Kuzgun Dizisi Kumru Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri Biyografisi

Kuzgun Dizisi Kumru Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri Biyografisi instagram hesabı ve daha önce oynadığı diziler hakkında detaylı bilgilendirmeyi burada sizlere sunmaya çalışacağız. Kuzgun Dizisi Kumru Kimdir sorusu en çok sorulan ve merak edilen sorulardan birisi olarak dikkatleri çekmeye devam ediyor. Bizde 2019 da ilk aylarda yayınlanacak yeni dizi Kuzgunda Kuzgun’un kız kardeşi Kumru‘yu kimin canlandırdığını hemen açıklayalım.

Kuzgunun kardeşi Kumru kimdirKuzgun Dizisi Kumru Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri Biyografisi

Kuzgun dizisinde Kuzgun’un kız kardeşi Kumru‘yu Ahsen Eroğlu canlandırıyor. Star TV’de ekrana gelecek olan Kuzgun dizisinin en önemli karakterlerinden birisi kursunun kız kardeşi olan Kumru karakterini Ahsen Eroğlu oynuyor. Ahsen Eroğlu daha önce hangi dizilerde oynadı hangi dizilerde hangi karakterleri canlandırdı bu konu hakkında sizlere Bu sayfada bilgiler vereceğiz ve oyunculuk hakkında hayatı biyografisi dizi ve filmlerini sizlere bu sayfada duyuracağız:

Aslında bir çoğumuz Ahsen Eroğlu ismini bu sezon yeni oynamış olduğu bir dizi Dolayısıyla öğrenmişti. Ahsen Eroğlu İstanbullu Gelin dizisinde Kısa bir süre rol almış ve yaz canlandırıyordu Peki, İstanbullu Gelin’in Yaz’ı D yeni dizisi Kuzgun dizisinde Kumru karakterini oynayacak Ahsen Eroğlu kimdir?

Kuzgun Dizisi Kumru rolündeki Ahsen EroğluKuzgun Dizisi Kumru rolündeki Ahsen Eroğlu Bilgileri Biyografisi

Ahsen Eroğlu bu dizilerden daha önce Muhteşem Yüzyıl Kösem, Anne ve Kızlarım İçin dizileriyle izleyici karşısına çıkmıştı. 27 Ekim 1994 tarihinde İzmir’de doğan Ahsen Eroğlu Ege Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi’nde eğitim almıştır. daha sonra kendisini oyunculuk konusunda geliştirmeye başlayan ve Sahne 3 MOTA çatısı altında oyunculuk eğitimleri alan Ahsen Eroğlu Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi ve Anne ve Kızlarım için dizilerinde başarıyla rol almıştır.

Kuzgun Dizisi Kumru Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri Biyografisi hakkında sizlere kısa bilgiler vermeye çalıştık. Ahsen Eroğlu sosyal medyayı da oldukça aktif kullanan bir oyuncu. Bizde sizlere hemen Ahsen Eroğlu instagram adresini paylaşalım: instagram.com/ahseneroglu22 Kuzgun Dizisi Kumru karakteri kim

YORUMLAR

  1. Siz iyi bir oyuncusunuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.