Kuzgun Dizisi Meryemin Gençliğini Kim Canlandırıyor (Emel Dede)

Kuzgun Dizisi Meryemin Gençliğini Kim Canlandırıyor (Emel Dede)… Kuzgun dizisi ekranlardaki yerini alırken yeni oyuncuların bilgileri de merak ediliyor. Kuzgun dizisinde Kuzgun’un babası polistir. Ancak tuzağa düşürülerek şehit edilmiştir. Kuzgun bunun intikamını almak için 20 yıl beklemiştir. Dila ise başarılı bir avukattır. Yıllar sonra çocukluk aşkı Kuzgun’u görür ve hayatı değişir. Kuzgun ve Dila’nın çocuklukları birlikte geçmiştir ve çocukluk aşklarıdır.

Kuzgun dizisi başrollerini Arduç ve Burcu Biricik paylaşırken oyuncu kadrosunda Settar Tanrıöğen, Hatice Aslan, Levent Ülgen, Caner Şahin, Ahsen Eroğlu, Aytek Şayan, İpek Erdem, Derya Beşerler, Erdal Küçükkömürcü yer alıyor. Kuzgun dizisinin yapımcılığını Kerem Çatay-Pelin Diştaş üstlenirken yönetmenliğini Bahadır İnce yapıyor. Kuzgun dizisinin senaryosunu da Burcu Görgün Toptaş ve Özlem Yılmaz yazıyor.

Kuzgun dizisinde Kuzgun karakterini canlandıran Barış Arduç’un annei rolüyle dizi de yer alacak olan isim Meryem karakteri ile Hatice Aslan oluyor. Hatice Aslan’ın yani Meryem karakterinin gençlik yılları da anlatılacak dizide. Kuzgun dizisinde sık sık geçmişe gidilecek Kuzgun’un Dila’nın Meryem Hanım’ın çocukluk gençlik yılları gösterilecek. Bu yüzden de diziye Meryem’in gençlik rolü içinde bir oyuncu ile anlaşma yapıldı.

Kuzgun dizisinde Meryem karakterinin gençlik yıllarını canlandıracak olan oyuncu Emel Dede. Emel Dede kimdir? Daha önce hangi dizilerde rol aldı? Bilgileri konumuzun devamında sizlerle;

Kuzgun dizisi Meryem’in Gençliği Emel Dede Kimdir?

Emel Dede 1989 yılında İstanbul’da doğmuştur. Emel Dede liseden sonra oyunculuk üzerine eğitimler almıştır. Reklam ve dizilerde rol alan oyuncu Yeşim Ceren Bozoğlu’ndan Birebir Oyunculuk eğitimi almıştır. 35,5 Akademi, kamera önü oyunculuk eğitimi ve 3Mota’da oyunculuk üzerine eğitimler almıştır. Uludağ gazoz markasının reklamında rol almıştır. İlk dizi tecrübesi ise Aşk ve Ceza ile olmuştur.

Emel Dede rol aldığı diziler Küçük Kadınlar, Öyle Bir Geçer Zamanki, Alın Yazım ve Emanet dizilerinin ardından Seddülbahir 32 Saat filminde rol almıştır. Sonrasında Aşkın Bedeli ve Sevda Kuşun Kanadında, İsimsizler ve son olarak Payitaht Abdülhamit dizilerinde rol almıştır.

Şimdi de Kuzgun dizisinde başarılı bir karakteri canlandıracaktır. Hatice Aslan oynadığı dizilerde her zaman güçlü bir karakter olmuştur. Hatice Aslan’ın gençlik yıllarını canlandıracak olan Emel Dede’de bize bu güçlü karakteri hissettirecektir. Kuzgun dizisinde kendisine başarılar diliyoruz.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.