Kuzgun 16. Bölüm Analizi Bilgileri Tüyoları 15. Bölüm Özeti

Kuzgun 16. Bölüm Analizi Bilgileri Tüyoları 15. Bölüm Özeti

Kuzgunun Babası kim? Kuzgunun babası yaşıyor mu? 29 Mayıs 16. bölümde neler olacak? 15. bölüm özeti tüyoları ve Kuzgun dizisi ile ilgili son bölüm bilgileri vermeye çalışacağız. Kuzgun dizisi 22 Mayıs ekrana gelen 15. bölümde neler oldu? Kuzgunun merakla beklenen babası karakterine kim hayat verecek elimizden geldiğince bilgi vermeye çalışacağız.

Kuzgunun babası yaşıyor mu?

Star tv ekranlarının sevilen dizisi kuzgun bu haftada sevenlerini ekranlara kilitlemeyi başardı. Dizinin başından beri babasının ve ailesinin intikamını almak için tüm teorileri deniyen Kuzgun tüm emellerine ulaştıktan sonra babasının yaşadığını öğrenir ve şimdi sırada bu intikamın zaferini yaşamaya mı başlayacak?

Diziye yeni oyuncu merakla bekleniyor. Kuzgun babasının yaşadığı ihtimalini güçlendiren ip uçları buluyor. Rıfat karakterinin diziden ayrılmasıyla Kuzgunun babası ortaya çıkması an meselesi.

Kuzgun bu haftaki bölümünde merak konusu olan Kuzgunun babası yaşıyor mu? bizce Kuzgun babası karakteri ile bir usta oyuncu transferi yapılarak Kuzgun’un babası ortaya çıkacak ve diziye hareket gelecektir.

Dila babasını kaybetmenin acısıyla yaşadığı tramvadan her ne kadar Kuzgun’u sorumlu tutsada işin ucunda Behram Adıvar’ın da olduğunun farkındadır. Bu işi Behram’ın yaptığını bile. Dila Derviş’e gider Behram’ı görmek istediğini söyler.

Behrama ulaşmanım kolay olmadığını bilen Dila Kumrunun araştırma yaptığının bilincindedir ve Kumruyu yakın takibe alıp behram’a ulaşabilceğini düşünür.

29mayıs 16. Bölümde Dila babasının intikamını Kuzgundan almaya cesaret edecek mi ?

Kuzgun dizisinde düğümler çözülmeye başladı. Dila kuzguna olan aşkının önüne geçip babasının intikamını almak için neler yapacak. Behram adıvara ulaşan Dila Behram’ı öldürecek mi yoksa farklı yollar deneyip Behramdan intikamını mı alacak?

Kuzgun 16. Bölüm Fragmanı Analizi Bilgileri Tüyoları 15. Bölüm Özeti

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 23 Mayıs 2019