Kuzgun 12. bölüm fragmanı çıktımı? Kuzgun babası neden öldü?

Kuzgun 12. bölüm fragmanı çıktımı? Kuzgun babası neden öldü?

Kuzgun 12. bölüm fragmanını izle! Star TV ekranlarında ilgiyle izlenen Kuzgun, izleyicinin son bölümü ile karşısında. Behram Adıvar’ı bulan Kuzgun’un yeni bir hedefi var. Dila, babasını hapisten çıkarmak için elinden gelen her şeyi yapıyor. Serinin yeni bölüm fragmanı takipçiler tarafından keşfedilmeye başlandı. İşte Kuzgun 12. bölüm izle fragmanı! Yeni bölümde ne olacak? Detayları merak ediyoruz …

 

Kuzgun son bölümde neler yaşandı?
Dila korkuyor ve Behram’ın Kuzgun’u öldürebileceğinden endişe duyuyor. Aniden Kuzgun’u karşısında gördüğü zaman, ikisi arasında beklenmeyen bir yakınlaşma olur. Dila aşkı, ilk kez Kuzgun’un dilindeki mührü çözer. Öte yandan, Behram’ın Kudret’in yanında olduğunu öğrenmek isteyen Dila’nın Kuzgun’un duvarlarını geçmesi gerekiyor. Bora’yı cezalandırmaya kararlı olan Kuzgun, ona açık bir mesaj gönderdi. Ali ayrıca Bora ile yüzleşir ve onunla yüzleşir. Öte yandan, Behram Derviş’in ortaya çıkması ile Kuzgun, hayatı meselesiyle yalnız bırakılmıştır. Kuzgun, babasının ölümünün gerçek nedenini araştırmaya başlar ve önce Meryem Ana’nın kapısını çalar.

Kuzgun, 20 yıl önce babasının evinin kapısının önünde, babası tarafından alınacaktır. Dila, Kuzgun’un babasının ölümünü araştırdığını ve Raven’a yardım ettiğini öğrenir. Kuzgunun babasının ölümüyle ilgili bulduğu uç, Kuzgun’u tetikledi. Bu arada, gazetede Bora, Kumru ile babası Joseph’in ölümü konusunda yüzleşir ve kuşku uyandırır. Dila’nın Kuzgun ile evliliğini onaylamayan Rifat, ruh halinin etkisiyle Şermin’e çok büyük bir koz kartı veriyor. Kuzgun, babasının ölümüyle bir ilgisi olduğunu düşündüğü cezaevi direktörünün bir düğüne katılacağını öğrenir. Dila’nın bu düğünde Kuzgun’u yalnız bırakmaya niyeti yok. Dila ve Kuzgun’un bu düğünde şoku muazzam. Kuzgun, babasının ölümüyle ilgili çok önemli bir iz bulacaktır. Bu şok edici gerçeklik ile Dila ve Raven titrek çatışmalar yaşayacaklar.

KUZGUN BÖLÜM 12 FRAGMANI YAYINLANDI?

Star TV’nin popüler dizisi Kuzgun’un 12. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yeni bölüm fragmanı yayınlandıkça haberlerimize eklenecek.

KUZGUN BÖLÜM 12 FRAGMANI

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: Eklenme Tarihi: 24 Nisan 2019