Connect with us

Dizi Haberleri ve Dizi Oyuncuları

Yeni Diziler

Kuyu Dizisi Haberleri Oyuncuları Konusu Özeti

Yeni sezon için gün sayan dizilerden birisi de Kuyu oldu. Daha Önce cennet diye duyurulan isim değişti. Most Production’ın yeni dizisi “Cennet” isim değiştirdi ve Kuyu dizisi adını aldı. Umarız bu değişiklik bir daha yaşanmaz. Peki Kuyu Dizisi Haberleri Oyuncuları Konusu Özetinde neler var kısaca bahsedelim..

Kuyu Dizisi Haberleri Oyuncuları Konusu Özeti

Kuyu dizisi yeni sezonda ekrana gelecek olan dizilerden birisi. Kuyu dizisinin Başrollerinde Nur Fettahoğlu ve Leyla Tanlar’ın yer alacağı şimdiden kesinleşmiş durumda. Bu arada Kuyu dizisinin yönetmeni ise Murat Can Oğuz olduğu bildirilirken, Kuyu dizisinin senaryosunu ise Nuray Uslu, Aylin Eren, Nergiz Herdem İnce ve Yusuf Kürşad Gürses gibi isimlerin kaleme alacağı bildirildi.

Nur Fettahoğlu ve Leyla Tanlar kadın başroller olmuşken erkek baş rolün kim olacağı bir kaç gündür merak konusuydu. Kuyu dizisinin erkek başrolü de sonunda belli oldu. Kuyu dizisi Başrol erkek oyuncu için ise son olarak Evlat Kokusu adlı dizide rol alan Barış Kılıç‘ın olacağı kesinleşti. Oyuncu senaryo incelemesi yapıyor.

Barış Kılıç, Nur Fettahoğlu ve Leyla Tanların başrollerini paylaşacakları Kuyu dizisi hakkında haberleri sizlere buradan yazmaya devam edeceğiz. Kuyu dizisinin diğer oyuncuları belli oldukça buradan sizlere duyurmaya devam edeceğiz.

Bunu Görmelisin!  2019-2020 Yılında Star Tv de Başlayacak Olan Yeni Diziler Hangileri?
Continue Reading
Reklamlar
Bunları da seversin..

1978 Yılında Kayseri'de doğru. Gazi Üniversitesi Eğitim fakültesinde lisans ve Sosyal bilimler Enstitüsünde yüksek lisansını tamamladı. Uzun süredir habercilik üzerine çalışmalar yürütüyor. Yaşam felsefesi ise ''Cümleler doğrudur sen doğru isen, doğruluk bulunmaz sen eğri isen''..

1 yorum

1 yorum

  1. Meral Kendir

    25 Temmuz 2018 at 14:29

    Leyla Tanlar ablamız fragmanlarda çok ama çok güzel çıksın gerilim olsun

Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bunlara baktın mı Yeni Diziler

To Top