Kutül Amare Üsküplü Kim, Gerçek Tarihte Varmı bu karakter? (İsmail Hacıoğlu)

Kutül Amare Üsküplü Kim, Gerçek Tarihte Varmı bu karakter? (İsmail Hacıoğlu).. Kutül Amare dizisine yeni bir oyuncu katıldı. Kutül Amare dizisinde Üsküpü adıyla katılan yeni oyuncu İsmail Hacıoğlu. Bu konumuzda İsmail Hacıoğlu kimdir bilgileri nelerdir? Rol aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız. Bunun yanı sıra Kutül Amare dizisinde Üsküplü karakteri kimdir? Üsküplü tarihte önemi nedir?

Kutül Amare dizisi Üsküplü kimdir karakteri bilgileri; Üsküplü dizisi tarihte yer almış ve güçlü deneyimli Türk subayıdır. Kut’ül Amare direnişinde en önemli rollerden birini üstlenir ve kilit roldedir. Bu role hayat veren isim yakın zamanda bir askeri canlandıran ve bu film ile oskara aday olan İsmail Hacıoğlu’dur.

2017 yılında Alya filminde Süleyman rolünü canlandıran İsmail Hacıoğlu Kimdir bilgilerini paylaşıyoruz. 30 Kasım 1985 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümünde eğitim aldı. Sonrasında İstanbul Gençlik Tiyatrosu’nda oynadı.

Müjdat Gezen sanat Merkezi’nde eğitim alırken reklam seslendirme işi yaptı.  Bir İstanbul Masalı dizisinde rol alırken Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümünü kazandı. Ama hem okul hem dizi aynı anda gitmez denildiği için okulu bıraktı.

2002 yılından itibaren dizilerde rol aldı. Koçum Benim, Bir İstanbul Masalı, Beyaz Gelincik, Sinekli Bakkal, Gece Sesleri, Şüphe, Firar, Osmanlı Tokadı, Zeyrek ile Çeyrek ve Kayıtdışı. Son olarak ta Oskar Adayı olan Alya filminde rol aldı. İsmail Hacıoğlu, 5 Şubat 2016 tyılında dansçılıkla uğraşan Duygu Kaya Kumarki ile evlendi.

Mehmetçik Kutül Amare dizisi yeni bölümünde Üsküplü olarak giren oyuncumuz İsmail Hacıoğlu eminiz bu rolün altından başarı ile kalkacaktır. Yorumlarınızı ve görüşlerinizi yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 15 Mart 2018