Kuzgun Rıfat ( Levent Ülgen ) öldü! Diziden neden ayrıldı?

Kuzgun Rıfat ( Levent Ülgen ) öldü! Diziden neden ayrıldı?

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Kuzgun Rıfat öldü! Levent Ülgen Kuzgun dizisinden neden ayrıldı? haberimizin devamında….

Star Tv ekranlarında çarşamba akşamları saat. 20.00’da seyirciyle buluşan Kuzgun dizisi, dün akşamda heyecanı doruklaya çıkaran bir bölüme imzasını attı. 15 Mayıs akşamı seyirciyle buluşan dizinin sevilen karakteri Rıfat (Levent Ülgen) karakteri diziden ayrıldı !

Sevilerek izlenen dizinin 15 Mayıs akşamı yayınlanan bölümünde, Rıfat‘ın hapisten ayrıldığı haberini alan Kuzgun, Rıfat‘ı kaçırarak konteynıra hapseder. Dila çok geçmeden babasının yerini öğrenir ve babasını kurtarabilmek için harekete geçer. Babasını bulduğunu sanıp umitlenmeye başladığı anda bir terslik olduğunu fark eder…

Fakat çok geçtir Rıfat‘ın kilitlendiği konteynıra günler önce bir düzenek hazırlanmıştır. Kurulan düzenek; kapının açılmasıyla Rıfat’ın kalbinden vurulması için düzenlenmiştir. Rıfat‘ı kim kurtarmak isterse istesin aslında onun katili olacaktır.. Ve onu kurtarmak için gelen talihsiz kişi Dila olmuştur.

Kapıyı açmasıyla düzenekten ayrılan kurşun Rıfat‘ın tam kalbine isabet eder. Dila‘nın pişmanlık haykırışları arasında can veren Rıfat herkes için büyük bir üzüntüye sebep oldu. Usta oyuncunun diziden ayrılıcağı haberleri daha önce duyulmuş nasıl ayrılacağı konusunda yazılıp çizilmişti. Kuzgun dizisinin 14 Bölümünün yayınlanmasıyla bu konuyla ilgili tüm sorular cevabını bulmuş oldu.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.