Kuzey Yıldızı Dizisi Tüm Oyuncuları Kadrosu Konusu ve Özeti

Show TV ‘nin 2019-2020  dizisi Kuzey Yıldızı dizisi oyuncu kadrosu, karakterlerin rolleri, başrol oyuncuları, yeni oyuncular, oyuncuların gerçek adı, yaşı, boyu, göz rengi ve daha fazlası. Kuzey Yıldızı dizisinin oyuncularıyla daha önce duymadığınız, bilmedikleriniz. Kuzey Yıldızı dizisinin konusu nedir? Yapımcısı, yönetmeni ve senaristi ve tüm kadrosunu ve özetini detaylı bir şekilde yazımızda bulabilirsiniz.

Kuzey Yıldızı dizisi oyuncu kadrosu

Show TV‘de ekranlara gelecek yeni dizi Kuzey Yıldızının yapımcısı Süreç Film. Geçtiğimiz sezon dizilerden yana çok fazla yüzü gülmeyen Show TV, Süreç Filmden Ersoy Güler’in yazıp yöneteceği Kuzey Yıldızı adlı yeni bir diziyle 2019-2020 sezonu için iddialı bir hazırlık yapıyor. Büyük ihtimalle 2019-2020 sezonun ilk ayı olan Eylül sonu gibi ekranda olması planlanan Kuzey Yıldızı dizisinin oyuncu kadrosu tamamen belli oldu. Tüm Oyuncu listesini aşağıda bulacaksınız. Bizimle kalın 😉

2019 Eylül sezonu için planlanan iddialı yapım Kuzey Yıldızı dizisinin 2019-2020 sezonunu boyunca yayında kalması bekleniyor. Ersoy Güler’in yöneteceği Kuzey Yıldızı Dizisi ilk fragmanlarını, konusunu ve ve özetini sizlerle bu konuda paylaşacağız.

Kuzey Yıldızı Dizisinin Konusu

Show Tv de ekrana gelecek olan ve pazar günleri yayınlanması planlanan büyük ihtimalle nöbet dizisinin yerine düşünülen Kuzey Yıldızı dizisi daha önce 2007 yılında çekilmiş ve Kadir İnanır’ın da başrolünde oynadığı bir diziyi hatırlatsa da bu çok başka ve konusu sıra dışı olan bir senaryodan oluşacak. Kuzey Yıldızı kadar uzak imkansız bir aşkı anlatacak olan dizi 3 kız çocuğu sahibi bir babanın karısından ayrıldıktan sonra yeni taşındığı Karadeniz’in Ordu ilinde başına gelecekler, imkansız aşkı buluşu ve aşkı için mücadeleyi anlatacak. Ordu’nun tüm tabiat güzelliklerinin gözler önüne geleceği dizinin yapımcılığını Süreç Film üstleniyor.

Kuzey Yıldızı dizisi oyuncuları 2019-2020

Kuzey Yıldızı dizisinin çekimlerinin Ordu’da ve İstanbul’da yapılması planlanıyor. Ordu oldukça güzel doğal manzaraları ile ülkemizin nadide bölgelerinden biri. Ordu, Dizi platosuna gerek kalmadan doğal güzelliği ile hem deniz hem yeşilliği ile ve Karadeniz sahilinin tam orta noktasında oluşu nedeniyle tercih edilmiş gibi görünüyor. İlerleyen haftalarda Kuzey Yıldızı dizisi nerede çekildi, Kuzey Yıldızı dizisinin çekim mekanları neresi gibi sorulara şimdiden ORDU ilimizi olduğunu belirtelim.

KUZEY YILDIZI DİZİSİ BİLGİLERİ

Kuzey Yıldızı Yapımcısı: Süreç Film
Kuzey Yıldızı Senaryo: Ersoy Güler
Kuzey Yıldızı Yönetmeni: Ersoy Güler
Kuzey Yıldızı Ne Zaman Başlayacak: Eylül 2019
Kuzey Yıldızı kanalı: (Show Tv)

Kuzey Yıldızı Başrol Oyuncuları Kimler ?

