Kutül Amare Dizisi Ne zaman Başlayacak Oyuncuları Kimler Olacak?

Daha önceden de bazı haberleri çıkan yeni bir dizinin aslında bir zaferin öyküsünün kaleme alındığının müjdesini verelim şimdiden sizlere.. Şu sıralar Trt1 de ekrana gelen Diriliş Ertuğrul’un yapımcısı Mehmet Bozdağ, yine aynı kanalın iftar programı olan ‘Ramazan Sevinci’ programına konuk oldu ve çok özel açıklamalarda bulundu!

Kutül Amare Dizisi Ne zaman Başlayacak Oyuncuları Kimler Olacak? Diriliş Ertuğrulun Senarist ve yapımcı olan ve gerçekten başarılı işler ortaya koyan Mehmet Bozdağ, ‘Diriliş Ertuğrul’un 4. sezonuyla birlikte 2017-2018 sezonunda artık biteceğini ve final yapacağını açıkladı. Hatta Diriliş Ertuğrulun muhteşem finalini de sinemada yayınlayacaklarını ve sıradığı bir film çekeceklerini cümlelerine ekledi.

Daha öncede bir kaç defa Cumhurbaşkanı ile görüşme fırsatı bulan ve kısa söyleşiler yapan Mehmet Bozdağ en son olarak Trt1 de ekrana gelen Ramazan Sevinci isimli programda çok özel yeni dizi haberleri verdi bizlere. Yeni dizi müjdesini izleyenler ile paylaşan Bozdağ yeni dizinin adını Kutül Amare dizisi olacağını söyledi.

Yapımcı Mehmet Bozdağ programda dizi müjdesini de erkenden verdi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın isteği üzerine çok önemli bir zafer olan ve İngilizlerin büyük bir bozguna uğratıldığı Ku’tül Amare zaferini ve I. Dünya Savaşı’nı anlatan diziyi çekeceğini şimdiden açıkladı.

Kutül Amare Dizisi Ne zaman Başlayacak: Dizinin 2017 Ekim ayında TRT1’de ekrana geleceğini öğrenildi. Kutül Amare Dizisi Oyuncuları Kimler Olacak? sorusuna ise şimdiden bir cevap vermek zor ancak Temmuz sonunda çekimler başlayacağına göre oldukça uzun bir süreç bizi bekliyor demektir.

Sizce Kutül Amare Dizisi Oyuncuları Özeti ve fragmanı nasıl olur? Dirilişten sonra izlenir mi merak uyandırır mı izleyicide.. Lütfen yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın. Şimdiden teşekkür ederiz..

https://www.youtube.com/watch?v=KWJlC3bYfe

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 15 Haziran 2017