Kut’ül Amare Dizisi Ne Zaman Başlayacak Oyuncu Kadrosu Konusu

Kut’ül Amare Dizisi Ne Zaman Başlayacak Oyuncu Kadrosu Konusu… Kut’ül Amare dizisi Trt1 ‘in yeni sezon için iddaalı dizilerinden.  Kut’ül Amare dizisi İngilizlerin tarihinde aldıkları en büyük mağlubiyetlerini aldılar. Askerlerimizin çöl sıcaklığı altındaki zaferi olan Kut’ül Amare yeni sezonda izleyicisi karşısına çıkacak.

Mehmetçik Kut’ül Amare dizisi hakkında: 1919 yılı Osmanlı İmparatorluğunun İngilizleri yendiği Kut’ül Amare zaferi ağustos ya da kasım ayında Trt1 de olacaktır.  Kut’ül Amare dizisi çekimleri Konya’da belediyenin desteği ile kurulan büyük bir platoda gerçekleştirilecek.  Gayet güzel bir dizi olacak ve yapım hazırlıklarını tamamlıyor.

Kut’ül Amare dizisinin oyuncu ve cast çalışmaları devam ediyor. Kut’ül Amare dizisi yönetmeni de netleşti. Diriliş Ertuğrulun yapımcısı olan Mehmet Bozdağ verdi bu dizinin müjdesini. Kut’ül Amare dizisinin yönetmeni Doğan Ümit Karaca.

GÜNCELLEME: M. Mehmet Bozdağ’ın yeni projesi “Mehmetçik Kut’ül Amare” dizisi için yüksek bütçeli hazırlıklar son hız devam ediyor.. Aylardır hazırlıkları süren ve TÜRKİYENİN BÜYÜK BÜTÇELİ DİZİLERİNDEN BİRİ OLACAĞI KONUŞULAN dizinin eylül ayında çekimlerine başlanması planlanıyor. Ekim Ayında fragmanı çıkması beklenen Mehmetçik Kut’ül Amare dizisinin Kasım Ayında da Trt de yerini alması bekleniyor.

Mehmetçik Kut’ül Amare dizisinin Cast çalışmaları devam ediyor,  Doğan Ümit Karaca’nın yöneteceği dizinin ana karakterlerinden Gazi Pehlivan’ı Yeşilçam’ın çok usta bir isminin canlandıracağı öğrenildi. Daha önce Diriliş Ertuğrul dizisinde de Engin Altan Düzyatan’ın babası Süleyman Şah’ı oynayan ve ölerek diziye veda eden Serdar Gökhan‘ın, bu önemli tarihi projenin de kadrosuna katıldığı konuşuluyor. Mehmetçik Kut’ül Amare dizisinde Serdar Gökhan gibi bir ustayı görmek elbette sevindirici.

Kut’ül Amare dizisi çekimleri ağustos ayında sete çıkıp ve kasım aylarında yayına girmesi bekleniyor.

https://www.youtube.com/watch?v=KWJlC3bYfe

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.