Kuzey Yıldızı Gökçe Kimdir? Berfin Nilsu Aktaş İnstagram ve Oynadığı Diziler

Kuzey Yıldızı dizisi Gökçe Mollaoğlu karakterini canlandıran Berfin Nilsu Aktaş kimdir? Berfin Nilsu Aktaş İnstagram hesabı oynadığı diziler ve sunduğu programları inceleyelim. Güzel oyuncu kaç yaşında, nereli, gerçek hayattaki sevgilisi kimdir? Özel hayatına dair bilinmeyenleri yazımızda bulabilirsiniz.

Kuzey Yıldızı Gökçe Berfin Nilsu Aktaş Kimdir

Kuzey Yıldızı Gökçe Kimdir ? Berfin Nilsu Aktaş

Show Tv’nin 2019-2020 sezonu için yeni dizisi Kuzey Yıldızı Gökçe kimdir ? 2019-2020 dizi sezonunun iddialı yapımlarından olan Kuzey yıldızında Gökçe karakterini başarılı oyuncu Berfin Nilsu Aktaş canlandırıyor. Yeni sezonda Show Tv ekranlarında Gökçe karakterine hayat verecek olan Berfin Nilsu ‘yu nereden tanıyoruz? Güzelliği ve enerjisi ile dikkatleri üzerine çeken 21 yaşındaki genç oyuncu, Menajerliğini yapan Maydonoz Cast Ajans ile başladığı medya dünyasında emin adımlar ile ilerlemeye devam ediyor. 2019 yılında Turkcell Lifecell ve Cornetto Romantik Aşık reklam filmlerinde gördüğümüz genç oyuncunun CV’sini aşağıda bulabilirsiniz.

Kuzey Yıldızı Gökçe Berfin Nilsu Aktaş 'ın Gerçek Hayattaki Sevgilisi Kim

Berfin Nilsu Aktaş’ı Süreç Film Kaptı! 😎

Geleceğin Beren Saat ‘i olarak gösterilen güzel oyuncunun geleceği oldukça parlak görünüyor. Dedikodular, genç ve güzel oyuncu Berfin Nilsu Aktaş’ı Sinan Çetin ve Özcan Deniz ‘in kendi projeleri için çok istediğini ama Oyuncunun ve menajerliğini yapan Maydonoz Cast Ajans’ın Süreç Film tarafından ikna edildiği yönünde. Yani Sinan Çetin ve Özcan Deniz istedi Süreç Film kaptı! diyebiliriz. Berfin Nilsu Aktaş’a ve Süreç Film’e hayırlı olmasını dileriz.

Yeni bir yıldızın doğumuna sahne olması beklenen Kuzey Yıldızı’nda Berfin Nilsu Aktaş’ın göstereceği performansı dikkatle izlenecek!

Berfin Nilsu Aktaş Kimdir ?

1998 Ankara doğumlu olan güzel oyuncu küçük yaşlardan itibaren oyunculuğa ilgi gösterdi. Ailesinin yönlendirmesi ile Yetenek Evi Sanat Akademisinde oyunculuk eğitimleri almaya başlamış ve çok kısa bir sürede kendisini geliştirmeyi başarmıştır. 2019-2020 Show Tv’nin yeni dizisi Kuzey Yıldızı Gökçe kimdir sorusuna yanıt ararken Berfin Nilsu Aktaş ile imzalar atıldı. İlk oyunculuk deneyimini Çetmen Mobilya’nın reklam filmi ile yaşamış ancak birçok deneyimli oyuncudan daha iyi performans göstermesi yönetmenlerin dikkatini çekmişti. Korkut Baran tarafından keşfedilmiş ve projelerde kendisine yer verilmeye başlanmıştır.

Berfin Nilsu Aktaş Kimdir özellikleri yetenekleri yaşı neereli

Berfin Nilsu Aktaş, günümüzün popüler oyuncularından beklenen Dans ve Şarkı söylemek gibi yeteneklere sahip olmanın yanında sanatsal ve matematiksel bir beyne sahip olduğunu gösteren Çizim yeteneğine de sahiptir. Oyunculukta kendisini daha da geliştirebilmek adına Jimnastik, Oyunculuk ve Yetenek Evi – Sahne Sanatları eğitimleri almıştır.

Kuzey Yıldızı Gökçe – Berfin Nilsu Aktaş Fiziksel Özellikleri :

  • Boyu: 1,70 m
  • Kilosu: 52 Kg
  • Göz Rengi: Ela

Kuzey Yıldızı Gökçe 'si Berfin Nilsu Aktaş göz rengi ela

 

Kuzey Yıldızı Gökçe – Berfin Nilsu Aktaş Oynadığı Diziler ve Katıldığı Programlar

Başarılı oyuncu Kuzey Yıldızı Gökçe (Berfin Nülsu Aktaş) ‘nin yaşının genç olması nedeniyle aldığı proje sayısı az ama bunun hızlı bir yükseliş sergilemesine engel olmayacağını düşünüyoruz.

Kuzey Yıldızı Gökçe - Berfin Nilsu Aktaş Oynadığı Diziler ve Katıldığı Programlar

Berfin Nilsu Aktaş ‘ın Rol aldığı Diziler
2019 – Kuzey Yıldızı (Gökçe) karakteri ile Show Tv’de ilk kez dizi oyuncusu oldu

Reklam Çalışmaları
2017 – Çetmen Mobilya
2018 – Fuse Tea – Maintrust
2019 – Pantene – Director
2019 – Cornetto – Cornetto Romantik | Sen #aşktanasılsın
2019 – Turkcell – Turkcell Lifecell

Sinema Çalışmaları
2019 – Rastlantı

Katıldığı Yarışmalar
2018 – Geleceğin Starı

Kuzey Yıldızı Gökçe – Berfin Nilsu Aktaş Oynadığı Diziler ve Katıldığı Programlar

Kuzey Yıldızı Gökçe – Berfin Nilsu Aktaş İnstagram Hesabı Nedir ?

21 yaşındaki güzel oyuncumuzu instagram üzerinden takip edebilir kendisi ile iletişime geçebilirsiniz. @berfinnilsulaktas tagı ile sosyal medyada kendisine ulaşabilirsiniz. Kuzey Yıldızı Gökçe karakteri hakkında ilk bilgileri kendisinden takip edebilirsiniz.

Kuzey Yıldızı Gökçe - Berfin Nilsu Aktaş İnstagram Hesabı Nedir

Kuzey Yıldızı Gökçe Berfin Nilsu Aktaş Gerçek Hayattaki Sevgilisi Kimdir ?

Güzelliği ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Gökçe karakterinin sahibi Berfin Nilsu Aktaş’ın gerçekteki sevgilisi kimdir merak ediliyor. Bu konuda en ufak ip ucu bulamadığımız yeni oyuncumuzun açıklık getirmesini bekliyoruz.

Kuzey Yıldızı Gökçe - Berfin Nilsu Aktaş Sevgilisi Kim

2019-2020 Show Tv’de yayınlanacak diziler arasında Kuzey Yıldızı Gökçe kimdir sevgilisi kim yaşı, boyu kaç gibi bilgileri sizin ile paylaştık. Başarılı oyuncu hakkında öğrenmek istediğiniz ya da konumuzda eksik olup merak ettiklerinizi bize yorumlar kısmından iletmeniz durumunda gün içerisinde tamamlanacaktır. Teşekkür ederiz.

Kuzey Yıldızı Dizisi Tüm Oyuncuları Kadrosu Konusu ve Özeti

YORUMLAR

  1. berfin nilsu aktqş seni çooook seviyorum sana hayranım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.