Kutül Amare Dizisi Victoria Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri (Eva Dedova)

Trt1 ekranlarında başlayan Mehmetçik Kutül Amare Dizisi Victoria Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri instagram adresi ve hakkında merak edilen her şeyi sizler için kısaca yazmaya çalışacağız. Kutül Amare Dizisi Victoria rolünü oynayan güzel oyuncunun Gerçek Adı Eva Dedova‘dır. Oldukça merak edilen Victoria karakterini sizler için araştırdık.

Mehmetçik Kutül Amare dizisinde öğretmen Victoria olarak görünecek ama aslında öğretmenlik değildir asıl mesleği. Amacı Osmanlı içindeki durumu öğrenip İngiliz ajanlarına bilgi sızdırmak olan Victoria dizide öğretmenliği kamuflaj olarak meslek edinmiştir. Asıl görevi ingiliz ajanlığı ve gizli görev uzmanıdır.

Mehmetçik Kutül Amare Dizisinde Victoria oldukça zeki ve kurnaz br kişiliğe sahiptir. Zaten ingilizlerin geneli kurnaz ve tilkiliği ile bilinen singi ajanlardır. Aamçları Osmanlı devletini içten çökertmek olan ajanların yaklaşık 300 kadar olduğu ve 1. Dünya savaşından önce Osmanlı topraklarında gezinip istihbarat topladıkları bilinir.

Onlardan biri olan Victoria da güzelliği ile herkesin başını döndürüp onlardan bilgi ve belgeleri alacak nitelikte güzel ve alımlı bir bayandır. Mehmetçik Kutül Amarede Victoria yaptığı işlerle adından çok söz ettirecek ve görünüşte öğretmen olsa da yapıp ettikleri ile kendine hayran burakacak bir kurnazlığı canlandıracaktır.

Peki Kim bu Victoria? Victoria rolünü oynayan güzel kızın gerçek adı Eva Dedova.. Aslen kazak olan Eva Dedova son dönemde sık sık karşılaştığımız bir oyuncudur. Eva Dedova 1992 yılında Kazakistanda doğmuştur. Ülkemizde ise Kadir Has Üniversitesi Radyo ve Sinema Bölümünden mezun olup oyunculuk alanında kendini geliştirmiştir. Kaval Yelleri ve Yalan dünya gibi dizilerden sonra Babam ve Ailesi dizisinde Ece rolüyle daha çok tanınmıştır. En son Trt1 de ekrana gelen Mehmetçik Kutül Amare Dizisi Victoria karakterini başarıyla oynamaktadır.

Sosyal medyayı oldukça sık kullanan güzel oyuncu Eva Dedova instagram adresini sizlerle paylaşmak istiyoruz: https://www.instagram.com/evadedova Kutül Amare Dizisi Victoria Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri hakkında kısaca bilgiler sunduk, sizlerde yorum ve görüşlerinizle destek olabilirsiniz.

zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?

YORUMLAR

  1. çok güzel rol yapıyorlar oyuncuları tebrik ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.