Kuzey Yıldızı Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu Özeti (Show Tv) - Dizi Haberleri – Oyuncuları


Kuzey Yıldızı Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu Özeti (Show Tv)

2019-2020 sezonunda Show TV ekranlarında yayınlanacak olan Kuzey Yıldızı dizisi oyuncu kadrosunun karakterleri ve detaylarına burada sizlerle paylaşmak için bu konuyu açmış bulunuyoruz. Kuzey Yıldızı dizisinin oyuncuları kimler yapımcısı yönetmeni senaristi başrol oyuncuları ve tüm kadrosunu dizinin konusunu kanalını ve özetini sizler için bu sayfada detayları ile birlikte yazacağız.

Kuzey Yıldızı dizisi oyuncu kadrosuShow tv yeni sezon için Kuzey Yıldızı isimli yeni bir dizi hazırlıyor. Geçtiğimiz sezon dizilerden yana çok fazla yüzü gülmeyen Show TV Süreç Filmden Ersoy Güler’in yazıp yöneteceği Kuzey Yıldızı adlı yeni bir dizi için hazırlık yapıyor. Büyük ihtimalle 2019 yılında yeni sezonun başlayacağı Eylül ayında ekranda olması planlanan Kuzey Yıldızı dizisinin oyuncu kadrosunda henüz belirlenen ve kesinleşen herhangi bir oyuncu bulunmamakla birlikte çok kısa zamanda oyuncu seçmelerine başlayacağı gelen duyumlar arasında.

2019 Eylül sezonu için planlanan Kuzey Yıldızı dizisi Show TV’de seyirciyle buluşacak. 2019-2020 sezonunda bir sezon boyunca yayınlanması planlanan Kuzey Yıldızı dizisinin belirlenen oyuncu kadrosu baş rolleri ve yardımcı rolleri sırasıyla konumuzda sizlere sunulacaktır. Ersoy Güler’in yöneteceği Kuzey Yıldızı Dizisi Oyuncularını dizinin tüm kadrosunu çıktığında fragmanını konusu ve özetini sizlerle bu konuda paylaşacağız.

Show Tv de ekrana gelecek olan ve pazar günleri yayınlanması planlanan büyük ihtimalle nöbet dizisinin yerine düşünülen Kuzey Yıldızı dizisi daha önce 2007 yılında çekilmiş ve Kadir İnanır’ın da başrolünde oynadığı bir diziyi hatırlatsa da bu çok başka ve konusu sıra dışı olan bir senaryodan oluşan dizi. Kuzey Yıldızı kadar uzak imkansız bir aşkı anlatacak olan ve oyuncu kadrosu Henüz belli olmayan Kuzey Yıldızı dizisinin detayları geldikçe burada sizlere duyurmaya devam edeceğiz.

Kuzey Yıldızı dizisi oyuncuları 2019-2020

Kuzey Yıldızı dizisinin İstanbul’da ve Sinop’ta çekilmesi planlanıyor. Sinop oldukça güzel doğal manzaraları ile ülkemizin nadide bölgelerinden biri. Dizi platosuna gerek kalmadan doğal güzelliği ile hem deniz hem yeşilliği ile ülkemizin de en kuzeyinde oluşu nedeniyle dizinin konusuna da uygun olan Sinop büyük ihtimalle dizinin çekim yerlerinden birisi olacaktır. İlerleyen haftalarda Kuzey Yıldızı dizisi nerede çekildi Kuzey Yıldızı dizisinin çekim mekanları neresi gibi sorulara şimdiden Sinop ilimizi tahmin ederek cevap verelim.

Show tv yeni sezonda başlayacak olan Kuzey Yıldızı dizisi bilgileri:
Kuzey Yıldızı Yapımcısı: Süreç Film
Kuzey Yıldızı Senaryo: Ersoy Güler
Kuzey Yıldızı Yönetmeni: Ersoy Güler
Kuzey Yıldızı Ne Zaman Başlayacak: Eylül 2019
Kuzey Yıldızı kanalı: (Show Tv)

Kuzey Yıldızı Başrol Oyuncuları Kimdir ?

