Kutül Amare Süleyman Askeri (Kaan Taşaner) Öldü mü Diziden Çıktı mı Neden Yok?

Perşembe akşamları Trt1 de ekrana gelen Kutül Amare Süleyman Askeri (Kaan Taşaner) hakkında çok farklı iddialar ortaya atılmaya balandı son günlerde. Dizinin Usta yönetmeni olan Mustafa Şevki Doğan’ın imza attığı Kutül Amare yeni bölümünde çok ilginç bir gelişme oldu. Dizinin başrolündeki Süleyman Askeri rolündeki oyuncu son haftalarda dizide yok hiç.

 

Kutül Amare Süleyman Askeri (Kaan Taşaner) hakkında son set bilgisi: Dizide “Süleyman Askeri” karakterine hayat veren başrol oyuncusu Kaan Taşaner’e senaryoda rol yazılmadığı ortaya çıkınca işler karıştı. Acaba Kutül Amare dizisinde Süleyman Askeri (Kaan Taşaner) Öldü mü Diziden rol gereği Çıktı mı Neden Yok? soruları merak konusu oldu.

Trt1 Mehmetçik Kutül Amare Süleyman Askeri (Kaan Taşaner) Öldü mü Diziden Çıktı mı Neden Yok?

Kaan Taşaner hakkındaki rol yazılmıyor diziden dışlandı iddialarının doğru olup olmadığını henüz net bilgilerle doğrulatamadık. Zaten önceden çekilmiş bölümler olduğu için Süleyman Askeri rolündeki (Kaan Taşaner) Öldü mü Diziden Çıktı mı şimdilik kesin bilgi olmasa da diziye gelen yeni oyuncular bize bilgi verebilir. Çünkü yeni gelen İsmail Hacıoğlu dizide başrol oynayacak.

Kutül Amare Süleyman Askeri intihar mı etti Öldü mü
Kutül Amare Süleyman Askeri intihar mı etti Öldü mü

İsmail Ege Şaşmaz, İlker Aksum, Serdar Gökhan, Gamze Özçelik ve Özgü Kaya gibi bir çok ünlü ismin rol aldığı Kutül Amare dizisiyle Taşaner’in yollarının sessiz sedasız ayrıldığı öne sürüldü kesin olmasa da. Kaan Taşaner, daha önce de aynı ekibin çektiği “Diriliş Ertuğrul” dizisinde hayli uzun süre rol almıştı. Ancak bir olumsuz durum olup olmadığı şimdilik bilinmiyor. Oyuncunun neden kadro dışı kaldığı merak konusu oldu. Bilgi bulur bulmaz paylaşacağız sizlerle. Not: Aşağıdaki videoda Süleyman Askeri beyin intihar ettiği daha sonraki bilgiler paylaşılmıştır.

Kutül Amare Süleyman Askeri (Kaan Taşaner) çıkınca yerine yeni başrol mü geliyor? Dev bütçeli ve prodüksiyonlu dizinin kadrosuna son olarak Ayla filminde rol alan ödüllü oyuncu İsmail Hacıoğlu, Kutül Amare dizisine başrol olarak dahil olmuştu. Senaryosunu Mehmet Bozdağ, İsa Yıldız ve Uhud Tekin’in yazdığı Kutül Amare dizisinde İsmail Hacıoğlu, Üsküplü bir kahraman rolüyle seyirci karşısına çıkıyor.

Kutül Amare İsmail Hacıoğlu Üsküplü bir kahraman rolü ile çok yakında dizideki yerini alacak. Hakkında detaylı bilgileri sizlerle paylaşacağız.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.