Kuzgun Dizisi Kartal Kimdir? Bilgileri Hayatı (Caner Şahin)

Kuzgun Dizisi Kartal Kimdir? Bilgileri Hayatı (Caner Şahin)… Kuzgun dizisi şubat ayında Star TV ekranlarında yayınlanmaya başlayacak.  Kuzgun dizisi çekimleri Ürgüp’te başladı. Sonrasında çekimler İstanbul’a taşınacak ne orada devam edecek.  Kuzgun dizisi Ay Yapım imzası taşırken yönetmenliğini Bahadır İnce üstleniyor. Senaryosunu Özlem Yılmaz ve Burcu Görgün Toptaş’ın yazdığı Kuzgun dizisi oyuncuları hakkında bilgiler konumuzun devamında…

Kuzgun dizisinde iki polis arkadaşın çocuklarının hayatları anlatılacak. Kuzgun dizisinde polis çocuklarından Dila’yı Burcu Biricik canlandırırken  Kuzgun karakterini de Barış Arduç canlandırıyor. Dila’nın babası Rıfat’ı Levent Ülgen canlandıracak. Rıfat’ın 30’lu yaşlarına da yer verilecek olan projede Dila’nın annesi Sultan’ı Bahar Kerimoğlu canlandırırken üvey annesi rolü olan Şermin’i İpek Erdem oynayacak. Dizide Kuzgun’un annesi Meryem’e Hatice Aslan hayat verecek ve kardeşi Kartal’a Caner Şahin. Kuzgun’un kızkardeşi Kumru’ya Ahsen Eroğlu hayat verecek.

Kuzgun’un yakın dostu Kesik rolünü de Burak Uyanık canlandıracak. Settar Tanrıöğen dizide Kuzgun’un babasının dostu Terzi Derviş rolüyle seyirci ile buluşacak. Kuzgun dizisinde sık sık geçmiş çocukluk sahnelerine yer verilecektir. Kuzgun’un çocukluğuna Metehan Parıltı ve Dila’nın çocukluğuna Nisa Sofiya Aksongur hayat verecek.

Kuzgun dizisi Kuzgun’un kardeşi Kartal Kimdir? Kartal Rolü Gerçek Adı Bilgileri;

Caner Şahin 1992 yılında Eskişehir‘de doğdu. İstanbul Teknik Üniversitesi Makina Mühendisliği’ni kazandı. Hazırlık sınıfından sonra İstanbul Teknik Üniversitesinde bir tiyatro topluluğuna girdi. Oyunculuğa ilgisi artınca İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’ne girdi. Tiyatro eğitimine devam ederken Tiyatro Lahza‘yı kurdu. Tiyatro Lahza’da oyunculuk dışında yönetmenlik de yapmaktadır.

2016 yılında Babam ve Ailesi dizisinde Kadir rolünü canlandırdı. 2017 yılında Tutsak ve 2018 yılında da Nefes Nefese dizisinde rol aldı. Yeni dizisi Kuzgun’da da kendisine başarılar dileriz.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.