Kuzey Yıldızı Yeni Bölüm Hangi Gün ? Tekrarı Ne Zaman

Show Tv’de yayınlanmaya başlayan yeni sezon dizisi Kuzey Yıldızı yeni bölüm hangi gün yayınlanıyor ? Pazar günleri diziyi kaçıranlar için Kuzey Yıldızı tekrarı ne zaman hangi gün yayınlanıyor bölümlerine göre konumuzdan takip edebilirsiniz.

Kuzey Yıldızı Yeni Bölüm Hangi Gün Tekrarı Ne Zaman

Kuzey Yıldızı oyuncuları kim merak ediliyordu. Geçen sezon içerisinde yayınlanacağı açıklanan hatta pazar günü olarak belirlenen dizinin yeni bölümlerinin hakkında ileriye giden bir bilgi verilmemişti. Yayın günü yaklaşması ile oyuncular hakkında bilgileri gelmeye başladı.

Kuzey Yıldızı Dizisi Nerede Çekiliyor? Kuzey Yıldızı Konusu

Kuzey Yıldızı nerede çekiliyor ?

Dizi çekimleri İstanbul Ve Sinop illerimizde ortak olacak. Dizi setlerinin çok nadir kurulduğu Sinop ilimize Kuzey Yıldızı için gidilecek olması sevindirici. Muhteşem yeşil doğa içerisinde müthiş bir aşk ve dram dizisi çekiliyor. Nöbet dizisinin yerine romantik bir aşk dizisi çekimi yapılırken Karadeniz güzelliklerinden yararlanmamak olmazdı. Ancak dizi içerisinde imkansız bir aşkın konu olması dramın ana temasını oluşturuyor.

Kuzey Yıldızı Tekrarı

 

Kuzey Yıldızı Dizisi Tüm Oyuncuları Kadrosu Konusu ve Özeti

Kuzey Yıldızı Tekrarı ne zaman ?

Pazar günlerinin reyting rekortmeni Kuzey Yıldızı tekrarı her pazartesi günü 13:00 itibari ile yayınlanacak. Kuzey Yıldızı son bölüm tekrarı aynı zamanda Show Tv’nin internet sitesinden de izlenebiliyor. Dizi televizyonda yayınlandıktan 2 saat sonra internet sitesinde kota dostu video formülü ile yayınlanıyor. Kuzey Yıldızı yeni bölüm hangi gün yayınlanıyor ? Her pazar günü akşam 20:30 itibari ile yeni bölümü Show Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşuyor.

Kuzey Yıldızı Yeni Bölüm Hangi Gün

Süreç Film bu güzel dizi için yönetmenini belirledi. Ersoy Güler ile imza atılmamış olsa da sözlü olarak anlaşmaya varıldı. Erkenci Kuş dizisine rakip olacak Kuzey Yıldızı tekrarı ile de çok izlenmesi bekleniyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: Eklenme Tarihi: 25 Mayıs 2019