Kuzgun Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak 17. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı

Kuzgun ekranlara erken veda eden diziler arasında. Star Tv’nin önemli dizilerinden Kuzgun 16. bölüm sezon finali ile ara verdi. Kuzgun 17. bölüm fragmanı yayınlandı mı yeni sezon fragmanında neler var senaryoya göre büyük aşk nasıl sonuçlanacak merak ediliyor.

Kuzgun Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak 17. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı

Kuzgun Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak ?

Kuzgun fanları büyük aşkı merak ediyor. Dizinin yeni bölümü Star Tv ekranlarında Eylül’ün ikinci haftasından sonra başlayacak. Başrollerini Barış Arduç, Burcu Biricik, Hatice Aslan, Settar Tanrıöğen, Caner Şahin ve Ahsen Eroğlu gibi ünlü isimler paylaşıyor. Kuzgun 2. sezon kaç bölüm olacağı da merak edilenler arasında. Kanal ile yeni 32 bölüm üzerinden anlaşma yapıldı. Eğer iptal olan olmaz ise 2. sezon 48. bölümde sezon finali yapacak. Kuzgun en güçlü rakiplerin olduğu çarşamba akşamları yayına devam edecek.

Kuzgun 17. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı

Diriliş Ertuğrul ve Sen Anlat Karadeniz günün reytinglerini topluyor. Kuzgun bunların yanında 3. sırada yer alıyor. Henüz ilk iki diziyi geçemedi bu yüzden yeni sezon gününde değişiklik yapılması mantıklı olabilir. Çarşamba akşamını Star Tv komedi yada yarışma programı ile değerlendirebilir çünkü rakip diziler çok büyük reyting topluyor. 11 Eylül Çarşamba akşamı olarak şuan için ön plana alınmış durumda 18 ine de ertelenmesi söz konusu.

Kuzgun Yeni Sezon Fragmanı

Kuzgun Yeni Sezonda neler Olacak ?

Dila ve Kuzgun arasındaki savaş artık farklı boyuta erecek. Kuzgun’un babası ikinci sezonda çıkacak. Aslında ölmedi. Kuzgun dizisi yeni sezon katılan oyuncuları da olacak. Yusuf Cebeci karakterinin diziye dahil olacağını sezon finalinden biliyoruz. Baran Akbulut Kuzgun’un babasının gençliğini oynamıştı şimdi ise şimdiki halini oynayacak bir oyuncu gelecek. Yaklaşık 55 li yaşlarda bir oyuncu senaryo içerisinde var.

Kuzgun Yeni Sezonda Neler Olacak

Kuzgun yeni sezon fragmanı yayınlandı mı?

Kuzgun 17. bölüm fragmanı çok istek gelenler arasında. Ancak kuzgun 2. sezon senaryosu hazırlansa da çekimlerine henüz başlanmadı. Bu yüzden yeni sezon fragmanı yayınlanmadı. Kuzgun yeni sezon oyuncuları fragmanı ve haberleri ile alakalı her şeyi ilk öğrenmek için sitemizi sık kullanılanlara eklemeyi unutmayın. Kuzgun hakkında yorumlarınızı bekliyoruz.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.