Kuzey Yıldızı Poyraz Kimdir ? Burak Can Kim Yaşı Boyu Kilosu Kaç ve Oynadığı Diziler Filmler

Kuzey Yıldızı Poyraz kimdir karakteri canlandıran oyuncunun adı ne? Genç ve temiz yüzü ile yaşıtlarının bir hayli fazla ilgisini çeken Burak Can kaç yaşındadır boyu kilosu kaç instagram hesabı nedir hep merak ediliyor. Ayrıca genç yaiına rağmen Kuzey Yıldızı oyuncuları kadrosuna katılmadan önce oynadığı diziler ve filmler hakkındaki bilgileri konumuzda bulabilirsiniz.

Kuzey Yıldızı Poyraz Kimdir ? Burak Can Kim Yaşı Boyu Kilosu Kaç ve Oynadığı Diziler Filmler

Kuzey Yıldızı Poyraz Kimdir ? Burak Can

23 Yaşındaki Burak Can Ersoy Güler tarafından görüşmeye davet edilmiş ve Kuzey Yıldızı Poyraz kimdir karakterine yanıt olurmusun diye sorulmuştur. Başarılı oyuncu senaryoyu inceledikten sonra zaman geçmeden dizi yönetimine dönüş yaparak rolü kabul ettiğini bildirmiştir. 2019 2020 Show Tv’de yayınlanacak diziler arasında yer alacak Kuzey Yıldızı dizisinde Poyraz Kimdir sorusuna yanıt olmayı kabul eden Burak Can şu sıralar senaryosundaki Poyraz karakterine çalışmaktadır. Gelecek yıllarda ekranlarda daha çok göreceğimiz Burak Can kimdir yakından tanıyalım.

Kuzey Yıldızı Poyraz Kimdir ? Burak Can

Burak Can Kimdir ?

Burak 21 Aralık 1996 yılında İstanbul’da doğmuştur. Oyunculuk hayatına daha ortaokul zamanlarında başlamıştır. O yıllarda ailesinin ve öğretmenlerinin yönlendirmesi ile dört yıl tiyatro öğrencisi olan Burak Can lisansını İstanbul Avcılar’da bulunan Barış Manço Kültür Merkezi’nden almıştır. Lisanslı oyuncu yazıldığı reklam ajansları sayesinde kısa sürede reklam filmi rolü almayı başarmıştır. Özellikle karakteristik bebek yüzü önemli markaların tv reklamı olmuştur. İlk oyunculuk deneyimini 2010 yılında henüz 14 yaşında iken yaşamıştır. 2019 2020 sezon dizileri arasında Kuzey Yıldızı Poyraz kimdir diye merak edenlerin karşısına çıkan başarılı oyuncu Burak Can olmuştur.

Burak Can Kimdir ?

Kuzey Yıldızı Poyraz Burak Can Boyu Yaşı Kilosu Kaçtır ?

Kuzey Yıldızı dizisindeki Poyraz’ın yaşı ve boyu en çok merak edilenler arasında. Sizin için araştırdığımız Burak Can’ın fiziksel özelliklerini tanıyalım.

 • Boyu: 1,76 m
 • Yaşı: 23
 • Kilosu: 65 kg
 • Göz Rengi: Kahverengi
 • Burcu: Yay
Kuzey Yıldızı Poyraz Burak Can Boyu Yaşı Kilosu Kaçtır ?

Kuzey Yıldızı Poyraz Burak Can Oynadığı Diziler ve Filmler

Kuzey Yıldızı Poyraz kimdir karakterini kazanana kadar uzun ve deneyimli bir yoldan geçen Burak Can oynadığı diziler ve filmler ile her zaman akıllarda kalmış bir oyuncudur. Rol aldığı projeleri hatırlayalım ve 2019 2020 Show TV’nin yeni oyuncusu Kuzey Yıldızı Poyraz kimdir öğrenelim.

Kuzey Yıldızı Poyraz Burak Can Oynadığı Diziler ve Filmler

Kuzey Yıldızı Poyraz Burak Can Oynadığı Diziler

Kuzey Yıldızı Poyraz hangi dizide oynuyordu diye merak ediyor musunuz? Evet bir yerden değil çok yerden hatırlıyorsunuz. İşte Burak Can oynadığı dizilerin listesi :

 • Kuzey Yıldızı – Poyraz – 2019
 • Darısı BaşımızaSerkan – 2018
 • İçimdeki Fırtına – Ozan – 2017
 • Yılanların Öcü –Ömer – 2014
 • Sana Bir Sır Vereceğim – Burak – 2013
 • Al Yazmalım – Cankat – 2011
 • Gönül Ferman Dinlemiyor – Ali – 2010
Kuzey Yıldızı Poyraz Burak Can Oynadığı Diziler

Kuzey Yıldızı Poyraz Burak Can Oynadığı Filmler

Sadece dizi oyuncusu değil rol aldığı bir çok tiyatro oyunu yanında Poyraz Burak Can aynı zamanda film oyuncusudur.

 • Keşif Çanakkale – 2018
 • Nadide Hayat – 2015
Kuzey Yıldızı Poyraz Burak Can Oynadığı Filmler

Kuzey Yıldızı Poyraz Burak Can İnstagram Hesabı

Sosyal medyayı aktif olarak kullanan 23 yaşındaki genç oyuncu Kuzey Yıldızı dizisindeki Poyraz karakterine hayat veren Burak Can instagram hesabı üzerinden sürekli paylaşım yapmaktadır. Siz de 100 binden takipçisi olan @burakcaan tagını takip edebilir oyuncu ile iletişime geçebilirsiniz.

Kuzey Yıldızı Poyraz Burak Can İnstagram Hesabı

Kuzey Yıldızı Poyraz kimdir karakteri canlandıran Burak Can kim ? Genç oyuncu Burak Can kaç yaşında boyu kaç oynadığı diziler ve kariyeri hakkında detaylı bilgileri konumuzda bulabilirsiniz. 2019 – 2020 Show Tv’de yayınlanacak diziler arasında olan Kuzey Yıldızı dizisinde Poyraz kimdir karakterine hayat verecektir.

Kuzey Yıldızı Dizisi Tüm Oyuncuları Kadrosu Konusu ve Özeti

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.