Kuzey Yıldızı Dizisi Nerede Çekiliyor? Kuzey Yıldızı Konusu

Kuzey Yıldızı Dizisi Nerede Çekiliyor? Kuzey Yıldızı Konusu

Yeni bir dizi haberimiz var Eylül ayında Show TV de süper bir karadeniz dizisi başlıyor. Kuzey Yıldızı ismi ile ekranlara gelecek olan dizinin çalışmalarına başlanıldı ve dizi meraklıları Kuzey Yıldızı Nerede Çekilecek? Nerede Çekiliyor sorularını sormaya başladılar.  2019 Eylül ayında başlayacak olan 2019-2020 yeni dizisi sezonun Show TV için çekilen iddaalı dizisi Kuzey Yıldızı tam bir Karadeniz dizisi olacak.

Yeni gelin dizisinin yönetmeni ünlü yönetmen Ersoy Güler’in bu karadeniz fırtınası estirecek olan yeni dizisi Kuzey Yıldızı hazırlıkları tam gaz başladı. Dizinin konusu itibari ile Karadeniz fırtınası olacak dediğimiz dizide, 3 kız çocuğu sahibi bir babanın karısından ayrıldıktan sonra başına gelenler ve yeni taşındığı yerde başına gelecekleri konu alan Kuzey Yıldızı dizisinde hüzünden çok, 3 Kız ile baş başa kalan babanın renkli hikayesini izleyeceğiz.

Kuzey Yıldızı dizisi nerede çekiliyor

Kuzey Yıldızı Dizisi Konusu

3 kız çocuğu sahibi bir babanın karısından ayrıldıktan sonra başına gelenler ve yeni taşındığı Karadeniz’in Ordu ilinde başına geleceklerin anlatıldığı dizi için rengarenk bir set hazırlanıyor. Ordu da çekilecek olan dizinin yapımcılığını Süreç Film üstleniyor. Süreç Film’in yapımcılığında başlayacak olan Kuzey Yıldızı dizisinin şuan belirginleşen bir oyuncu kadrosu yok ancak Kuzey Yıldızı dizisinin nerede çekileceği belli oldu.

Show Tv Kuzey Yıldızı Nerede Çekilecek?

Kuzey Yıldızı Dizisi Nerede Çekiliyor? Kuzey Yıldızı Konusu

Türkiye’nin Karadeniz bölgesinin tam kıyısında olan bir Kıyı kenti Ordu da çekilmesi planan Kuzey Yıldızı televizyonlarımız da Eylül Ayında karadeniz fırtınaları estirecek gibi gözüküyor, bu sezon Sen Anlat Karadeniz izleyicileri tarafından Karadeniz bölgesi çok beğenilmişti.

Kuzey Yıldızı dizisi de Ordu da süper bir doğa da çekilecek ve eğlenceli bir dizi olacak.

Kuzey Yıldızı Dizisi Tüm Oyuncuları Kadrosu Konusu ve Özeti

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: , Eklenme Tarihi: 25 Mayıs 2019