Kuzgun Dizi Müziği Minnet Eylemem Şarkısı Türküsü Sözleri Kim Söylüyor?

Yeni dizilerden birisi olan Kuzgun Dizi Müziği Minnet Eylemem Şarkısı Türküsü Sözleri Kim Söylüyor? diye merak edenler için kısaca bilgiler paylaşacağız bu konumuzda.. Kuzgun Dizisinin fragmanında çalan Minnet Eylemem Şarkısı Türküsünü kim seslendiriyor Sözleri Kim Söylüyor? diye merak edenler için bu sayfamızda detayları paylaşacağız..  Ay Yapım’ın, Star TV’de ekrana gelecek merakla beklenen yeni dizisi ‘Kuzgun’un tanıtım fragman videolarında çalınan “Minnet Eylemem” şarkısı Sözleri Nesimi’ye, bestesi Feyzullah Çınar’a ait olan “Minnet Eylemem” şarkısının remixi Serhat Durmuş’a ait. Şarkıyı ise Kosova’da yaşayan, Türkçe bilmeyen Florijana Rexhepi adlı genç bir kadın vokal seslendiriyor.

Kuzgun dizisi Jenerik Fon MüziğiKuzgun Dizisindeki Müzik Minnet Eylemem Şarkısı Türküsü Sözleri Kim Söylüyor?

Burcu Biricik ve Barış Arduç’un başrollerini paylaştığı, Ürgüp’te başlayıp İstanbul’a uzanan sıradışı bir öykünün anlatıldığı Kuzgun Dizisinin Müziği şarkısı bu sayfamızda izleyenlere merak edenlere sunulacaktır. Kuzgun dizisinde çalan Minnet Eylemem Türküsü şarkı Sözleri çok merak ediliyor, Kuzgunda çalan Minnet Eylemem Kim Söylüyor? diye..

Kuzgun dizisinde çalan arapça müzik

Minnet Eylemem türküsü çok eski bir türkü. Sözlerini Nesimi’nin yazdığı bu şarkının müziğini Feyzullah Çınar bestelemiş. Ahmet Aslanın sesiyle oldukça beğeni toplayan Kuzgun Dizisinde dizi Müziği şarkısı olarak kullanılan Minnet Eylemem oldukça etkileyici sözlere ve dikkat çekici bir müziğe sahip. İşte Kuzgun Dizi Müziği hakkında bilgiler: Kuzgun Dizi Müziği Minnet Eylemem Kim Söylüyor?
Söyleyen: Ahmet Aslan
Söz: Nesimi
Müzik: Feyzullah Çınar

Kuzgun dizisinde çalan şarkılar müziklerKuzgun Dizi Müziği Minnet Eylemem şarkısının sözleri

Har içinde biten gonca güle minnet eylemem
Arabi farisi bilmem, dile minnet eylemem
Sırat-i müstakim üzre gözetirim rahimi
İblisin talim ettiği yola minnet eylemem

Bir acaip derde düştüm herkes gider karına
Bugün buldum bugün yerim, hak kerimdir yarına
Zerrece tamahım yoktur şu dünyanın varına
Rizkimi veren huda dir kula minnet eylememKuzgun dizisi şarkısı müziği minnet eylemem

Oy nesimi, can nesimi ol gani mihman iken
Yarın şefaatlarım ahmed-i muhtar iken
Cümlenin rızkını veren ol gani settar iken
Yeryüzünün halifesi hünkara minnet eylemem

Kuzgun Dizi Müziği Minnet Eylemem video klibi youtube izle:

Kuzgun Dizi Müziklerinden birisi olan Minnet Eylemem şarkısının bir başka video klibi youtube izle:

Kuzgun Dizisinde çalan tüm şarkıları ve müzikleri burda sizlere sunacağız. Sizlereden gelen istekleriniz doğrultusunda Kuzgunda çalan şarkıları Müziği  bölüm bölüm sizlere bu sayfada sunmaya çalışacağız. Kuzgun dizisinin son fragmanında çalan Minnet Eylemem Şarkısı Türküsünü ve Sözlerini burada sizlere sunduk. Yeni bölümler geldikçe Kuzgunda çalan şarkılar müzikler olarak sizlere bu sayfada paylaşacağız.

Kuzgun dizisi müzikleri arapça şarkı

Kuzgun dizisinin başında sonunda çalan şarkıları müzikleri de bizden talep edebilirsiniz. Kuzgun dizisindeki müzikleri istekleriniz doğrultusunda burada size sunuyor olacağız. Lütfen Kuzgun dizi şarkısı müziği taleplerinizi bize yazarken bölüm ve sahneyi yazmayı unutmayınız. Örn: Kuzgun dizisi 1. bölümde Ürgüp’ü havadan gösterirken çalan şarkı.. gibi..  Kuzgun dizisi müzikleri arapça şarkı gibi..

Kuzgun dizisi Jenerik Fon Müziği de burada sizlere sunulacak ve dizinin genelinde çalan jenerikleri ve fon müziklerini sizlere video olarak paylaşacağız. Kuzgun dizisindeki Jenerik Fon Müziği hakkında bilgileri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

5 Şubat Salı günü Kuzgun dizisinin 1. bölüm fragmanı çıktı. Harika bir bölüm ile yeni haftaya merhaba diyen dizinin yayınlanacağı gün merakla bekleniyor. Minnet Eylemem şarkısı arapça versiyonu olarak Kuzgun dizisinin birinci bölümüne damga vuracak gibi görünüyor. Dila ve Kuzgunun lafları da diziye güzel gitmiş.. İşte Kuzgun dizisinin 1. bölüm fragmanında çalan şarkı ve müzikler:

YORUMLAR

  1. Zaten güzel olan neyi barındırırlar ki

  2. Aslında sözleriçok güzel ama bu diziye hiç uymamış.

  3. Dizi ilgimi çekti ama müźik diziye olan ilgiyi artırıyor bence bayan vokalisti daha çok sesini müziğini duymalıyız diziye renk kalacağından eminim lütfen şahane söylüyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.