Uzun zamandır beklenen Show Tv’nin 2019-2020 sezon dizileri arasında iddialı olan Kuzey Yıldızı‘nda başrollerini Aslıhan Güner ve İsmail Demirci paylaşacaklar.

Kuzey Yıldızı Başrol Oyuncuları - Aslıhan Güner ve İsmail Demirci Kimdir

Kuzey Yıldızı Dizisi Oyuncuları, Gerçek Adları ve Dizi Karakterleri Nedir ?

Cast çalışmaları büyük ölçüde tamamlanan Kuzey Yıldızı dizisinin oyuncu listesi, karakter açıklamalarını ve gerçek isimlerini aşağıda bulabilirsiniz.

Kuzey Yıldızı Dizisi Cast (Oyuncu) Kadrosu: (Rolünü öğrenmek istediğiniz ünlüye gitmek için isimlere tıklayınız!)

Diziye yeni oyuncular katıldıkça bu sayfada bulacaksınız!..

 

Kuzey Yıldızı Kuzey Kimdir ? (İsmail Demirci)

Aslen bilgisayar programcısı olan İsmail Demirci 13 Kasım 1984 yılında doğmuştur. 35 Yaşındaki genç oyuncunun hayatında sayısız deneyim vardır. Kendisini en iyi Kurtlar Vadisi Pusu filminde Polat Alemdar’ın en yakın adamlarından biri olarak tanıdık. Erkan karakteri ile uzun süre dizide oynayan başarılı oyuncu yeni sezonda Kuzey Yıldızı filminde oynayacaktır. Sessiz Gece kısa film ile başladığı medya dünyasına Anneler ile Kızları dizisinde Sedat olarak sonrasında ise Kod Adı Reaksiyon dizisindeki Tekin rolü ile kendisini hatırlıyoruz. Kuzey Yıldızı Erkek Başrol Oyuncusu kimdir diye merak edenlere bu gün verdiği müjdeli cevap ile herkesi heyecanlandırmıştır.

Kuzey Yıldızı Kuzey - İsmail Demirci Kimdir

 

Kuzey Yıldızı Yıldız Kimdir ? (Aslıhan Güner)

Yeşil gözleri ve esmer teni ile hemen dikkat çeken başarılı güzel oyuncu 1987 doğumludur. Henüz 32 yaşında olmasına rağmen geçmişi başarılı deneyimler ile doludur. 170 Cm ve 57 kg’dir. Ailenin 4 çocuğu arasında en büyüğü olarak dünyaya gelmiştir. Soyut kavramlara inancının olmadığını her daim dile getirmektedir. En büyük hobisi evde rahatça yemek yapmaktır. En sinirlendiği konu ise verilen saatte karşı tarafın geç kalarak ünlü güzeli bekletmesidir. Tüm modunu düşüren ve sinirlenmesine neden olan bu huyunun da her zaman arkasında durmaktadır. İstanbul Avcılar’da bulunan Barış Manço Kültür Merkezi’nde oyunculuk eğitimi alarak kayıt olduğu ajans sayesinde sayısız projede yer almıştır. Kuzey Yıldızı Kadın Başrol Oyuncusu kimdir diye merak edenlere bu gün verdiği müjdeli cevap ile herkesi heyecanlandırmıştır.

