Kuzgun Dizisi Bora Kimdir Gerçek Adı Bilgileri Ahmet Varlı

Kuzgun Dizisi Bora Kimdir Gerçek Adı Bilgileri Ahmet Varlı… Kuzgun dizisi ekranlarda yayınlanmaya devam ederken diziye yeni bir oyuncu dahil oldu. Kuzgun dizisinde Ahmet Varlı, Kuzgun dizisinin kadrosuna dahil oldu. Dizide Şeref’in oğlu Bora karakterini canlandıracak..

Kuzgun dizisi son bölümde neler olacak? Dila, Kuzgun’u eve geçirir ancak sonrasında karşısında Meryem’i bulur. Meryem içinde biriktirdiği duyguları haykırır ve Dila ile yüzleşme yaşar. Dila Kuzgun’a karşı kendini suçlu hissetmektedir. Yıllardır bu vicdan azabı dinmez ve Kuzgun’un geri dönüşü ile de hayatında yeni bir sayfa açar.

Dila Kuzgun’un yaşadıklarını öğrendikçe kendini daha çok suçlar yarası derinleşir. Dila Kuzgun’a yakın olup onun yarasını sarmak isterken Kuzgun bu olanları kendince yorumlayacaktır. Dila’dan etkilenen Kuzgun onun bu davranışlarını aşk olarak nitelendirse de kendine bunu bir türlü itiraf edemez.

Meryem ve Kuzgun yıllar sonra ilk kez karşı karşıya gelirler. Anne oğul yüzyüze gelip her şeyi anlatacaklar birbirlerine. Kuzgun Rıfat’ın depolarından birinin kundaklandığı öğrenir öğrenmez yapan kişiyi bulur. Kuzgun suçluyu bulduğu an hayatının yeni bir şokunu yaşayacaktır. Kuzgun dizisi son bölümden itibaren dahil olan oyuncu Ahmet Varlı Kimdir bilgilerini sizlerle konumuzun devamında paylaşıyoruz.

Kuzgun dizisi Bora Rolünü Canlandıran Ahmet Varlı Kimdir?

Ahmet Varlı 1984 yılında Trabzon’da doğmuştur. Kuzgun dizisinde rol alacak olan Ahmet Varlı eğitimini Maltepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü’nde tamamlamış. Ahmet Varlı ilk kez 2006 yılında Doktorlar dizisinde rol almıştır. Sonrasında Kalp Seni Unutur Mu?, Yerden Yüksek, Öyle Bir Geçer Zaman Ki, Benim İçin Üzülme ve Yılanların Öcü dizilerinde rol almıştır.

Ahmet Varlı son olarak  Atv ekranlarında yayınlanan Kanatsız Kuşlar dizisinde oynadı. Buradaki rolü ile de çok sevildi. Oynadığı her dizi de kendinden söz ettirmeyi başaran başarılı oyuncu Ahmet Varlı yeni dizisi Kuzgun oldu. Ahmet Varlı şimdi de Kuzgun dizisinin kadrosuna dahil oldu. Ahmet Varlı, Kuzgun dizisinde Şeref’in oğlu Bora karakterine hayat verecek.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.