Kuzey Yıldızı Mine Kimdir ? Hangi Dizide Nerede Oynuyordu

Show Tv’nin yeni sezon dizisi eylül sonunda başlarken oyuncu kadrosu bir bir belli olur. Son gelen habere göre Kuzey Yıldızı Mine kimdir daha önce hangi dizide nerede oynuyordu? Aslıhan Kapanşahin kimdir özeti ile geçmişi hakkında bilgileri size vereceğiz.

Kuzey Yıldızı Mine Kimdir ? Hangi Dizide Nerede Oynuyordu

Kuzey Yıldızı Mine Kimdir ?

Kendisinin son projesi olan Ufak Tefek Cinayetler dizisinden tanıdığımız Aslıhan Kapanşahin’in yeni dizisi belli oldu. Gelecek sezonda Show Tv’de yayınlanacak olan Kuzey Yıldızı Mine kimdir karakterine hayat verecek olan güzel oyuncu şimdiden merak ediliyor. Henüz 17 yaşındaki genç oyuncu dizi Aslıhan Güner ve İsmail Demirci ile birlikte başrol yardımcısı olarak dizide rol alacak. Ünlü oyuncuları toplayan Kuzey Yıldızı oyuncu kadrosu şimdiden iddiasını ortaya koydu diyebiliriz.

Kuzey Yıldızı Mine Kimdir ?

Kuzey Yıldızı Aslıhan Şahin ( Mine ) Kimdir ?

2 Kasım 2000 yılında dünyaya gelen güzel oyuncuya 2001 doğumlu diyebiliriz. Böylece 18 yaşında olduğunu kabul edebiliriz. Akrep burcu olan Aslıhan’ın karakteri burcunun özelliklerini taşımaktadır. Eğitimine Pera Güzel Sanatlar Lisesi’nden mezun olan Aslıhan Üniversite için tercih hazırlıkları içerisindedir. Aslıhan’ın oyunculuk hayatına başlangıcı Mahsun Kırmızıgül ile tanıştıktan sonra başladı. Güneşi Gördüm filminde oynamak için dizi setinde ünlü sanatçı ve yönetmen olan Mahsun Kırmızıgül’den ilk direktiflerini alan oyuncu, oyunculuk temellerini o yıllarda atmış oldu. Kuzey Yıldızı dizisinde Mine karakterini oynayan oyuncunun adı kimdir diye soracak olur iseniz o yıllarda benim demeye çekinen Aslıhan bu gün parmak ile gösterilmektedir. Kuzey Yıldızı dizisindeki Mine’yi kim oynuyor merak ettiğiniz soruları bize yorumlar kısmından atınız. Aslıhan Kapanşahin tam adıdır.

Kuzey Yıldızı Aslıhan Şahin ( Mine ) Kimdir ?

Kuzey Yıldızı Mine Hangi Dizi – Filmde Oynuyordu ?

Genç yaşına rağmen tecrübesi çok fazla olan ender oyunculara rasındadır. Kuzey Yıldızı Mine ilk dizi oyunculuğuna Lise Defteri dizisi ile başladı. 2014 yılında yan rolde girdiği Lise Defteri çekimleri sırasında henüz 14 yaşında idi ancak yaşıtlarından olgun gösteren yapısı ile dikkatleri üzerinde toplamayı başardı. 11 yaşında iken Farklı Boyut filminde Küçük Melek rolünü oynuyordu. Kendisini en iyi Erkan Petekkaya’nın dizisinden hatırlıyoruz. 2014-2017 yılları arasında fırtınalar estiren Paramparça dizisindeki Şeyda rolü ile hatırladınız mı? 2017 yılında Paramparça dizisi bittikten sonra 7 Yüz projesinde Elif adı ile yer almış ancak proje iyi ses getirememişti. Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Nilay karakterini de unutmadık.

Kuzey Yıldızı Mine Hangi Dizi – Filmde Oynuyordu ?

Başarılı oyuncunun rol aldığı filmler arasında Güneşi Gördüm en bilinenidir. Bunun dışında Karışık Kaset, Aşk Ağlatır ve Göl Zamanı filmlerinde oynamış ancak istediği başarıyı filmler getirmemiştir. Aklında hep Mahsun Kırmızıgül ile tekrar film çekme hayali vardır. 2019-2020 Show Tv’de yayınlanacak diziler arasında olan Kuzey Yıldızı Mine kimdir sorusuna hazırlanmak için senaryoyu okuyan Aslıhan Kapanşahin Mine karakterine en iyi yanıtı vermek için sabahlara kadar çalıştığını sosyal medya hesabından duyurdu. Kuzey Yıldızı oyuncuları hakkında bilgileri alakalı konumuzdan takip edebilirsiniz. Oyuncu kadrosu listesinin tamamını yayınladık.

Kuzey Yıldızı Mine

 

Kuzey Yıldızı Dizisi Tüm Oyuncuları Kadrosu Konusu ve Özeti

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.