Kuzey Amerikada Soyu Tükenen hangi canlıyı 1622 de sömürgeciler geri getirdi

Kuzey Amerikada Soyu Tükenen hangi canlıyı 1622 de sömürgeciler geri getirdi? A- At B- Kelebek C-Aynalı Sazan D-Bal Arısı Doğru Cevap: Bal Arısıdır.. Kuzey Amerikada 14 milyon yıl öncesine kadar yaşadığı bilinen sonrasında soyu tükenen hangi canlıyı 1622’de sömürgeciler kıtaya geri getirmiştir.. Doğru Cevap BAL ARISIDIR..

İşte o bal arısına ait fosil:

Kuzey Amerikada 14 milyon yıl öncesine kadar yaşadığı bilinen sonrasında soyu tükenen hangi canlıyı 1622’de sömürgeciler kıtaya geri getirmiştir? Biliyorsanız Yorumlayın anında yayınlayalım..

İşte o bal arısına ait fosil:

Hello Kitty nin Soyadı var mı Nedir? Mimmy Cat White Pink Doğru Cevap: White

1988 İstanbul doğumlu olan Yusuf Başal, Gebze Yüksek Teknoloji Enstitüsü Elektronik Mühendisliği Bölümü mezunu. Polonya’da otomasyon bölümünde yüksek lisansını tamamlayan Yusuf Bey, Anadolu Üniversitesi Açık öğretim Fakültesinde de Kamu Yönetimi Bölümü okumaya devam ediyor. Şu anda kendi tavuk çiftliğinde çalışan yarışmacımız, ödül kazanması durumunda, bu parayla iş hayatına yatırım yapmak istediğini söylüyor.

Eski Yunancada Nehir atı anlamına gelen hayvan nedir Hipopotam Gergedan Samur Timsah Eski yunancada Hipo At Hipopotam  ise Nehir atı olarak adlandırılırdı. Yarışmacımız Neslişan Güldeşiren soruya yanlış cevap verdi ve yarışmadan 15 bin lira alarak elendi.

Kent Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü öğrencisi olan 19 yaşındaki yarışmacımız Neslişan Güldeşiren, aslen Kahramanmaraşlı. Hayatında bir macera olması için yarışmaya katılan Neslişan Hanım, yarışmada 15.000 TL kazanmayı hedefliyor. Yarışmacımız, hedefine ulaşması durumunda, bu parayı eğitim hayatı için kullanacağını söylüyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 21 Mayıs 2018