Kuzey Yıldızı Yıldız - Kadın Başrol Oyuncusu Aslıhan Güner Kimdir

Aslıhan Güner ilk olarak 2002 yılında Sırlar Dünyası projesinde yer almıştır. Aldığı önemli reyting almış projeleri arasında 2004 yılında En İyi Arkadaşım, Demeter karakteri ile 2006 yılında Selena dizisinde, 2006 yılında Eksi 18 dizisi ile kendisini hatırlıyoruz. Çemberimde Gül Oya dizisinde Demeter karakterini oynamıştı. 2007 yılında büyük oyuncu Tuba Büyüküstün ile aynı dizi setini paylaşmış Gonca Kuzcuoğlu’nu oynamıştır. Son yıllarda ise Sümela ve Moskova’nın Şifresi Temel filmlerinde Zuhal olarak kendisini izledik. 2013 yılında Her Şey Yolunda dizisinde Yasemin karakterini canlandırdı. Bu yıl ise Kuzey Yıldızı oyuncu kadrosu arasında ilk sıradaki yerini ayırttı. Oyuncumuza instagram hesabı @aslihanguner tagı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Kuzey Yıldızı Başrol Oyuncusu Aslıhan Güner Kimdir

 

Kuzey Yıldızı Mine Kimdir ? (Aslıhan Kapanşahin)

Diziye 18 yaşında bir oyuncu dahil oldu. Bu gün itibari ile dizi setinde görülen Aslıhan Kapanşahin’in Mine karakterine hayat vereceğini öğrendik. Dizi içerisindeki Mine’yi oynayacak oyuncu Aslıhan oldu. Aslıhan daha önce Mahsun Kırmızıgül’ün Güneşi Gördüm filmi ile ünlenmiş birçok projede yer almıştır. Liseden yeni mezun olan Aslıhan şu sıralarda üniversite sınavlarına hazırlanıyor. Mine’yi oynayan Aslıhan’ı en iyi 2014-2017 yılları arasında yayınlanan Erkan Petekkaya’nın dizisindeki Şeyda karakteri ile hatırlıyoruz. Bunun dışında rol aldığı projelere örnek olarak 7 Yüz, Not Defteri, Farklı Boyut, Aşk Ağlatır, Karışık Kaset projelerini gösterebiliriz. Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Nilay rolü ile kendisini izlemiştik. 2019-2020 sezon dizisinde ise usta oyuncular İsmail Demirci ve Aslıhan Güner ile birlikte rol alacak. Kendisine başarılar diliyoruz.

Kuzey Yıldızı Mine Kimdir Aslıhan Kapanşahin

 

Kuzey Yıldızı Ömer Kimdir ? (Özgün Karaman)

Dizide Kuzey’in büyük kızı Feride’nin kalbini feth eden yakışıklı oyuncu Kuzey Yıldızı Ömer kimdir ? Özellikle sempatik tavırları ile tanıyıp hatırladığımız renki oyuncu Özgün Karaman diziye dahil oldu. Özgün Karaman sevgilisi Pınar Kaya ile üç yıllık evlidir. Kendisi gibi oyuncu olan sevgilisi ile uzun süredir ilişkisi vardır. Kuzey Yıldızı Ömer karakterini canlandırmak için Süreç Film ile anlaşan Özgün Karaman’a ait tüm bilgileri Kuzey Yıldızı Ömer konumuzda bulabilirsiniz.

Kuzey Yıldızı Ömer Kimdir (Özgün Karaman)

 

Kuzey Yıldızı Feride Kimdir ? (Gizem Güneş)

Oynadığı her projede güzelliği ile izleyenleri hayran bırakan Gizem Güneş 2019 2020 yeni projesi belli oldu. Kuzey Yıldızı Feride kimdir karakteri oynayan güzel kızın adı ve oynadığı diziler merak ediliyor. 1995 İstanbul doğumludur. Kendisini Halit Ergenç’in Birbir Gece dizisindeki rolü ile tanıdık. Marmara Üniversitesi Fransızca Öğretmenliği son sınıf öğrencisidir. Aynı zamanda İstanbul Teknik Üniversitesi Bale ve Oyunculuk derslerine katılarak kendisini geliştirmektedir. Shrek ve Aslan Kral müzikallerinde oynamıştır. Medya dünyasına 5 yaşında iken TTnet’in reklam filmi ile dahil olmuş son rol aldığı projesi ise Kanatsız Kuşlar dizisinden sonra Kuzey Yıldızı oyuncuları arasına katılmıştır. Ordu’da çekimlerine başlanan Kuzey Yıldızı Feride Kimdir diye merak edilen karaktere hayat vermektedir.

