Kuzey Yıldızı Esma Kimdir ? Meltem Tüzüner Kim Oynadığı Diziler İnstagram Yaşı Boyu Kilosu Nedir

Kuzey Yıldızı Esma kimdir karakteri canlandıran oyuncu kim ? Süreç Film’e ait Kuzey Yıldızı dizisi Show Tv’de gösterime girdiğim de herkes Esma karakterini canlandıran güzel oyuncuyu merak etti. Meltem Tüzüner kimdir oynadığı diziler ve deneyimlerini konumuzda bulabilirsiniz. Güzel manken Meltem Tüzüner’in yaşı, boyu kilosu ve instagram hesabına dair bilgiler ile konumuzu güncelledik.

Kuzey Yıldızı Esma Kimdir ? Meltem Tüzüner Kim Oynadığı Diziler İnstagram Yaşı Boyu Kilosu Nedir

Kuzey Yıldızı Esma Kimdir ? Meltem Tüzüner

Kuzey Yıldızı dizisinde oynayan Esma kimdir karakteri kim oynuyor ? Güzelliği ile dikkat çekmemesi mümkün olmayan manken oyuncu Meltem Tüzüner’in oynadığı Esma karakterini biraz tanıyalım. Süreç Film ile anlaşan Meltem Tüzüner güçlü Kuzey Yıldızı oyuncuları kadrosuna dahil olduğunu sosyal medya hesabı instagram üzerinden de doğruladı.

Kuzey Yıldızı Esma Kimdir ? Meltem Tüzüner

Meltem Tüzüner Kimdir ?

Kendisini en iyi Miss Turker 2012 yarışmasında kazandığı 4. lük ile hatırlıyoruz. 26 yaşındaki ünlü model Avrupa’nın merkezi Almanya’da dünyaya gelmiştir. Almanya’da mankenlik yapan Meltem Tüzüner Türkiye’deki güzellik yarışmasına başvuru yapmış ve dördüncü olmuştu. Güzelliği ile yapımcıların dikkatini çeken mankene zamanın en çok reyting alan Kurtlar Vadisi adındaki diziden teklif gelmiştir. Kendisini dizi dünyasında ilk Meltem karakteri ile Polat Alemdar’ın dizisinde izledik.

Meltem Tüzüner Kimdir ?

Meltem Tüzüner Fiziksel Özellikleri :

Kusursuz fiziğine her ortamda güvenen ve yarışmalarda derece alacak kadar önemli ölçüleri olduğunu bilen Meltem Tüzüner bu yıl Show Tv’de yayınlanacak Kuzey Yıldızı dizisinde Esma karakterine hayat verecek.

  • Boyu: 1,76
  • Kilosu: 54
  • Burcu: Koç
  • Göz Rengi: Kahverengi
  • Vücut Ölçüleri: 90-61-90
Meltem Tüzüner Fiziksel Özellikleri :

Kuzey Yıldızı Esma Meltem Tüzüner Oynadığı Diziler

Ünlü modelin geçmişinde aktif dizi deneyimi bulunmamaktadır. Aldığı roller sınırlıdır. Hayatının çoğunu halen Almanya’da mankenlik yaparak geçindirmektedir.

  1. Adi İnsan – Ebru
  2. Kurtlar Vadisi Pusu – Melek
  3. Kuzey Yıldızı – Esma
Kuzey Yıldızı Esma Meltem Tüzüner Oynadığı Diziler

Kuzey Yıldızı Esma Meltem Tüzüner İnstagram Hesabı

İnstagram hesabında iki bin kadar takipçisi bulunmaktadır. Siz de güzel mankeni sosyal medyada takip etmek isterseniz @meltemtuzuner tagı ile bulabilirsiniz. Şuanda ünlü manken hem tatilini yapıyor hem de Kuzey Yıldızı Esma kimdir senaryoda nasıl bir karakteri oynayacak bunu okuyor.

Kuzey Yıldızı Esma Meltem Tüzüner İnstagram Hesabı

Kuzey Yıldızı Esma kimdir karakteri canlandıran ünlü manken Meltem Tüzüner kim ? Meltem Tüzüner oynadığı diziler yaşı boyu kilosu burcu gibi fiziksel özelliklerine kadar olan bilgileri konumuzda bulabilirsiniz. Güzel oyuncumuz bu kış Show Tv’nin yeni dizisi Kuzey Yıldızı oyuncuları arasında yer alacak. Konumuza eklenmesini istediğiniz eksik ya da merak ettiğiniz bilgileri yorum atarak bizlere iletiniz.

Kuzey Yıldızı Esma kimdir

 

Kuzey Yıldızı Dizisi Tüm Oyuncuları Kadrosu Konusu ve Özeti

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.