Kutül Amare Fatma Kimdir? Neccar’ın Kızı Fatma Hakkında Bilgiler (Cansu Tosun)

Trt 1 ekranlarında yayınlanan Kutül Amare dizisine yeni katılan karakter Fatma Kimdir diye merak edenler için bu konuyu açmış bulunuyoruz. Trt ekranlarında perşembe akşamları yayınlanan Mehmetçik Kut’ül Amare dizisine bu hafta 10 mayıs perşembe günü yeni genç ve güzel bir oyuncu daha diziye dahil oldu. Bu güzel kız diye çok kişi merak edecektir eminim..

Bizde Kutül Amare Fatma Kim konusunu açarak meraklılara bişeyler yazalım dedik. Dizide Neccar’ın kızı Fatma karakterini tanıyacağız yeni bölümde. 10 Mayıs Kutül Amarede Fatma rolüne hayat verecek olan oyuncunun gerçek adı nedir Kutül Amare Fatma Kimdir kimin kızıdır gerçekte adı nedir gibi bilgiler yazacağız sizlere.

Kutül Amare dizisinde Fatma karakterini Cansu Tosun canlandırıyor. Cansu Tosun bu hafta diziye dahil oldu ve Neccar’ın kızı Fatma rolü ile yeni oyuncu olarak katıldı diziye. Mehmetçik Kûtulamâre dizisi Trt 1 ekranlarında iyi reytingler almaya devam ederken Perşembe akşamları ekranlara gelen diziye yeni takviyeler devam ediyor. Önümüzdeki ay yani Haziran ayında sezon finali yapacak tarihi içerikli dizimize Fatma karakteri ile Cansu Tosun yeni bir heyecan katacak.

Kutül Amare Fatma gerçek tarihte kimi canlandırıyor, tarihte Fatma karakteri Kutül Amarede var mı yok mu Kutül Amare Fatma gerçek tarihte kimdir varmı öyle biri yoksa diziye rol olarak ilgi çeksin diye mi getirildi. Kutül Amare dizisinde Neccar’ın kızı Fatma rolü gerçekten var mı bu konuda bilgileri de tarihe bırakıyoruz. Peki Kutül Amarede Fatmayı canlandıran Cansu Tosun kimdir kısaca bilgilerine bakalım..

Kutül Amare Fatma karakteri Cansu Tosun Kimdir?

Kutül Amarede Fatmayı canlandıran Cansu Tosun 26 Ocak 1988 tarihinde Almanya’da doğmuştur. Çok sevdiği için Oyunculuk eğitimini Türkiyeye döndükten sonra Yılmaz Erdoğan’ın yönettiği BKM Mutfak ekibinde almış ve oldukça başarılı olmuştur. Güzelliği ile rol başarısını birleştiren güzel oyuncu birçok dizide farklı rollerde hatta baş rolde bile yer almıştır.

2016 yılında oynamış olduğu Familya dizisinde Hare karakterini oynamıştır. 2011 de Küçük Hanımefendi dizisinde, 2012 de Kanal D de Kayıp Şehir dizisinde, 2013 de ise başrolde oynadığı Bugünün Saraylısı isimli dizide rol almıştır. Son olarak Mehmetçik Kutül Amare dizisinde Fatma rolü ile Neccar’ın Kızı Fatma olarak izleyeceğiz Cansu Tosun’u..

Merak edenler için İnstagram adresi: https://www.instagram.com/cansutosun  Güzel oyuncu instagram adresinde dizide oynayacağını şu sözlerle duyurdu sevenlerine: Ey Dicle’nin sevgilisi, Fırat’ın efendisi… Çölün gözünden sakındığı güzel şehir Kut. Ben geldim… Heyecan ve aksiyon dolu yeni bölümüyle Mehmetçik Kûtulamâre’ye son 1 gün!

Not: Cansu Tosun uzun süredir sevgilisi olan Çukur dizisinin Vartolusu Erkan Kolçak Köstendil ile çok yakında evlenecek. Bizden duyun istedik..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Exit mobile version