Kuzey Yıldızı Fadime Kimdir ? Yasemin Hadivent İnstagram, Dizileri, Boyu, Yaşı

Kuzey Yıldızı Fadime kimdir karakteri oynayan oyuncunun adı ne ? Fadime karakterini oynayan Yasemin Hadivent nereli instagram hesabı nedir boyu ve yaşı kaç ? Kuzey Yıldızı oyuncuları arasında yer alan Yasemin Hadivent oynadığı diziler hangisi Kuzey Yıldızı oyuncuları arasında hangi rol ile yer alacak ?

Kuzey Yıldızı Fadime Kimdir ? Yasemin Hadivent İnstagram, Dizileri, Boyu, Yaşı

Kuzey Yıldızı Fadime Kimdir ? Yasemin Hadivent

Kuzey Yıldızı oyuncuları listesine giren Yasemin Hadivent kimdir ? Dizide hangi rolü oynayacağını merak ederken elinde Kuzey Yıldızı Fadime kimdir senaryosunu gördük. Çekimlerin Adana’da başladığı dizi setine katılan Yasemin Hadivent tatilini erken bitirip Adana’ya geldi. Aynı zamanda Yasemin Hadivent instagram hesabından da dizi setinden paylaşımlarda bulundu. Güzelliği ile dikkat çeken Yasemin Hadivent boyu ve yaşı kaç oynadığı diziler nedir inceleyelim.

Kuzey Yıldızı Fadime Kimdir ? Yasemin Hadivent

Yasemin Hadivent Kimdir ?

Güzelliğini dünya modellik sıralamasında olan Bulgaristan kökenine borçlu olduğunu düşünüyoruz. Uzun boynu narin kemik yapısı ve ince gergin derisi ile Yasemin Hadivent kimdir bir bakalım. 6 Haziran 1982 yılında Bulgaristan’ın baş kenti Sofya’da doğdu. Babası İran Azeri’si göçmenidir. Henüz 9 yaşında iken babası vefat etmiştir. Annesi onu çok sevdiği bale okuluna yazdırmış ancak kalp rahatsızlığı nedeni ile okuldan ayrılmıştır. Türkiye’ye gelerek Müjdat Gezen Sanat Tiyatrosu’nda oyunculuk eğitimi alarak lisansı sanatçı olmuştur. Yeşil ve Slav ırkının güzelliğini taşıyan oyuncu ilk rolünü 2003 yılında Rum kızı Aliki rolü ile Rabia dizisinde yaşadı. Türkiye’nin Yıldızları adlı Oyunculuk Yarışması’na katılmış ve birinci olmuştur. Ardından Gökhan Özen ile Sevda Çiçeği dizisinde Fırtına Leyla karakterini oynamıştır.

Yasemin Hadivent Kimdir ?

Yasemin Hadivent Boyu Yaşı Kilosu Kaç Fiziksel Ölçüleri ?

Güzelliği ile girdiği her ortamda fazlası ile dikkat çeken Yasemin Hadivent boyu merak edilenler arasında. Özellikle boyuna göre kaç kilo ve vücut ölçüleri nedir ?

  • Boyu: 1,73 m
  • Kilosu: 55 kg
  • Burcu: İkizler
  • Göz Rengi: Yeşil
  • Yaşı: 37
  • Vücut Ölçüleri: 92-60-89
Yasemin Hadivent Boyu Yaşı Kilosu Kaç Fiziksel Ölçüleri ?

Kuzey Yıldızı Fadime Yasemin Hadivent Oynadığı Diziler

Kuzey Yıldızı Fadime kimdir sorusuna yanıt verene kadar güzel oyuncu Yasemin Hadivent bir çok dizide rol almıştır. İşte Yasemin Hadivent dizileri. Bu yıl ise Show Tv’de yayınlanacak Adana’da çekilen Kuzey Yıldızı oyuncuları arasında yer almaktadır.

Rabia Rum kızı Aliki (2003)
Cennet Mahallesi (2004)
Deli Duran Prenses Cazibe (2005)
Sevda Çiçeği Fırtına Leyla (2006)
Selena (36. Bölüm Kedi kız Konuk oyuncu) (2007)
Hayal ve Gerçek Hayal (2007)
Arka Sıradakiler Sevda (2010-2011)
Nizama Adanmış Ruhlar Şehnaz (2014-)
Kuzey Yıldızı Fadime Yasemin Hadivent Oynadığı Diziler

Kuzey Yıldızı Fadime Yasemin Hadivent İnstagram Hesabı

Sosyal medya hesabını pek aktif kullanmasa da iletişim kanalı olarak Yasemin Hadivent instagram hesabını kullabilirsiniz. Güzel oyuncunun resimlerini görmek ve kendisi ile iletişme geçmek için @yaseminhadiventfan tagını kullanınız. Şuan için 10 binden fazla takipçisi bulunmaktadır.

Kuzey Yıldızı Fadime Yasemin Hadivent İnstagram Hesabı

Kuzey Yıldızı Fadime kimdir karakteri canlandıran güzel oyuncu Yasemin Hadivent dizileri, yaşı boyu ve instagram hesabı nedir ? Güzel oyuncu 2019 2020 Show Tv Kuzey Yıldızı oyuncuları arasındaki yerini almıştır. Çekimleri Adana’da yapılan Kuzey Yıldızı dizisi nerede çekiliyor konumuzdan tam set adreslerini öğrenebilirsiniz.

Kuzey Yıldızı Fadime kimdir

Kuzey Yıldızı Dizisi Tüm Oyuncuları Kadrosu Konusu ve Özeti

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.