Kuzgun Dizisi Kaç Bölüm Sürecek Kaçıncı Bölümde Final Yapacak Bitecek?

Kuzgun dizisi kaç bölüm sürecek ne zaman final yapacak diye merak edenler için bu sayfayı açmış bulunuyoruz. Kuzgun Dizisi Kaç Bölüm Sürecek Kaçıncı Bölümde Final Yapacak Bitecek? konusunda merak eden izleyicilerimize buradan detaylı bilgileri ve Kuzgun Dizisi ne kadar sürecek kaç bölüm tasarlandı ve ne zaman final olacak gibi sorulara yanıt vermeye çalışacağız.

Kuzgun dizisi kaç bölüm olacak belli mi ? Kuzgun ne zaman final yapacak?Kuzgun Dizisi Kaç Bölüm çekilecek yayınlanacak

Kuzgun Dizisi kaç bölüm olacak kesin olarak belirlenmiş bir bölüm sayısı bulunmuyor. Zaten diziler genellikle tutulup tutulmamasına göre izleyiciden gelen tepkilere göre ve Reyting sonuçlarına göre hareket ediyorlar. Kuzgun Dizisi kaç bölüm olacağını izleyicilerden gelecek reyting sonuçları belli edecek. Kuzgun Dizisi reytinglerde iyi sonuçlar alırsa uzun süre devam edebilir çünkü oyuncu kadrosu oldukça güçlü.

Kadrosunda Burcu Biricik ve Barış Arduç gibi isimleri barındıran Kuzgun Dizisi seyirciden gelen talepler sonrasında büyük ihtimalle sezon sonuna kadar devam edecektir. Reytingleri düşük bile olsa Kuzgun Dizisi mayıs 2019’a kadar devam etmesine kesin gözüyle bakıyoruz. Ancak Kuzgun Dizisi oldukça zorlu bir günde reyting yarışına başladığını da göz önünde bulundurmamız gerekiyor.

Kuzgun Dizisinin yayınlanacağı Çarşamba günleri reyting almanın en zor olduğu günlerden birisi olarak dikkat çekiyor. TRT 1 ekranlarında Diriliş Ertuğrul ATV ekranlarında ise sen anlat Karadeniz oldukça yüksek reytingleri ile dikkat çekiyor. Diğer taraftan FOX TV’de başlayan Vurgun dizisi de Kuzgun Dizisinin en büyük rakibi olacak gibi görünüyor.Kuzgun dizisi ne zaman bitecek final olacak

Kuzgun Dizisi Reyting Alabilir mi Kaç Bölüm Sürer Kaçıncı Bölümde Final Yapar?

Reyting alması oldukça zor bir gün çarşamba, ama reyting almanın böylesine zor olduğu çarşamba günü Kuzgun dizi izlenir mi izleyici çekebilir mi reyting alabilir mi oldukça merak ediliyor ancak çok fazla izleyen bulamazsa dizi için erken final gündeme gelebilir. Ancak uzun süredir Sen Anlat Karadeniz izleyicileri dizinin sürekli tekrar ettiğinden ve artık izlenmez olduğundan şikayetçilerdi. Yani demem o ki izleyici Sen Anlat Karadeniz dizisinden sonra yeni bir diziyi görmek izlemek isteyebilir. Bu da reytinglere yansıyacaktır elbette.

Kuzgun Dizisinin izlenmesi reyting alması halinde sezon sonuna kadar Star TV’de devam edeceğini söyleyebiliriz. Geçtiğimiz sezon çarşamba günleri birçok dizi kaybeden bir çok dizisine erken final yapmak zorunda kalan Star TV bakalım Kuzgun Dizisini sezon sonuna kadar götürebilecek mi yoksa Kuzgun Dizisi çok iyi reytingler alarak final değil sezon finali yaparak gelecek yıl da kaldığı yerden devam eder mi onu da zamanla göreceğiz.

Kuzgun dizisi kaç bölüm sürecek ne zaman finalStar tv Kuzgun Dizisi reytingleri, Dizi Kaç Bölüm Sürecek Kaçıncı Bölümde Final Yapacak Bitecek?

