Kuzgun Dizisi Nerede Çekiliyor? Hangi İl İlçe Mekanlar Neresi Nasıl Gidilir?

Kuzgun Dizisi nerede çekiliyor hemen ilk bölümden başlayalım; Kuzgun Dizisi Nerede Çekiliyor Ürgüp göreme Kapadokya bölgesinin mistik ortamında çekiliyor bu güzel dizi. Ürgüp sahneleriyle başlayacak olan aşk ve intikam konulu dizide Barış Arduç Kuzgun Burcu Biricik Dila’ya hayat verecek. Kuzgun Dizisi Nerede Çekiliyor sorusuna ilk cevap Nevşehir’in Ürgüp ilçesi olacak..

Kuzgun Dizisi Nerede Çekiliyor ürgüp göreme kapadokya2019 yılında Star TV ekranlarında yayınlanması beklenen dizisi başrollerinde Barış Arduç ve Burcu Biricik gibi ünlü oyuncuların yer aldığı Kuzgun dizisinin nerede çekilecek olduğu hangi ilimizde veya ilçemizde Kuzgun dizisinin çekimlerinin yapılacağı gibi sorulara cevap vereceğimiz Kuzgun dizisi nerede çekiliyor hangi semtte mahallede hangi şehirde sert nerede kuruluyor gibi soruları bu başlık altında sizlere yanıtlamaya çalışacağız.

Star tv Kuzgun Dizisi Nerede Çekiliyor? Kuzgun Hangi İl İlçe Mekanlar Neresi Nasıl Gidilir?Kuzgun Dizisi Nerede Çekiliyor hangi mahallede

Barış Arduç ile Burcu Biricik’in baş rollerini paylaşacakları ve ilk kez bir araya geldikleri Kuzgun dizisi oldukça merak ediliyor ve bugün dizi ile ilgili ilk afiş de yayınlanarak görücüye çıktı. Kuzgun dizisinden ilk resmi sizlerle aşağıda paylaşıyoruz. Kuzgun dizisi hangi şehirde çekiliyor nerede çekim yeri set hangi ilde ilçede kuruldu bu konular hakkında da dizi ile ilgili detaylı bilgiler geldikçe sizlere uzunca açıklamalarda bulunacağız.

Bunu Görmelisin!  Edho (Eşkıya) Façalılar Kimdir? Asıl Amacı Nedir, Kim için Çalışıyorlar?

Kuzgun Dizisi Oyuncuları Bilgileri Konusu Barış Arduç Burcu Biricik

Star TV’nin 2019 yılında merakla beklenen ve Barış Arduç’un yeni dizisi ”Kuzgun”dan ilk kare geldi! Kuzgun Dizisi Nerede Çekiliyor sorusuna yanıt olmasa da aşağıda sunuyoruz sizlere.. Yapımcılığını Ay Yapım’ın yapacağı yeni dizinin, yönetmenliğini ise Bahadır İnce’nin üstleneceğini öğrenmiş bulunuyoruz. Kuzgun dizisinin senaryosunu ise Özlem Yılmaz, Anıl Eke ve Burcu Görgün’ün yazacağı belli oldu. Deneme çekimleri biten Kuzgun dizisinin başrollerinde Barış Arduç ve Burcu Biricik yer alıyor.Kuzgun Dizisi çekildiği yerler neresi hangi il ilçe

2019 yılının ilk aylarında Star TV de ekranlara gelmesini beklediğimiz Kuzgun dizisinin özellikle Barış Arduç hayranları tarafından merakla beklenen değil ve 2019 yılının Barış Arduç için oldukça iyi bir yıl olacağını şimdiden söyleyebiliriz. Star TV’de büyük ihtimalle mart ayında izleyiciyle buluşacak olan, başrollerinde Barış Arduç ve Burcu Biricik’in yer alacağı, Ay Yapım imzalı ”Kuzgun” dizisinin hazırlıkları devam ediyor. Deneme çekimlerinin ardından dizi ile ilgili ilk pozlarda medya ile paylaşılmaya başlandı.

Kuzgun Dizisi Oyuncuları Bilgileri Konusu Barış Arduç Burcu Biricik

Kuzgun Dizisi Nerede Çekiliyor hangi fragmandaki yer neresi hangi orman manzaralı yerler nerede?Kuzgun Dizisi Nerede Çekiliyor hangi il ilçe mekanlar neresi

Kuzgun dizisinin nerede çekileceği Hangi semtte hangi mahallede ve şehirde olacağı şimdiden merak konusu olurken Kuzgun dizisinin çekim yerleri ile ilgili detaylı bilgileri burada sizlere görsel olarak diziden resimler geldikçe video ve fragman çıktıkça sizlere yayınlayacağız. özellikle Kuzgun dizisinin tanıtım fragmanlarında ve bölüm fragmanlarında Kuzgun dizisinin nerede çekildiği hangi mekanların kullanıldığı manzaralı yerin neresi olduğu hangi ev hangi konak veya otelin nerede olduğu gibi detaylı bilgileri Kuzgun dizisi nerede çekiliyor başlığı altında sizlerle paylaşacağız.

Bunu Görmelisin!  Edho (Eşkıya) Façalılar Kimdir? Asıl Amacı Nedir, Kim için Çalışıyorlar?
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 1 Ocak 2019