Kuzgun dizisi Bora Neden Öldü? Öldürenler cinayeti  başkasının üzerine attı. Ahmet Varlı Diziden Neden Ayrıldı ?

Kuzgun dizisi Bora Neden Öldü? Öldürenler cinayeti  başkasının üzerine attı. Ahmet Varlı Diziden Neden Ayrıldı ?

Kuzgun Dizisi Bora Neden Öldü Diziden Neden Ayrıldı ?

Kuzgun dizisi son bölümüyle yine nefesleri kesti. Bu hafta Dağıstanlının Korkusuz davranışları ve Dila’nın ihaneti izleyicilerde merak uyandırdı. Heyecanlı bölümün son sahnesinde Bora vuruldu ve öldü. alnının ortasından vurularak ölen Bora Dağıstanlının neden öldüğü merak konusu oldu.

Dağıstanlı sevdiği adamın kimin öldürdüğünü ne yaptı ne etti öğrendi. Dağıstanlının adamını Kartal vurdu ve Kartal’ın cezasız kalmasını istemiyordu. En sevdiği , adamı , dostu canı olan kişinin ölümüne neden olan Kartalı canlı canlı mezara gömdürdü. Bu olaya hemen müdahale eden Kuzgun kardeşini bayılmış halde buldu.

Dila Boğa Dağıstanlının evine gitmiş ve yapabileceklerini gören Dilay’ı çok korkuttu. Kudrete ulaşan Dilayı gören ve ayrıca Dağıstanlıya yakalanan Dilan’ın ihaneti ortaya çıktı Bora’nın Dilaya ne yapacağı merak ediliyor?

Dağıstanlı Dilayı köşeye sıkıştırarak hesap sormaya çalışıyordu. Kuzgun Kartala müdahale ettiği gibi Dilaya da müdahale etmiştir ama işler buradan sonra karışmıştır. Arkadan iki adam gelerek ve Dila ile Kuzgunu bayıltırı. Daha sonra bu kişiler Borayı öldürür. Öldürdükleri silahı suçu üzerine yıkmak için Kuzgun’un eline bırakıp kaçtılar. Kuzgun ve Dila uyandıkların da ne olacak merak konusu oldu.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.