Star TV ekranlarında çarşamba günleri yayınlanacak olan Kuzgun dizisinin kesin olarak bölüm sayısı bilinmediği için buraya yazamadık. Kuzgun dizisi bizim tahminlerimize göre büyük ihtimalle sezon sonuna kadar devam edecek, sezon sonunda reytingleri ne bakılarak karar verilecektir. Eğer Kuzgun dizi reytingleri düşük çıkarsa büyük ihtimalle final yaparak ekrana erken veda edecek. Eğer Kuzgun dizisinin reytingleri tahminlerini üzerinde çıkarsa Mayıs ayında sezon finali yaparak 2. sezonda kaldığı yerden devam edecektir.

Kuzgun Dizisi Kaçıncı Bölümde Final Yapacak BitecekStar tv Kuzgun Dizisi Nerede Çekiliyor?

Kuzgun dizisi hakkında sizler de yorum ve görüşlerinize aşağıya yazabilirsiniz. Kuzgun dizisinin kaç bölüm olacak ne kadar süreceği şimdilik kesin olarak bilinmiyor, sizlerin de tahminleri görüşleri varsa yorum kısmına yazarak diğer izleyicilerimizle paylaşabilirsiniz. Nevşehir ilimizin Ürgüp ilçesinde başlayan Kuzgun dizisinin çekimleri İstanbul’da devam ediyor. Kuzgun Dizisi nerede çekiliyor diye merak edenleri Kuzgun Dizisi nerede çekiliyor sayfamıza bekliyoruz..

Star tv Kuzgun Dizisinin şarkıları müzikleri Minnet Eylemem

Kuzgun dizisi şarkıları müzikleri ve Minnet Eylemem isimli fragmanda çalan şarkı çok beğenildi ve tutuldu. Kuzgun dizisinde çalan şarkıları müzikleri ilk olarak izlemek ve takip etmek isteyenler için özel bir sayfa oluşturduk ve Kuzgun dizisi ile ilgili tüm şarkıları müzikleri jenerik fon şarkılarını buraya topladık. Kuzgun dizisi şarkıları müzikleri için Tıklayın..

Kuzgun dizisi ne zaman sezon finali yapacak?

Kuzgun dizisi 29 Mayısda Sezon Finali yapacak

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kuzgun Dizisi Kaç Bölüm Sürecek Kaçıncı Bölümde Final Yapacak Bitecek? (12 Yorum)

  1. Severek izlediğim tek dizi burcu ve barış çok uyumlu konu mükemmel daha ne olsun gereksiz dizileri bitirin dizimize final yapmayın yazik olur bunca emeye

  2. Bence dizi devam etmeli hem surukleyici hem kaliteli bir yapım şu ara izlediğim tek dizi

  3. bu kadar güzel bir kadroyu harcadıkları için emegi geçen herkesi kutluyorum.rejisi berbat senaristleri kötü diyemem kara sevda gibi bir iş var ortada çünkü ama bu defa çuvalladılar.yazık oldu.

  4. Kuzgınun son bölümünü bıkmadan izlendim dahada heyecanlı olmaya başlamış fakat dilanın bitmez kızgın artık karşılık versin diğer sezon o zaman tadından geçilmez terzinin ağirliği artmaya basladı gızemı terzinin bir yandan diğer yandan barış arduçu. N karızması ve her bolumde rolüne oturması fınal yapması sen anlat karadeniZ gıbı sıkıcı değil. Diriliilş ten sonra diğer sezona güçlenerek kaliteden vazgeçmişse keyifli ve dilanın aska sarılmasını izleceğiz

    • cok guzel bir dizi devam edilmesini istiyoruz gozumuz carşamba gunu dizi oynamasini heyecanla carşamba gununu heyecanla bekliyoruz

  5. Sen anlat karadeniz okadar sacmaladi kotu ornek dizi butun karaadeniz isini ni gucunu birakmis cami hocasi elti polisnefesin derdine dusmusler dul coculu kadina ayrica herkese evin buyugu anneye karsi herkesin buyuk saygizlik vekarsi gelmek orda annenim cok dogru hakli konusuyor millete cok kotu ornek bekar genc erkeklere kotu bir ornek yeni dizi kuzgun cok guzel sakin final yapsin oyuncular cok kaliteli

Eklenme Tarihi: 11 Şubat 2019