verici bi projeyi sundu seyircimize teşekür ederim yönetmenmize…. Mesut kaplan

Eklenme Tarihi: 2 Mayıs 2018