Kuzgun Dizisi Kesik Kimdir? Bilgileri (Burak Uyanık) Kuzgunun Arkadaşı

Kuzgun Dizisi Kesik Kimdir? Bilgileri (Burak Uyanık) Kuzgunun Arkadaşı… Kuzgun dizisi için hazırlıklar tam gaz devam ediyor. Kuzgun dizisi oyuncu çalışmaları tamamlanırken yakın zamanda sete çıkıyor. Oyuncuların bilgilerini sizlere diğer konularımızda paylaştık.

Kuzgun dizisinde başrol karakteri olan Kuzgun’un arkadaşı Kesik rolü var. Kuzgun’un en yakın arkadaşı olan ve onun her konuda yardımcısı olan Kesik karakterini kim canlandırıyor? Kuzgun dizisinde Kesik rolünü canlandıran oyuncu Burak Uyanık oldu. Kuzgun dizisinde Bahadır İnce yönetmenlik koltuğunda otururken dizinin senaryosunu Anıl Eke, Özlem Yılmaz, Burcu Görgün Toptaş yazıyor.

Kuzgun dizisinde ana karakterler Kuzgun ve Dila olacak. Kuzgun çocukluk yaşta babasının ölümü ile yıkılmıştır. Babası şehit edilmiştir ve hain bir pusuda. Bu yüzden de Kuzgun intikam almak için 20 yıl beklemiştir. Öfkesiyle büyümüştür intikam için gün saymaktadır. Kuzgun çocukluktan beri Dila’ya aşıktır. Bu intikam planında da ona yardım edecek kişi Avukat Dila olacaktır. Bakalım bu aşk ve intikam dizisinde nasıl bir intikam izleyeceğiz. Tabi ki aşka da yer verilecektir. Kuzgun dizisinde Dila ve Kuzgun karakterinin aşkları da konuşulacaktır. Yılın en yakışan çifti olmaya adaylar.

Kuzgun dizisinde Barış Arduç ve Burcu Biricik’in çocukluk yıllarına da yer verilecektir. Kuzgun dizisinde Kuzgun dizisinin en yakın arkadaşı Kesik rolünü de sizlerle paylaşıyoruz. Kuzgun dizisinde Kesik rolünü oynayacak olan oyuncu Burak Uyanık.

Kuzgun dizisi Burak Uyanık Kimdir? Kesik Rolü Bilgileri;

Kuzgun dizisi ana karakterlerinden biri olan Kesik rolünü canlandıracak olan Burak Uyanık Kimdir bilgileri; Burak Uyanık 1995 yılında dünyaya geldi. 2016 yılında Sadri Alışık Konservatuvarı mezunudur.  1.76 cm boyu ve 70 kg. Orta derecede ingilizce biliyor.

Burak Uyanık’ın daha rol aldığı yapımlar; Burak Uyanık henüz dizilerde rol almadı. Reklamlarda yer aldı. Odeabank ve Canga reklamında oynadı. Burak Uyanık ekranlarda yeni bir isim bakalım bu dizi ile yıldızı parlayacaklar mı? Burak Uyanık’ın oyunculuğunu siz nasıl buluyorsunuz yorumlarınızı yazabilirsiniz…

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.