Kuzey Yıldızı Feride Kimdir - Gizem Güneş

Feride düzgün fiziği ile dikkat çekmektedir. Feride babasının aldığı karar ile İstanbul’dan Ordu’ya göç etmiştir. Kuzey’in üç kızı arasında en büyüğüdür. Ancak Feride dizide en çok Ömer ( Özgün Karaman ) ön plana çıkmaktadır. Kalbindeki sevgilisi büyük aşkı Ömer ile olan sahneler dizinin en vazgeçilmez anları olacak. Youtubede Kuzey Yıldızı Feride ile Ömer’in romantik sahneler binlerce izlenme toplayarak rekor kırmıştır. Ancak aralarındaki bu aşkın sorunları da vardır. Feride’nin kalbi ile Ömer’in aşkı aradaki sorunları çözebilecek mi? Kuzey Yıldızı Feride kimdir konumuzda oyuncu hakkında daha geniş bilgi bulabilirsiniz.

 

Kuzey Yıldızı Yaşar Kimdir ? (Cezmi Baskın)

Türkiye’nin başarılı oyuncularından Cezmi Baskın bu güne kadar 100 den fazla dizide rol almıştır Kendisini en iyi hatırladığımız dizisi Akasya Durağı ve Bizimkiler dizisi olmuştur. 2019 2020 sezonunda Ersoy Güler’in yöneteceğiz Kuzey Yıldızı Yaşar kimdir karakteri için teklif götürülen Cezmi Bey karakteri oynamayı kabul etti. 1949 doğumlu Cezmi Bey an itibari ile 70 yaşındadır. Dizinin en yaşlı karakterini oynayacaktır. Kendisine Kuzey Yıldızı dizisinde Yaşar kimdir arayışına cevap olduğu için teşekkür ediyoruz.

Kuzey Yıldızı Yaşar Kimdir? Cezmi Baskın

 

Kuzey Yıldızı Hanife Kimdir ? (Ferda Kaynar)

Kuzey Yıldızı dizisinde Hanife Kimdir ? Karakteri canlandıran başarılı tiyatrocu Ferda Kaynar kimdir merak ediliyor. Açıklanan oyuncu kadrosu içerisinde 2019 – 2020 sezonu için imzaları atan 1967 doğumlu usta tiyatrocu birçok oyunda yer almıştır. Aslen Konya’lı olan Ferda Kaynar kimdir konumuzda Kuzey Yıldızı Hanife kim sorusunun yanıtı ile geniş bilgileri bulabilir oyuncumuz hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Devlet Tiyatrolarında rol almış şimdilerde öğrenciler yetiştiren başarılı oyuncu Hanife karakterini oynayacak.

Kuzey Yıldızı Hanife Kimdir

 

Kuzey Yıldızı Sefer Kimdir ? (Toygan Avanoğlu)

Kuzey Yıldızı dizisinde Sefer kimdir oyuncuyu kim canlandırıyor merak edildi. 1970 doğumlu karizmatik oyuncu 39 yaşındadır. Toygan Avanloğlu’nu en iyi Melekler Korusun dizisindeki Necmettin karakteri ile tanıyoruz. Bunun yanında 2017 yılında Deli Aşk filminde Fuat, Yol Arkadaşım filminde Doktor Kamuran rolünde yer almıştı. Şimdilerde ise Kuzey Yıldızı oyuncuları arasında yer alacak. Kuzey Yıldızı Sefer kimdir adlı konumuzda Toygan Avanoğluna dair daha geniş bilgileri bulabilirsiniz.

