Kuzey Yıldızı Kamer Kimdir ? Ecem Çalhan Kaç Yaşında Boyu ve İnstagram Hesabı

Kuzey Yıldızı Kamer kimdir güzel oyuncunun gerçek adı ne ? Merak edilen oyuncu Ecem Çalhan kaç yaşında boyu kaç ve sosyal medya hesabı kullanıyor mu instagram hesabı tagı nedir ? Kuzey Yıldızı oyuncuları arasına katılan yarışma programı ile tanıdığımız Ecem Çalhan Kuzey Yıldızı dizisi Kamer kimdir sorusuna yanıt olarak karşımıza çıktı.

Kuzey Yıldızı Kamer Kimdir ? Ecem Çalhan Kaç Yaşında Boyu ve İnstagram Hesabı

Kuzey Yıldızı Kamer Kimdir ? Ecem Çalhan

Kuzey Yıldızı dizisindeki Kamer kimdir kendisini nereden hatırlıyoruz ? Ecem Çalhan 2019 2020 yeni dizi projesi belli oldu. Yetenekli kardeşimiz Kuzey Yıldızı dizisindeki Kamer kimdir karakterini canlandıracaktır. Şu sıralarda Ordu’da çekimleri olan dizide set arkadaşları İsmail Demirci, Aslıhan Güner, Gizem Güneş, Aslıhan Kapanşahin, Berfin Nilsu Aktaş gibi önemli oyuncular ile hayatının unutulmaz deneyimlerini kazanmaktadır.

Kuzey Yıldızı Kamer Kimdir ? Ecem Çalhan

Ecem Çalhan Kimdir ?

Ecem Çalhan’ı ilk olarak izlediğimiz kanal TV8 oldu. Kendisi O Ses Türkiye ve Yetenek Siz Siniz Türkiye yarışmlarında aday olmuş ancak ödül kazanamamıştır. Yeteneğini fark eden medya dünyası 2019 2020 sezonu için kendisine Kuzey Yıldızı Kamer rolünü sunmuştur. Ecem Çalhan heyecan ile rolü kabul ederek çekimlerin yapıldı Ordu iline gitmiştir. Cem Tatlıtuğ Menajerlik ajansı ile çalışmaktadır. Avni Akyol Güzel Sanatlar Lisesi’nde okumuş ve 5-6 senedir şarkı sözü yazmaktadır. Kuzey Yıldızı dizisi için de şarkı bestesi yapacak mı merak içerisindeyiz.

Ecem Çalhan Kimdir ?

Kuzey Yıldızı Kamer Ecem Çalhan Boyu, Kilosu Nedir ?

Kuzey Yıldızı dizisindeki Kamer’i kim oynuyor? Ecem Çalhan’ın boyu kilosu ve fiziksel özellikleri nedir merak ediliyor.

  1. Boyu: 1,72 m
  2. Kilosu: 52 kg
  3. Yaşı: 23
  4. Göz Rengi: Ela
Kuzey Yıldızı Kamer Ecem Çalhan Boyu, Kilosu Nedir ?

Kuzey Yıldızı Kamer’in Söylediği Şarkı

Genç yetenek 1996 doğumlu 23 yaşındadır. Süleyman Demirel Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü mezunudur. Şan dersleri almış Latin danslarını hobi olarak uzun yıllar yapmıştır. Eskirim ve paten sürmeyi çok seven oyuncu katıldığı yarışma programlarında seslendirdiği şarkılar ile ünlüdür. Kuzey Yıldızı Kamer’in söylediği şarkı da dizinin bölümüne damga vurmuştur.

Kuzey Yıldızı Kamer’in Söylediği Şarkı

Kuzey Yıldızı Kamer Ecem Çalhan İnstagram ve İletişim

Kuzey Yıldızı dizisindeki Kamer söylediği şarkılar ile dizide önemli yer alıyor. Karakteri canlandıran Ecem Çalhan 20 binden fazla takipçisi olduğu instagram hesabı üzerinden sürekli paylaşımlar yapmaktadır. Siz de başarılı oyuncuyu @ecem.calhan tagı ile takip edebilir kendisi ile iletişim kurabilirsiniz.

Kuzey Yıldızı Kamer Ecem Çalhan İnstagram ve İletişim

Kuzey Yıldızı Kamer kimdir derseniz daha öncesinde Acun Ilıcalı’nın programlarından tanıdığımız Ecem Çalhan tarafından oynanan karakterdir. Genç oyuncu Ecem Çalhan kimdir kaç yaşında boyu kilosu gibi bilgileri konumuzda bulabilirsiniz. Ayrıca Ecem Çalhan instagram hesabı üzerinden de kendisine yazabilirsiniz.

Kuzey Yıldızı Kamer kimdir ?

Kuzey Yıldızı Dizisi Tüm Oyuncuları Kadrosu Konusu ve Özeti

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: , , , Eklenme Tarihi: 4 Ağustos 2019