Kuzgun Dizisi Seda kimdir? (Dila’nın Yengesi) Ufak tefek cinayetlerdeki Esra

Yeni yılda star tv de ekrana gelecek olan Kuzgun dizisinde Seda kimdir (Dila’nın yengesi) gerçek adı bilgileri burada. 2 sezon boyunca ufak tefek cinayetler dizisinde Esra karakterine hayat veren ünlü oyuncu şimdi Star TV ekranları için Ay Yapım tarafından çekilen Kuzgun dizisinin kadrosuna dahil oldu. peki Kuzgun dizisinde Seda karakterini oynayacak olan oyuncu kimdir gerçek adı bilgileri biyografisi resimleri ve instagram adresi hakkında sizlere bu sayfada birçok bilgi paylaşacağım.

Kuzgun dizisindeki Seda kimdir, Gerçek adı nedir

Kuzgun dizisi Seda karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Derya Beşerler. Derya başerler birçok dizide rol aldı ama en çok rol aldığı ve en son yayınlanan ufak tefek cinayetler dizisindeki Esra rolüyle dikkatleri üzerine çeken ve 2 yıl boyunca canlandırmış olduğu karakterle herkesi kendine hayran bırakan isimlerden birisi olan Derya beşerler ufak tefek cinayetler dizisinin final yapmasın hemen ardından yeni dizisi kuzguna katıldı.Kuzgun Dizisi Seda kimdir (Dila’nın Yengesi) kimdir

Kuzgun dizisindeki Seda karakteri oldukça aktif bir rolde oynayacak. Seda Kuzgun dizisinde Dila Hanım yengesi rolünde oynayacak ve yardımcı rollerden birisi olarak dikkatleri üzerine çekmeye devam edecek. Kuzgun dizisi bildiğiniz üzere Ürgüp civarlarında çekiliyor ve ürgüp’ün mistik havasını Kapadokya’nın gizemli yapısını bizlere hissettirecek ve daha sonra da İstanbul’da kaldığı yerden devam edecek bir dizi. dizide en çok rol alacak oyunculardan birisi olan baş roldeki Dila Hanım’ın yengesi rolünde oynayacak olan Seda dikkatleri üzerine çekmeye devam edecek.

Peki Kuzgun dizisinde Dila Hanım yengesi olan Seda karakterini canlandıran Derya Başer kimdir işte kısa bilgileri: Derya Beşerler kimdir hayatı bilgileri: Derya Beşerler 1985 yılında İzmir’de doğmuştur ablası olan Zeynep Beşerler kendisini oyunculukta tanıştırmıştır. Derya Beşerler Yeditepe Üniversitesi’nde sinema ve televizyon bölümünde üniversite eğitimini tamamlamıştır. oyunculuk dersleri alan ve birçok dizi ve filmde rol alan Derya Beşerler en son ufak tefek cinayetler dizisindeki Esra rolünü canlandırmaktaydı.

Derya Beşerler’in Oynadığı Diziler hangileri:
Derya Beşerler, televizyonda birçok yapımda rol almıştır ve her rolünde oyunculuğunu oldukça iyi bir şekilde ekrana aktarmayı başaran Derya beşerler birçok dizi ve filmde rol almış ve rolünün hakkını veren isimlerden birisi olmuştur, daha önce oynadığı dizilere göz atacak olursak; Gecenin Kraliçesi, Gurbette Aşk, Aşk Emek İster, Bir Çocuk Sevdim gibi dizilerde rol aldığını söyleyebiliriz.Kuzgun Dizisi Seda kimdir (Dila’nın Yengesi)

Ufak Tefek Cinayetler Dizisindeki Esra Rolü
Güzel oyuncu Derya Beşerler, 2 yıl boyunca Star TV ekranlarında yayınlanan ufak tefek cinayetler dizisinde rol almıştır. başarılı ve güzel oyuncu Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Esra rolünü canlandırmıştır. Esra beşerler’in son dizisi Kuzgun oldu. Kuzgun dizisinde Dila Hanım’ın yengesi karakterini canlandıran Derya Beşerler Seda rolü ile bakalım nasıl bir iş çıkaracak bizler de oldukça merak ediyoruz.

Sosyal medyayı oldukça aktif kullanan Kuzgun dizisinin sedası Derya Başerlerin Instagram adresi ile sizlerle paylaşmak istiyoruz. Derya Beşerler İnstagram: instagram.com/derya5erler/ Sizler de Kuzgun dizisi Seda kimdir Seda hakkında bilgiler konusunda yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazabilirsiniz, merak ettiklerinizi bizlere ve diğer yorumculara sorabilirsiniz. Şimdiden teşekkür eder iyi izlemeler dileriz..

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.