Kuzey Yıldızı Sefer Kimdir ? Toygan Avanoğlu

 

Kuzey Yıldızı Nahide Kimdir ? (Merve Şen)

Tiyatro oyuncusu Merve Şen Kuzey Yıldızı oyuncu listesine katılmıştır. Bundan önce Gençler Masası, Aynı Aşkın Laciverdi gibi ünlü tiyatro oyunlarında ciddi rollerde bulunmuş genç yetenek Ersoy Güler’in teklifi ile Nahide karakterine terfi edilmiştir. Televizyon dizilerinden uzak bir karakter olmasına rağmen oyunculuk başarısı önemli deneyimlere sahiptir. Merve Şen’in yaşı boyu Nahide karakterinden önce oynadığı diziler ve sevgilisi kimdir gibi soruları detaylı olarak yazdığımız Kuzey Yıldızı Nahide kimdir konumuzda bulabilirsiniz.

Kuzey Yıldızı Nahide kimdir ?

 

Kuzey Yıldızı Poyraz Kimdir ? (Burak Can)

Dizinin genç karakteri Kuzey Yıldızı Poyraz kimdir? Poyraz karakterini ünlü oyuncu Burak Can oynamaktadır. Burak Can 21 Aralık 1996 İstanbul doğumludur. 1,76 m boyunda 65 kg yay burcudur. Bebeksi yüzü onu genç yaşında ünlü yapmıştır. Gönül Ferman Dinlemiyor, Al Yazmalım, Sana Bir Sır Vereceğim ve Darısı Başımıza gibi önemli diziler rol almıştır. Ayrıca Nadide Hayat ve Keşif Çanakkele Filminde baş rol oyuncusu olmuştur. Şimdilerde ise Kuzey Yıldızı dizisinde Poyraz kimdir senaryoyu okuyor. Yeni sezonda Burak Can Kuzey Yıldızı oyuncuları arasında yer alıyor.

Kuzey Yıldızı Poyraz Kimdir ? Burak Can

 

Kuzey Yıldızı Çetin Kimdir ? (Mert Yavuzcan)

40 Yaşındaki karizmatik oyuncu 4 Nisan 1979 yılında Almanya’nın Bonn şehrinde doğmuştur. Babasının işleri nedeni ile Yunanistan’da eğitime başlamış, Ankara Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Oyunculuk Bölümü’nden mezun olmuştur. Menajeri Abdullah Bulut’tur. 1,79 m boyunda 68 kg ve koç burcudur. Birçok tiyatroda baş rol oynayan Mert Yavuzcan 2009 yılında Kahve Bahane dizisi ile başladığı medya dünyasına 2019 – 2020 sezonu için hazırlanan Kuzey Yıldızı Çetin kimdir karakteri ile devam etmektedir. Karakter ve oyuncumuz hakkında daha detaylı bilgileri Kuzey Yıldızı Çetin konumuzda bulabilirsiniz.

Kuzey Yıldızı Çetin Kimdir Mert Yavuzcan Yaşı, Boyu, Oynadığı Diziler

 

Kuzey Yıldızı Fadime Kimdir ? (Yasemin Hadivent)

Dizinin güzeli diyebileceğimiz 1982 Sofya doğumlu Yasemin Hadivent 9 yaşında babasını kaybetmiştir. Annesinin büyüttüğü küçük kız bale okulundan kalp rahatsızlığı nedeni ile ayrılmak zorunda kaldı. Türkiye’ye dönerek çeşitli tiyatro ve dizilerde rol alan lisanslı oyuncu Müjdat Gezen Sanat Merkezi sertifikasına sahiptir. Kuzey Yıldızı Fadime kimdir dediğinizde karşınıza çıkan güzelliği ile büyüleyen Yasemin Hadivent Bulgar kökenli bir anne ile İran Azeri’si bir babanın kızı olarak dünyaya gelmiştir. Uzun boylu ve narin kemik yapısı uzun boynu dikkatleri üzerine çekmiştir. Şimdilerde ise Ordu’da Kuzey Yıldızı oyuncuları arasında dizi çekimleri için çalışıyor. Kuzey Yıldızı Fadime konumuzda Yasemin Hanım hakkında daha detaylı bilgileri bulabilirsiniz.

