Kuzgun Dila’nın Çocukluğunu Canlandıran Kız Kim? Nisa Sofiya Aksongur

Kuzgun Dila’nın Çocukluğunu Canlandıran Kız Kim? Nisa Sofiya Aksongur... Kuzgun dizisi yakında ekranlardaki yerini alacak. Kuzgun dizisi ocak ayında Star TV ekranlarında yayınlanmaya başlayacak. Kuzgun dizisi yönetmen koltuğunda Bahadır İnce oturuyor. Kuzgun dizisi senaristleri Özlem Yılmaz, Anıl Eke ve Burcu Görgün Toptaş.

Kuzgun dizisinin konusu belli olmaya başladı. Kuzgun dizisinde bazen oyuncuların çocukluğuna da yer verilecek. Kuzgun dizisinde Barış Arduç’un çocukluğunu Metehan Parıltı canlandırırken Burcu Biricik’in çocukluğunu da Nisa Sofiya Aksongur canlandıracak.  Kuzgun dizisinde Kuzgun’un arkadaşı Kesik’e de Burak Uyanık hayat verecek.

Kuzgun dizisinde Barış Arduç ve Burcu Biricik partner oldular. Dizi de Barış Arduç Kuzgun karakterine Burcu Biricik ise Dila karakterine hayat verecek. Kuzgun dizisinde başrol oyuncusu olan Kuzgun şehit edilen polis babasının intikamını almak için yaşar. Dila ise yıllar sonra Kuzgun ile tekrar karşılaşır ve hayatı değişir. Kuzgun babasının ölümünden sonra başka bir isimle korumalık görevi yapar. Babasının intikamını ama konusunda onun en büyük yardımcısı Dila olacaktır. Bu konumuzda Burcu Biricik’in çocukluğunu canlandıracak olan oyuncu kimdir? Bilgilerini sizlerle paylaşacağız.

Kuzgun dizisi Dila’nın Çocukluğunu Kim Oynuyor Bilgileri;

Kuzgun dizisinde Dila’nın yani Burcu Biricik’in çocukluğunu canlandıracak olan oyuncu Nisa Sofiya Aksongur. Nisa Sofiya Aksongur 2011 doğumludur. İstanbul’da dünyaya geldi. Leyla Şirin Ajansa bağlı olarak çalışmaktadır. Sevimliliği ile herkesin beğenisini kazanan Nisa Sofiya bu zaman kadar Bebeğimle Elele dergisi, Pera Pie Katalog Çekimi, Alize, Defacto ve Vicco Katalog çekimlerinde yer aldı.

Nisa Sofiya Aksongur daha önce Bağdat Fatihi 4. Murat filminde, Fiat Reklam Filminde, Samsung Reklam Filminde, Nuh Tepesi,Lojman,Muhteşem Yüzyıl Kösem ve son olarakta Adını Sen Koy dizisinde yer aldı. Küçük ama tecrübesi bir oyuncu olan Nisa Sofiya Aksongur yeni dizisi Kuzgun’da da başarılı olacaktır.Kuzgun Dila'nın Çocukluğunu Canlandıran Kız bilgileri

https://www.youtube.com/watch?v=hJccYe3j1P4

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.