Kuzgun Dizisi Nerede Çekiliyor? Hangi İl İlçe Mekanlar Neresi Nasıl Gidilir?

Kuzgun Dizisi nerede çekiliyor hemen ilk bölümden başlayalım; Kuzgun Dizisi Nerede Çekiliyor Ürgüp göreme Kapadokya bölgesinin mistik ortamında çekiliyor bu güzel dizi. Ürgüp sahneleriyle başlayacak olan aşk ve intikam konulu dizide Barış Arduç Kuzgun Burcu Biricik Dila’ya hayat verecek. Kuzgun Dizisi Nerede Çekiliyor sorusuna ilk cevap Nevşehir’in Ürgüp ilçesi olacak..

Kuzgun 4. bölüm dila ile kuzgun deniz manzaralı oturdukları yer neresiKuzgun 4. bölüm dila ile kuzgunun deniz manzaralı oturdukları yer neresi?

Kuzgun dizisi Ürgüp göreme ilçelerinde çekiliyorKuzgun Dizisi nerede çekiliyor hangi il ilçede? Başrollerinde Burcu Biricik ve Barış Arduç’un oynadığı Kuzgun dizisi Nevşehir ilimizin Ürgüp ilçesinde çekiliyor. Ürgüp ve Göreme arasındaki işletmelerde Ocak ayında başlayan çekimler kar yağışının hemen ardından oldukça güzel manzaralar eşliğinde izleyicilere sunulacak. Ürgüp ve Göreme arasındaki çekimleri sonrasında Kuzgun dizisinin çekimleri İstanbul’da kaldığı yerden devam edecek.

Kuzgun Dizisi Nerede Çekiliyor ürgüp göreme kapadokya2019 yılında Star TV ekranlarında yayınlanması beklenen dizisi başrollerinde Barış Arduç ve Burcu Biricik gibi ünlü oyuncuların yer aldığı Kuzgun dizisinin nerede çekilecek olduğu hangi ilimizde veya ilçemizde Kuzgun dizisinin çekimlerinin yapılacağı gibi sorulara cevap vereceğimiz Kuzgun dizisi nerede çekiliyor hangi semtte mahallede hangi şehirde sert nerede kuruluyor gibi soruları bu başlık altında sizlere yanıtlamaya çalışacağız.

Dizinin ilk başlarında Dila Ortahisar İlköğretim okulunda öğrencilere seslendi. Ortahisar Ürgüp ve Göremeye oldukça yakın mesafedeki turistik merkezlerin ve açık hava müzesinin bulunduğu yer. Oldukça görkemli Ortahisar kalesi bölgeye hakim ve Kapadokyanın en önemli alanlarından birisi..Kuzgun dizisi Ortahisar Ürgüp ilçesinde çekiliyor

Dila Kuzgun dizisinin çekildiği Ortahisarda Ortaokulda öğrencilerle birlikte ağaç dikme etkinliğine katıldı. Kuzgun Dilaya eşlik ederken ağaç dikme ardından mezarlık ziyaretine gidildi. Kuzgun ve Dilanın çocukluk yıllarıyla renklenen Kuzgun dizisindeki çekim yerleri oldukça fazla..

Kuzgun dizisindeki saç müzesi neredeSaç müzesi de Kuzgun dizisinde Dila ile Kuzgunun birlikte gezdiği müzelerden birisi oldu. Kapadokyadaki saç müzesi nerede sorusuna da yanıt Ürgüp Göreme Avanos ilçelerinde  mekanlara bekliyoruz.. Kuzgun dizisindeki saç müzesi nerede sorusuna görsel yanıt:

Kuzgun dizisi nerede hangi ilçede köyde çekiliyor

Ülkemizin en farklı tatil bölgelerinden birisi olan Kapadokyanın mistik ortamında Ürgüp merkezli çekilen dizinin ilk fragmanı 27 ocak pazar akşamı star tv de ekrana geldi. Kuzgun dizisinin nerede çekiliyor sorusuna cevap da Ürgüp ilesi oldu. Nevşehir ilimize bağlı Ürgüp ilçesi Kapadokyanın en güzel ve açık hava müzesi görünümü ile Göreme ve Zelve ile birlikte hem iç hemde dış turizmin iç anadoludaki merkezi durumunda. Kuzgun dizisi d eoldukça güzel mekanlar kullanmış ve tanıtım fragmanında Kuzgun dizisinin çekildiği Ürgüp ve Göreme arasındaki karlı yollar ve peribacaları görünüyor.Kuzgun dizisi ürgüp göremede çekiliyor

Star tv Kuzgun Dizisi Nerede Çekiliyor? Kuzgun Hangi İl İlçe Mekanlar Neresi Nasıl Gidilir?Kuzgun Dizisi Nerede Çekiliyor hangi mahallede

Barış Arduç ile Burcu Biricik’in baş rollerini paylaşacakları ve ilk kez bir araya geldikleri Kuzgun dizisi oldukça merak ediliyor ve bugün dizi ile ilgili ilk afiş de yayınlanarak görücüye çıktı. Kuzgun dizisinden ilk resmi sizlerle aşağıda paylaşıyoruz. Kuzgun dizisi hangi şehirde çekiliyor nerede çekim yeri set hangi ilde ilçede kuruldu bu konular hakkında da dizi ile ilgili detaylı bilgiler geldikçe sizlere uzunca açıklamalarda bulunacağız.