Kuzey Yıldızı Fadime Kimdir ? Yasemin Hadivent

 

Kuzey Yıldızı Ruhi Kimdir ? (İnan Yılmaz)

1986 doğumlu İnan Yılmaz Kuzey Yıldızı Ruhi kimdir karakterine yanıt olmadan önce Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı Oyunculuk Bölümü’nü bitirmiş lisansını eline almıştır. Arzu Gamze Menajerlik ajansına bağlıdır. 1,76 m boyunda ve 68 kg ağırlığındadır. İkizler Burcu olan Kuzey Yıldızı Ruhi karakterinin sahibi İnan Yılmaz oynadığı diziler arasında Çukur, Bu Şehir Arkandan Gelecek, Öyle Bir Geçer Zaman Ki gibi önemli projeler bulunmaktadır. Başarılı oyuncu ile iletişim kurmak isterseniz instagram hesabına @inanylmzzz tagı ile ulaşabilirsiniz. Kuzey Yıldızı oyuncuları arasında yer alan Ruhi karakterini canlandıran İnan Yılmaz’ın kim olduğunu alakalı konumuzdan detaylıca okuyabilirsiniz. Kuzey Yıldızı Ruhi kimdir İnan Yılmaz konumuz.

Kuzey Yıldızı Ruhi kimdir

 

Kuzey Yıldızı Doktor Cihan Kimdir ? (Emrah Özdilek)

Emrah Özdilek 2019 2020 yeni dizisi belli oldu. Ersoy Güler’in yönettiği Kuzey Yıldız dizisindeki Doktor Cihan kimdir ? Kendisini stand-up showları ile tanıdığımız 18 Eylül 1987 Sinop doğumlu başarılı yetenek doktor rolünde olacak. Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Sanatları Bölümü öğrencileri arasında kep atarak lisansını eline alan Emrah Özdilek 1,76 m boyunda ve 84 kilodadır. Doktor Cihan rolünden önce Emrah Özdilek Babam Sınıfta Kaldı ( Tahsin ), Pis Yedili, Unutma Beni ( 8 Sezon ), Arka Sıradakiler ( Ökkeş Karagüle ) rolleri ile oynamıştır. Şimdilerde ise Kuzey Yıldızı oyuncuları ile aynı seti doktor Cihan karakteri ile paylaşmaktadır.

Kuzey Yıldızı Doktor Cihan Kimdir ? Emrah Özdilek

 

Kuzey Yıldızı Şoför Osman Kimdir ? (Can Kızıltuğ)

Ünlü Pop şarkıcısının canlandırdığı Kuzey Yıldızı Osman kimdir ? Karakteri 25 yaşındaki Can Kızıltuğ oynamaktadır. 10 Aralık 1994 İzmir doğumludur. Ankara Beykent Üniversitesi Oyunculuk Ana Sanat Dalı Bölümü’nden mezun olmuş Sony Music ile anlaşarak şarkılarına albüm çıkarmıştır. Ateş Ediyor adlı şarkısı ile ünlenmiş Kral Tv’de önemli izlenme sayısına ulaşmıştır. Yetenekli oyuncu 1,80 m boyunda 60 kg dir. Yay burcunun özelliklerini taşımaktadır. Can Kızıltuğ oynadığı diziler arasında 2017-2018 Çukur bulunmaktadır. Kendisini Doğukan karakteri olarak izlemiştik. Şimdilerde ise Ordu’da çekimlerde olan Can Kızıltuğ, Kuzey Yıldızı Şoför Osman kimdir karakterinin senaryosuna çalışmaktadır. Detayları alakalı konumuzda okuyabilirsiniz.

