Kuzey Yıldızı Ömer Kimdir? Sevgilisi ve Hayatı? Oynadığı Diziler? Özgün Karaman İnstagram

Show Tv’nin dizisinde oynayan Kuzey Yıldızı Ömer kimdir sevgilisi kim? Özgün Karaman hayatı ve instagram hesabı oynadığı diziler ve geçmişi hakkında bilinmeyen bilgiler yazımızın ayrıntılarında. 2019-2020 Özgün Karaman yeni projesi belli oldu.

Kuzey Yıldızı Ömer Kimdir? Sevgilisi ve Hayatı? Oynadığı Diziler? Özgün Karaman İnstagram

Kuzey Yıldızı Ömer Kimdir ? (Özgün Karaman)

Dizide Kuzey üç kızını alıp İstanbul’dan Karadeniz’in eşsiz doğasına sahip Ordu ilimize göç eder. Kuzey’in büyük kızı Feride’nin erkek arkadaşını Ömer oynamaktadır. Peki Kuzey Yıldızı dizisinde Ömer kimdir ? Karakteri canlandıran oyuncu belli oldu. Süreç Film ile görüşüp senaryosunu okuyan Özgün Karaman bu gün stüdyoya gelerek imzayı attı. Yakışıklı oyuncu Feride’nin erkek arkadaşı olacak.

Kuzey Yıldızı Ömer Kimdir ? (Özgün Karaman)

Kuzey Yıldızı Feride’nin Sevgilisi Ömer Kimdir ?

Kuzey’in büyük kızı Feride büyümüş genç kız olmuştur. Kalbinde ise bir delikanlı yaşamaktadır. Çok sevdiği ondan ayrılmak istemediği hayatı vardır. Kuzey Yıldızı dizisinde Feride’nin sevgilisi Ömer’dir. Gerçek hayatta Özgün Karaman olarak tanıdığımız usta oyuncu 2019-2020 Show Tv dizisi için bu yıl Ordu’da ikamet edecek.

Kuzey Yıldızı Feride’nin Sevgilisi Ömer Kimdir ?

Kuzey Yıldızı Özgün Karaman’ın ( Ömer ) Sevgilisi Kimdir ?

Özgün Karaman sevgilisi ile uzun zamandır birliktedir. Yakışıklı oyuncu yine dizi setinden tanıştığı Nazlı Pınar Kaya ile 3 yıldır evlidir. İstanbul’da ikamet eden ikili bu sezon iş gereği ayrı yaşayacaklar. Nazlı’nın İstanbul’da kalması gerekirken Özgün Karaman sevgilisi olmadan Ordu’ya dizi çekimlerine gidecek. Ancak ikili hafta sonları sık sık birbirlerini ziyaret edecekler.

Kuzey Yıldızı Özgün Karaman’ın ( Ömer ) Sevgilisi Kimdir ?

Nazlı Pınar Kaya’nın rol aldığı yapımlar:

  • Küçük Gelin
  • Bulutların Ötesi
  • Yetim Gönüllüler
  • Küçük Kıyamet

Özgün Karaman Kimdir ?

15 Ocak 1988 Kocaeli doğumludur. Üniversite tercihini Kocaeli Üniversitesi -Jeoloji Mühendisliği Bölümü’ne yapmış olsa da içindeki oyunculuk ruhu onu ajanslara getirdi. Lise yıllarında okulun tiyatro kolunda olan ve kendisini oyunculuk alanında geliştirmeyi hobi edinen Özgün Karaman Kuzey Yıldızı Ömer Kimdir dediklerinde benim demek için çok çalıştı. Dizi setlerine ilgisi çok olan Özgün, 7 Sanat Akademide Kamera Önü ve Sahne Eğitimi alarak lisans sahibi oldu. Medya dünyasında kendisini ilk Canker adı ile tanıdık. Rol aldığı Çakıl Taşları dizisi ile ilk adımını attı.

Özgün Karaman Kimdir ?

Kuzey Yıldızı Ömer (Özgün Karaman) Fiziksel Özellikleri:

Boyu: 1,81 m
Kilosu: 77 kg
Doğum Tarihi: 15 Ocak 1987
Göz Rengi: Kahverengi

Kuzey Yıldızı Dizisi Ömer (Özgün Karaman) ‘nin Oynadığı Filmler, Diziler ?

  • Baba Candır
  • Mihrap Yerinde
  • Elde Var Hayat Sınav
  • Çakıl Taşları
  • Elde Var Hayat
Kuzey Yıldızı Dizisi Ömer (Özgün Karaman) ‘nin Oynadığı Filmler, Diziler

Kuzey Yıldızı Dizisi Ömer’in Rolü

Dizide Feride’nin sevgilisi olarak karşımıza çıkacak. Kuzey’in kızı olan Feride ile arasındaki aşk dizinin zaman zaman en çarpıcı sahnelerine konu olacak. Bazı bölümlerde ise aşk arka planda kalırken Kuzey ve Yıldız’ı izleyeceğiz. Siz Ömer’in rolü hakkında ne düşünüyorsunuz? Dizi ve Ömer’in rolü hakkında merak ettiklerinizi bize yorumlar kısmından yazınız.

Kuzey Yıldızı Ömer ( Özgün Karaman ) İnstagram Hesabı

Yakışıklı oyuncumuzu @ozgunkaraman tagı ile instagram üzerinden bulabilir sevgilisi ile birlikte kullandıkları hesabından resimlerini takip edebilirsiniz. Ayrıca eleştiri ve önerilerinizi direk Özgün Karaman’ın istagram hesabı üzerinden yazabilirsiniz.

Kuzey Yıldızı Dizisi Ömer’in Rolü

 

Kuzey Yıldızı Dizisi Tüm Oyuncuları Kadrosu Konusu ve Özeti

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.