Kuzgun Dizisi Cihan Kimdir? Kuzgunun Arkadaşı Cihan Rolü Bilgileri

Çarşamba akşamları Star TV ekranlarında yayınlanan Kuzgun dizisinin kadrosuna yeni bir isim dahil oldu. Dizi de kuzgunun sağ kolu olarak yer alacak olan yeni oyuncu Cihan karakteri olarak diziye dahil oldu. Kuzgun dizisindeki Cihan kimdir Kuzgun ile Cihan’ın arkadaşlığı nereden geliyor gibi meraklı soruları soranlar için Kuzgun dizisi Cihan kimdir gerçek adı bilgileri nedir daha önce hangi dizilerde oynadı sorularına bu sayfada cevap vereceğiz.

Kuzgun Dizisinde Kuzgunun Arkadaşı Cihan Rolü Bilgileri

Çarşamba akşamları yayınlanan Star TV’nin sevilen dizisi ”Kuzgun”un oyuncu kadrosuna yeni bir sürpriz isim dahil oldu. 27 Mart 2019 çarşamba günü ekrana gelecek Kuzgun dizisinin yeni bölümünde Cihan karakterini canlandıracak olan oyuncunun gerçek adı bilgileri resimleri instagram adresi ve Kuzgun ile Cihan arasındaki dostluğun seviyesi ve ilerleyen bölümlerde ki gelişimi merak edildi. Biz de hemen Kuzgun dizisinin Cihan karakteri hakkındaki detaylara geçelim.

Kuzgunun Arkadaşı Cihan kimdir
Kuzgun Dizisi Cihan Kimdir? Cihan Rolü Bilgileri

Kuzgun dizisinde Cihan rolünde oynayacak olan oyuncunun gerçek adı Ferit Kaya. Ferit Kaya daha önce birçok dizi ve filmde rol almış zaten görünce aşina olduğumuz bir isim olduğunu siz de göreceksiniz. Yapımcılığını Ay Yapım’ın, yönetmenliğini Bahadır İnce’nin üstlendiği, başrollerinde Barış Arduç, Burcu Biricik, Levent Ülgen, Hatice Aslan ve Settar Tanrıöğen’in yer aldığı Kuzgun dizisine 27 Mart çarşamba akşamı yayınlanacak olan 7. bölümle birlikte diziye Cihan rolü ile Ferit Kaya dahil oluyor.

Kuzgun Dizisi Cihan Nasıl bir karakter olacak dizide ne yapacak?

Kuzgun dizisinde ‘Cihan’ karakterini canlandıracak Ferit Kaya, dizide Kuzgun’un sağ kolu olacak. Kuzgun ile Cihan birlikte oldukça aksiyonlu sahneler çekecek ve izleyenler Cihan’ın kim olduğunu Kuzgun ile bağlantısını, kuzgun dizisine yeni giren Cihan hakkındaki detaylı bilgileri merak edip bizlere sormaya başlayacaklar. Cihan karakterini canlandıran ve Kuzgun dizisinde Kuzgunun sağ kolu olacak olan Ferit Kaya’nın canlandırmış olduğu Cihan karakterini kısaca göz atalım:

Kuzgun Dizisi Cihan Kimdir? Ferit Kaya Hakkında Bilgiler

Ferit Kaya kimdir 1984 yılında Diyarbakır’da dünyaya gelmiş olan Ferit Kaya İstanbul’da Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi’nde Devlet Konservatuvarı okumuş Tiyatro üzerine eğitim almıştır. Buradan mezun olduktan sonra birçok tiyatroda görev almış ve televizyonda ilk olarak Erkekler Ağlamaz adlı dizide rol oynamıştır. Ferit Kaya’nın ön plana çıktığı dizi 2010 yılında yer almış olduğu Öyle bir geçer zaman ki dizisi olmuştur. Daha sonra Muhteşem Yüzyıl Kösem de uzun süre rol alan Ferit Kaya Dayan Yüreğim dizisinde son olarak rol almıştır.

Kuzgun dizisi Cihan rolü kim
Ferit Kaya’nın Kuzgundan önce rol aldığı diziler:

Dayan Yüreğim- 2017
Niyazi Gül Dörtnala -2015
Muhteşem Yüzyıl: Kösem -2015
Emanet -2014
Öyle Bir Geçer Zaman ki -2010
Ferit Kaya’nın Cihan rolünde oynayacağı ve Kuzgunun sağ kolu olarak diziye girdiği ”Kuzgun” yeni bölümleriyle her çarşamba 20.00’de Star TV’de izleyicisi ile buluşacak.. Sizlerde Ferit Kaya ve Kuzgun dizisi Cihan hakkında yorumlarınızı aşağı yazın lütfen..

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.