Kuzey Yıldızı Şoför Osman Kimdir ? Can Kızıltuğ

 

Kuzey Yıldızı Şeref Kimdir ? (Hüseyin Soyaslan)

Kuzey Yıldızı dizisindeki Şeref karakterini canlandıran Hüseyin Soyaslan kimdir ? 1,76 m boyundaki karizmatik oyuncu 57 yaşındadır. İkizler burcu olan Hüseyin Bey 71 kg dir. Ordu’da çekilen dizi çekimleri için bu yıl orada ikamet edecektir. Lise yıllarında dahil olduğu tiyatro kolunda oyunculuk eğitimi alan sonrasında ardı ardı kesilmeyen projelere imza atan başarılı oyuncu aslında Yıldız Teknik Üniversitesi Çevre Mühendisliği Bölümü’nden mezun olmuştur. Ayrıca Gözyaşı Hırsızları ( 2012 ) kitabının yazarıdır.

Kuzey Yıldızı Şeref Kimdir ? Hüseyin Soyaslan

 

Kuzey Yıldızı Emine Kimdir ? (Uğur Demirpehlivan)

Kuzey Yıldızı dizisindeki Emine kimdir diye aradığımızda Ordu’da çekilen dizi setinin liste karşımıza çıkıyor. Başarılı tiyatrocu Uğur Demirpehlivan’ın oynayacağı Emine karakteri çok başarılı bulunuyor. 2019 2020 yeni dizi projesi ile tv deki 23. yapımını deneyim listesine eklemiş oyuncu 1 ocak 1963 yılında Artvin’de doğmuştur. 1,67 m boyunda 69 kilo ağırlığında oğlak burcudur. Kendisini geçtiğimiz sezon Ege’nin Hamsisi dizisindeki Sevim Üzüm rolü ile izlemiştik. Önemli deneyimleri arasında Son Osmanlı Yandım Ali ( Maria ), Baba Ocağı ( Dürdane ), Hanım Köylü ( Muhtar Emine ) gibi projeler yer alıyor. Uğur Pehlivan 2019 – 2020 yeni dizi projesi için imzaları attı. Kuzey Yıldızı Emine kimdir konumuzu okumanızı tavsiye ediyoruz.

Kuzey Yıldızı Emine Kimdir ? Uğur Demirpehlivan

 

Kuzey Yıldızı Pembe Kimdir ? (Zeynep Kankonde)

Başarılı tiyatro oyuncusu Zeynep Kankonde Eskişehir Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuş bir çok sanatçının yetişmesinde önemli rol alan Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde Ekol ve Drama öğretmenliği yapmıştır. 3 Mart 1980 yılında Eskişehir’de doğmuştur. 25 yaşında iken Kongo vatandaşı Christian Kankonde ile dünya evine girmiş Emma adında kızları dünyaya gelmiştir. Evliliklerini çift 2015 yılında sonlandırmıştır. Kuzey Yıldızı Pembe kimdir derseniz Zeynep Kankonde, Beşinci Boyut, Güz Gülleri ( Gülsün ), Ulan İstanbul ( Şehriban ), Bir Baba Hindu ( Gülistan ), Yeni Gelin ( Ayşe Bozok ) gibi önemli projelerde yer almıştır.

Kuzey Yıldızı Pembe Kimdir ? Zeynep Kankonde

 

Kuzey Yıldızı Kamer Kimdir ? (Ecem Çalhan)

Kuzey Yıldızı dizisindeki Kamer kimdir karakteri oynayan oyuncunun gerçek adı Ecem Çalhan. Kendisini Acun Ilıcalı’nın O Ses Türkiye ve Yetenek Siz Siniz Türkiye yarışma programlarından tanıdık. 1996 doğumlu Ecem Çalhan, 1,72 m boyunda 52 kg ağırlındadır. Ela göz rengi ve 23 yaşının güzelliği ile dikkat çekmiş Kuzey Yıldızı oyuncuları arasına katılmak üzere bu yıl Ordu’da ikamet edecek sanatçımız olmuştur. Aynı zamanda şarkı bestesi yazarlığı yapmaktadır. Kuzey Yıldızı dizisinde Kamer’in söylediği şarkılar bir hayli trend alıyor.

