Kuzey Yıldızı Feride Kimdir? Sevgilisi ve Hayatı? Oynadığı Diziler? İnstagram Hesabı

Kuzey’in büyük kızı Kuzey Yıldızı Feride kimdir ? Güzelliği ile dikkatleri her bölümde çekmeyi başaran Feride’nin sevgilisi ve hayatı hakkında bilgiler yazımızda gizlidir. Feride’nin oynadığı diziler ve karakteri canlandıran oyuncumuzun instagram hesabı nedir ? Gizem Güneş dizileri arasına bir yenisini eklemiştir.

Kuzey Yıldızı Feride Kimdir? Sevgilisi ve Hayatı? Oynadığı Diziler? İnstagram Hesabı

Kuzey Yıldızı Feride Kimdir ? Gizem Güneş

İstanbul’da yaşarlarken babası Kuzey’in vermiş olduğu hayati karar ile Karadeniz’e göç etmiş ailenin büyük kızıdır. Feride evin en büyüğü olduğu için evin bir çok işi de ona kalmıştır. Babasının çalıştığı zamanlarda evde yemek yapıyor kardeşlerine bakıyor. Feride’nin kalbini feth eden Ömer ise dizinin yakışıklı oyuncusudur. Ömer ile Feride’nin aşkı Leyla ile Mecnun’u aratır cinstendir. İkilinin görüntüleri zaman zaman dizinin en önemli anlarına sahne olacak hatta yaşadıkları googlede aranır hale gelecek. Romantizm dolu dakikalar tabiki Ordu’nun eşsiz doğasında çekilecek.

Kuzey Yıldızı Feride Kimdir ?

Gizem Güneş Kimdir ?

Genç oyuncu 1995 İstanbul doğumludur. Marmara Üniversitesi Fransızca Öğretmenliği son sınıf öğrencisidir. İStanbul Teknik Üniversitesi’nde oyunculuk ve bale dersleri almaktadır. İlk medya dünyası ile tanışması 5 yaşındayken çektiği reklam filmi ile olmuştur. Oyunculuk kariyerinden dolayı Marmara Üniversitesi’ndeki eğitimi uzamıştır. Pürüzsüz yüz güzelliği onu oyuncu yapmıştır.

Kuzey Yıldızı Feride Gizem Güneş Kimdir

Kuzey Yıldızı Feride’nin Sevgilisi Kimdir ve Hayatı

Feride’nin Kuzey Yıldızı dizisindeki sevgilisi Ömer ( Özgün Karaman ) olur iken gerçekteki sevgilisi söylemek için biraz erken. 26 temmuz itibari ile çekimlerine başlanacak dizi için Feride’yi canlandıran oyuncu henüz belli olmadı. Ancak Özgün Karaman’ın karşısına çıkacak oyuncunun manken olacağını tahmin ediyoruz. Dizinin görselliğini dolduracak Feride Kuzey Yıldızı’nın en güzel oyuncusu seçilecek. Süreç Film bu konu ile alakalı görüşmelerinin sürdüğünü ancak sonuca varmadıklarını bu hafta yeni oyuncunun belli olacağını söylüyor.

Kuzey Yıldızı Ömer Kimdir? Sevgilisi ve Hayatı? Oynadığı Diziler? Özgün Karaman İnstagram

Kuzey Yıldızı Feride’nin Oynadığı Diziler

Kuzey Yıldızı dizisindeki Feride karakterini oynayacak oyuncu belli oldu. Gizem Güneş oynadığı dizilerde güzelliği ile ön plana çıkan oyuncu olmuştur. Oynadığı çok proje olmamasına rağmen adı unutulmamış sanatçılar arasındadır.

  1. 2006 – 2009 Yılları Arası Binbir Gece Dizisi
  2. Her Şey Yolunda Merkez
  3. İçimdeki Fırtına
  4. 2017 Yılında Kanatsız Kuşlar Dizisinde Cemre Karakteri
  5. TTnet Reklam Filmi
  6. Moya Hitit Yıldızı
  7. 2019 Yılında Kuzey Yıldızı Dizisinde Feride Karakteri ile Gizem Güneş Oynadı.
Kuzey Yıldızı Feride’nin Sevgilisi Kimdir ve Hayatı

Kuzey Yıldızı Feride’nin İnstagram Hesabı

Güzel oyuncuya sosyal medya hesabı üzerinden ulaşmak isterseniz @gunes.giz tagı ile takip edebilirsiniz. Toplamda 170 binden takipçisi bulunmaktadır. Yorum ve eleştirilerinizi direk Gizem Hanım’a iletebilirsiniz. Kuzey Yıldızı Feride kimdir karakteri hangi oyuncu oynuyor gelişmeleri ilk sitemizden takip edebilirsiniz.

Kuzey Yıldızı Feride’nin İnstagram Hesabı

 

Kuzey Yıldızı Dizisi Tüm Oyuncuları Kadrosu Konusu ve Özeti

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.