Kuzey Yıldızı Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu Özeti (Show Tv)

2 yorum
232 izlendi

2019-2020 sezonunda Show TV ekranlarında yayınlanacak olan Kuzey Yıldızı dizisi oyuncu kadrosunun karakterleri ve detaylarına burada sizlerle paylaşmak için bu konuyu açmış bulunuyoruz. Kuzey Yıldızı dizisinin oyuncuları kimler yapımcısı yönetmeni senaristi başrol oyuncuları ve tüm kadrosunu dizinin konusunu kanalını ve özetini sizler için bu sayfada detayları ile birlikte yazacağız.

Kuzey Yıldızı dizisi oyuncu kadrosuShow tv yeni sezon için Kuzey Yıldızı isimli yeni bir dizi hazırlıyor. Geçtiğimiz sezon dizilerden yana çok fazla yüzü gülmeyen Show TV Süreç Filmden Ersoy Güler’in yazıp yöneteceği Kuzey Yıldızı adlı yeni bir dizi için hazırlık yapıyor. Büyük ihtimalle 2019 yılında yeni sezonun başlayacağı Eylül ayında ekranda olması planlanan Kuzey Yıldızı dizisinin oyuncu kadrosunda henüz belirlenen ve kesinleşen herhangi bir oyuncu bulunmamakla birlikte çok kısa zamanda oyuncu seçmelerine başlayacağı gelen duyumlar arasında.

2019 Eylül sezonu için planlanan Kuzey Yıldızı dizisi Show TV’de seyirciyle buluşacak. 2019-2020 sezonunda bir sezon boyunca yayınlanması planlanan Kuzey Yıldızı dizisinin belirlenen oyuncu kadrosu baş rolleri ve yardımcı rolleri sırasıyla konumuzda sizlere sunulacaktır. Ersoy Güler’in yöneteceği Kuzey Yıldızı Dizisi Oyuncularını dizinin tüm kadrosunu çıktığında fragmanını konusu ve özetini sizlerle bu konuda paylaşacağız.

Bunu Gördün mü>>  Mucize Doktor Dizisi Oyuncuları Konusu Kanalı Yapımcısı Yönetmeni

Show Tv de ekrana gelecek olan ve pazar günleri yayınlanması planlanan büyük ihtimalle nöbet dizisinin yerine düşünülen Kuzey Yıldızı dizisi daha önce 2007 yılında çekilmiş ve Kadir İnanır’ın da başrolünde oynadığı bir diziyi hatırlatsa da bu çok başka ve konusu sıra dışı olan bir senaryodan oluşan dizi. Kuzey Yıldızı kadar uzak imkansız bir aşkı anlatacak olan ve oyuncu kadrosu Henüz belli olmayan Kuzey Yıldızı dizisinin detayları geldikçe burada sizlere duyurmaya devam edeceğiz.

Kuzey Yıldızı dizisi oyuncuları 2019-2020

Kuzey Yıldızı dizisinin İstanbul’da ve Sinop’ta çekilmesi planlanıyor. Sinop oldukça güzel doğal manzaraları ile ülkemizin nadide bölgelerinden biri. Dizi platosuna gerek kalmadan doğal güzelliği ile hem deniz hem yeşilliği ile ülkemizin de en kuzeyinde oluşu nedeniyle dizinin konusuna da uygun olan Sinop büyük ihtimalle dizinin çekim yerlerinden birisi olacaktır. İlerleyen haftalarda Kuzey Yıldızı dizisi nerede çekildi Kuzey Yıldızı dizisinin çekim mekanları neresi gibi sorulara şimdiden Sinop ilimizi tahmin ederek cevap verelim.

Show tv yeni sezonda başlayacak olan Kuzey Yıldızı dizisi bilgileri:
Kuzey Yıldızı Yapımcısı: Süreç Film
Kuzey Yıldızı Senaryo: Ersoy Güler
Kuzey Yıldızı Yönetmeni: Ersoy Güler
Kuzey Yıldızı Ne Zaman Başlayacak: Eylül 2019
Kuzey Yıldızı kanalı: (Show Tv)

Bunu Gördün mü>>  Hizmetçiler Dizisi Oyuncuları Yapımcısı Yönetmeni Konusu Özeti

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kuzey Yıldızı Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu Özeti (Show Tv) (2 Yorum)

  1. Sarah hanım haklısınız.Ama İbrahim Çelikkol oynasa güzel olurdu partneri ya Pelin Karahan yada Ezgi Asaroğlu harika olurdu.

  2. Lütfen baş role güzel kız bulun.Aslıhan Malbora ola bilir ve ya Feride Hilal Akın Ezgi Eyüboğlu Ezgi Asaroğlu Gizem Güven gibi.

Etiketler: Eklenme Tarihi: 10 Nisan 2019