Kuzey Yıldızı Kamer Kimdir ? Ecem Çalhan

 

Kuzey Yıldızı Cemal Kimdir ? (Şükrü Üçüncü)

Kuzey Yıldızı dizisindeki Cemal kimdir karakteri oynayan oyuncunun gerçek adı Şükrü Üçüncü. 1983 Yılında Trabzon Ortahisar’da doğmuştur. Eğitim hayatına Trabzon’da başlayan oyuncu Karadeniz Teknik Üniversitesi Makine Bölümü’nü yarıda bırakarak gazetecilik hayali için İstanbul yolunu tuttu. Hayatında dönüşü olmayan bir karara imza attı. İlk iş hayatına Cağaloğlu’nda bir matbaa dükkanında başladı. Birçok ajans ile ortak çalışmalar yaptı. 2009 yılında doğduğu şehir Trabzon’a gelerek basın bölümünde çalışmalara başladı. Türk Sesi Gazetesi, Haber61 ve Karadeniz Gazetelerinde görev almaya başladı. O yıllarda dizi oyunculuğuna ilgi duymaya başladı. Oyunculuk hayatına aslında tiyatro yazarlığı ile başladı. Aynı zamanda kitap yazarıdır. Çok farklı dalları hızla aşan Şükrü Bey keman dersi alarak müzik konusunda da kendisini geliştirmeye başladı. Yazdığı tiyatro oyunlarında kendisi oynamaya başlayınca yapımcılar tarafından fark edildi ve ilk film teklifini alarak değerlendirdi. Ayrıca, ülkemizde pek yaygın olmayan uzak doğu sporu Wushu dalında milli antrenörümüz olmuştur.

Kuzey Yıldızı Cemal Kimdir ? Şükrü Üçüncü

 

Kuzey Yıldızı Esma Kimdir ? (Meltem Tüzüner)

Kuzey Yıldızı dizisindeki Esma kimdir karakteri oynayan oyuncunun gerçek adı Meltem Tüzüner. Kendisini en iyi Miss Turker 2012 yarışmasında kazandığı 4. lük ile hatırlıyoruz. 26 yaşındaki ünlü model Almanya’da dünyaya gelmiştir. Almanya’da mankenlik yapan Meltem Tüzüner, Türkiye’deki güzellik yarışmasına başvuru yapmış ve dördüncü olmuştu. Güzelliği ile yapımcıların dikkatini çeken mankenin ilk oyunculuk deneyimi Kurtlar Vadisi dizisinde Meltem karakteri ile olmuştur.

Kuzey Yıldızı Esma Meltem Tüzüner İnstagram Hesabı

 

Kuzey Yıldızı Gökçe Kimdir ? (Berfin Nilsu Aktaş)

Kuzey Yıldızı dizisindeki Gökçe kimdir karakteri oynayan oyuncunun gerçek adı Berfin Nilsu Aktaş. 1998 Ankara doğumlu olan güzel oyuncu küçük yaşlarda ailesinin yönlendirmesi ile Yetenek Evi Sanat Akademisinde oyunculuk eğitimleri almaya başladı. İlk oyunculuk deneyimini Çetmen Mobilya’nın reklam filmi ile yaşamış ancak birçok deneyimli oyuncudan daha iyi performans göstermesi yönetmenlerin dikkatini çekmişti.

Kuzey Yıldızı Gökçe - Berfin Nilsu Aktaş Sevgilisi Kim

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kuzey Yıldızı Dizisi Tüm Oyuncuları Kadrosu Konusu ve Özeti (3 Yorum)

Etiketler: , , , , Eklenme Tarihi: 5 Ağustos 2019