Kuzgun dizisi İstanbul’da tarihi mekanlarında çekiliyor

Kuzgun dizisi İstanbulda tarihi mekanlarda çekiliyorKuzgun İstanbul Beyoğlunda İstiklal Caddesinde: Kuzgun dizisi İstanbul’da özelikle göze çok hitap eden tarihi mekanlarda çekiliyor, bunlardan birisi Beyoğlu. Beyoğlunda İstiklal Caddesi en çok kullanılan mekanların başında yer alıyor. Sadece İstiklal Caddesi değil, Beşiktaş semti de var çekim yerlerinde. Beşiktaş hem lüks hemde tarihi mekanların ve yapıların bulunduğu semtlerin başında geliyor ve Kuzgun dizisinin çekildiği mekanlardan bir başkası. Kapalı Çarşı da unutulmamış. Dünyanın en eski pazarlarından birisi olan tarihi mekan da Kuzgun dizisinde zaman zaman yer alacak.

Kuzgun İstanbul Eyüpte: Kuzgun dizisinin çekildiği yerlerden birisi de İstanbul Eyüp. Kavuk (Eğri) Kemer İstanbulun Eyüp ilçesinin Kermerburgaz mevkiinde yer alıyor. Kuzgun dizisinde İstanbul manzaraları bol bol yer alacak. Bu mekanlardan birisi de Mimar Sinan tarafından inşa edilen bu kemerin yapımı 1554 yılında başlanmış 1564 yılında tamamlanmıştır.Kuzgun dizisi İstanbulun neresinde çekiliyor

Kuzgun Dizisi Oyuncuları Bilgileri Konusu Barış Arduç Burcu Biricik

Star TV’nin 2019 yılında merakla beklenen ve Barış Arduç’un yeni dizisi ”Kuzgun”dan ilk kare geldi! Kuzgun Dizisi Nerede Çekiliyor sorusuna yanıt olmasa da aşağıda sunuyoruz sizlere.. Yapımcılığını Ay Yapım’ın yapacağı yeni dizinin, yönetmenliğini ise Bahadır İnce’nin üstleneceğini öğrenmiş bulunuyoruz. Kuzgun dizisinin senaryosunu ise Özlem Yılmaz, Anıl Eke ve Burcu Görgün’ün yazacağı belli oldu. Deneme çekimleri biten Kuzgun dizisinin başrollerinde Barış Arduç ve Burcu Biricik yer alıyor.Kuzgun Dizisi çekildiği yerler neresi hangi il ilçe

2019 yılının ilk aylarında Star TV de ekranlara gelmesini beklediğimiz Kuzgun dizisinin özellikle Barış Arduç hayranları tarafından merakla beklenen değil ve 2019 yılının Barış Arduç için oldukça iyi bir yıl olacağını şimdiden söyleyebiliriz. Star TV’de büyük ihtimalle mart ayında izleyiciyle buluşacak olan, başrollerinde Barış Arduç ve Burcu Biricik’in yer alacağı, Ay Yapım imzalı ”Kuzgun” dizisinin hazırlıkları devam ediyor. Deneme çekimlerinin ardından dizi ile ilgili ilk pozlarda medya ile paylaşılmaya başlandı.

Kuzgun Dizisi Oyuncuları Bilgileri Konusu Barış Arduç Burcu Biricik

Kuzgun Dizisi Nerede Çekiliyor hangi fragmandaki yer neresi hangi orman manzaralı yerler nerede?Kuzgun Dizisi Nerede Çekiliyor hangi il ilçe mekanlar neresi

Kuzgun dizisinin nerede çekileceği Hangi semtte hangi mahallede ve şehirde olacağı şimdiden merak konusu olurken Kuzgun dizisinin çekim yerleri ile ilgili detaylı bilgileri burada sizlere görsel olarak diziden resimler geldikçe video ve fragman çıktıkça sizlere yayınlayacağız. özellikle Kuzgun dizisinin tanıtım fragmanlarında ve bölüm fragmanlarında Kuzgun dizisinin nerede çekildiği hangi mekanların kullanıldığı manzaralı yerin neresi olduğu hangi ev hangi konak veya otelin nerede olduğu gibi detaylı bilgileri Kuzgun dizisi nerede çekiliyor başlığı altında sizlerle paylaşacağız.

Kuzgun dizisinin çekildiği yerler Kuzgun nerede çekiliyorKuzgun dizisi nerede çekiliyor sorusuna ilk cevap star tv den geldi ve tanıtım fragmanı ile birlikte dizinin çekildiği Ürgüp ve Göreme ilçelerinin Kapadokya eşliğindeki müthiş manzarası görülmeye değer gerçekten..

Kuzgun dizisi Ürgüp göreme ilçelerinde çekiliyor işte tanıtım fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kuzgun Dizisi Nerede Çekiliyor? Hangi İl İlçe Mekanlar Neresi Nasıl Gidilir? (7 Yorum)

  1. Çarşamba gününü iple çekiyorum çok emek verilerek iyi bir sonuç bide oyuncuların kaliteli olması harika.yazanınında oynayanlarında tüm emek verenlerin Kutlarım.

Eklenme Tarihi: 1 Ocak 2019