Uzun zamandır beklenen Show Tv’nin 2019-2020 sezon dizileri arasında olan Kuzey Yıldızı başrol oyuncuları belli oldu. Oyuncu kadrosu netleşmeye başlayan yeni proje hakkında detayları ilk sitemizde bulabilirsiniz. Uzun zamandır başrol oyuncusu arayan Süreç Film masa başında ön imzaları atarak sezonun yeni dizisi için oyuncu kadrosunu belirlemeye başladı.

Kuzey Yıldızı Başrol Oyuncuları Kimdir ?

Kuzey Yıldızı Başrol Oyuncusu Aslıhan Güner ve İsmail Demirci Kimdir ?

Yeşil gözleri ve esmer teni ile hemen dikkat çeken başarılı güzel oyuncu 1987 doğumludur. Henüz 32 yaşında olmasına rağmen geçmişi başarılı deneyimler ile doludur. 170 Cm ve 57kg’dir. Ailenin 4 çocuğu arasında en büyüğü olarak dünyaya gelmiştir. Soyut kavramlara inancının olmadığını her daim dile getirmektedir. En büyük hobisi evde rahatça yemek yapmaktır. En sinirlendiği konu ise verilen saatte karşı tarafın geç kalarak ünlü güzeli bekletmesidir. Tüm modunu düşüren ve sinirlenmesine neden olan bu huyunun da her zaman arkasında durmaktadır. İstanbul Avcılar’da bulunan Barış Manço Kültür Merkezi’nde oyunculuk eğitimi alarak kayıt olduğu ajans sayesinde sayısız projede yer almıştır. Kuzey Yıldızı başrol oyuncusu kimdir diye merak edenlere bu gün verdiği müjdeli cevap ile herkesi heyecanlandırmıştır.

Kuzey Yıldızı Başrol Oyuncusu Aslıhan Güner ve İsmail Demirci Kimdir ?

Aslıhan Güner ilk olarak 2002 yılında Sırlar Dünyası projesinde yer almıştır. Aldığı önemli reyting almış projeleri arasında 2004 yılında En İyi Arkadaşım, Demeter karakteri ile 2006 yılında Selena dizisinde, 2006 yılında Eksi 18 dizisi ile kendisini hatırlıyoruz. Çemberimde Gül Oya dizisinde Demeter karakterini oynamıştı. 2007 yılında büyük oyuncu Tuba Büyüküstün ile aynı dizi setini paylaşmış Gonca Kuzcuoğlu’nu oynamıştır. Son yıllarda ise Sümela ve Moskova’nın Şifresi Temel filmlerinde Zuhal olarak kendisini izledik. 2013 yılında Her Şey Yolunda dizisinde Yasemin karakterini canlandırdı. Bu yıl ise Kuzey Yıldızı oyuncu kadrosu arasında ilk sıradaki yerini ayırttı. Oyuncumuza instagram hesabı @aslihanguner tagı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Kuzey Yıldızı Başrol Oyuncusu Aslıhan Güner ve İsmail Demirci Kimdir ?

İsmail Demirci Kimdir ?

Aslen bilgisayar programcısı olan İsmail Demirci 13 Kasım 1984 yılında doğmuştur. 35 Yaşındaki genç oyuncunun hayatında sayısız deneyim vardır. Kendisini en iyi Kurtlar Vadisi Pusu filminde Polat Alemdar’ın en yakın adamlarından biri olarak tanıdık. Erkan karakteri ile uzun süre dizide oynayan başarılı oyuncu yeni sezonda Kuzey Yıldızı filminde oynayacaktır. Sessiz Gece kısa film ile başladığı medya dünyasına Anneler ile Kızları dizisinde Sedat olarak sonrasında ise Kod Adı Reaksiyon dizisindeki Tekin rolü ile kendisini hatırlıyoruz.

İsmail Demirci Kimdir ?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kuzey Yıldızı Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu Özeti (Show Tv) (7 Yorum)

  1. Sarah hanım haklısınız.Ama İbrahim Çelikkol oynasa güzel olurdu partneri ya Pelin Karahan yada Ezgi Asaroğlu harika olurdu.

  2. Lütfen baş role güzel kız bulun.Aslıhan Malbora ola bilir ve ya Feride Hilal Akın Ezgi Eyüboğlu Ezgi Asaroğlu Gizem Güven gibi.

Etiketler: , , Eklenme Tarihi: 10 Nisan 2019